Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Branża HR szybka jak Formuła 1?
Czy rzeczywiście zarządzanie zasobami ludzkimi jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku? Jak to wygląda w polskich realiach? Na te i pozostałe pytania odpowiedzieli prelegenci drugiego spotkania Outsourcing Business Networking.
czytaj więcej
APS S.A. ma kontrakt z Portami Lotniczymi
Automatyka Pomiary Sterowanie SA zmodernizuje elementy układu zasilania warszawskiego lotniska Okęcie. To kolejna istotna umowa zawarta w ciągu ostatnich sześciu miesięcy przez białostocką spółkę.
czytaj więcej
Artyści wystąpią z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie), w związku z tym 1 kwietnia w Warszawie artyści zaangażowani w akcję „Pomaganie jest trendy” wezmą udział w charytatywnym koncercie na rzecz dotkniętych autyzmem. Co łączy Marilyn Monroe, Hansa Christiana Andersena, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Alberta Einsteina? Autyzm. Podejrzewa się, że wszyscy wymienieni zmagali się z tym schorzeniem.
czytaj więcej
Laptop dla menadżera - prestiż, funkcjonalność, bezpieczeństwo danych
Menadżerowie i kadra zarządzająca wysokiego szczebla to wymagający klienci, jeśli chodzi o dobór narzędzi do pracy. Kupując przenośny komputer stawiają przede wszystkim na prestiżowy charakter, wszechstronną funkcjonalność oraz zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa danych - wynika z doświadczeń dostawcy sprzętu komputerowego do firm i instytucji, firmy kuzniewski.pl.
czytaj więcej
Rewolucja IT w rozwoju kompetencji Polaków?
Wrocławianie znaleźli sposób na rewolucję na rynku IT. Ich rozwiązanie technologicznie może w ciągu kilku lat całkowicie odmienić sposób rekrutowania pracowników i rozwoju kariery zawodowej mieszkańców naszego kraju
czytaj więcej
Rodzice dzieci niepełnosprawnych nie odpuszczajcie! Macie rację!
W związku co rusz pojawiającymi się zastrzeżeniami do rzeczywistych efektów funkcjonowania państwa, jego roli w zapewnieniu ciągłości procesów gospodarczych i ich efektywności, a przede wszystkim oczekiwań społecznych związanych z zabezpieczeniem podstawowych warunków niezbędnych do życia obywateli, warto zastanowić się nad kwestią podstawową – jaka jest rola instytucji państwa i jakie są jego podstawowe zadania. Czy grupa okupujących w ostatnich dniach Sejm rodziców dzieci upośledzonych i niepełnosprawnych, adresuje swój protest w sposób właściwy? Czy ma po temu uzasadnione racje? Spróbujmy odpowiedzieć na to frapujące pytanie.
czytaj więcej
Zarezerwuj weekend z darmową dostawą w redcoon.pl
Odliczamy godziny i startujemy! Tylko teraz, w najbliższy weekend zapraszamy na pokład pełen fantastycznych produktów.
czytaj więcej
Bitdefender Mobile Security błyskawiczna ochrona w chmurze wraz z nowym szybkim interfejsem
Bitdefender, twórca najbardziej efektywnych rozwiązań oprogramowania antywirusowego na świecie, przedstawia nową aplikacją Bitdefender Mobile Security dla Androida wzmocnioną o inteligentną funkcję chroniącą przed kradzieżą, z wzmocnioną ochroną prywatności, szybkim nowym interfejsem i oszczędnością baterii.
czytaj więcej
Nowości Andropolu na EuroGastro 2014
Od sypialni, po łazienkę – kompleksową ofertę dla branży hotelowej i restauracyjnej prezentuje Andropol na XVIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych  EuroGastro 2014 w Warszawie.
czytaj więcej
10 defibrylatorów zakupiła dla pracowników lubińska „Energetyka” Sp. z o.o.
10 defibrylatorów zakupiła dla pracowników lubińska „Energetyka” Sp. z o.o.
czytaj więcej
1...896897898899900901902...961

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top