Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Olej z kryla wzmocni serce, wzrok i pamięć
Coraz więcej mówi się o przewadze oleju z kryla nad olejem z ryb. Eksperci podkreślają, że tłuszcz z tego małego skorupiaka zawiera najczystszą i najlepiej przyswajalną formę kwasów omega-3 oraz najsilniejszy przeciwutleniacz, jaki możemy dostarczyć organizmowi do walki z wolnymi rodnikami. W czym tkwi sekret oleju z tego niepozornego skorupiaka i na co zwracać uwagę wybierając preparaty go zawierające?
czytaj więcej
Wiosenne porządki w biurze – zacznij od wykładziny
Wykładzina w budynkach biurowych nie tylko jest użytkowana znacznie intensywniej niż w domach, lecz również bardziej narażona na zabrudzenia i uszkodzenia. Jak przywrócić jej formę po zimie? Jakie metody czyszczenia zastosować? Przedstawiamy porady dotyczące konserwacji podłoża w biurze. 
czytaj więcej
Dostęp on-line do danych dla przedsiębiorców – jak rozwijać biznes wykorzystując nowoczesne technologie
Czy można się rozwijać stojąc w miejscu? Nie – rozwój z zasady wymaga wprowadzania zmian i ciągłego śledzenia nowości branżowych. Dostęp on-line do danych księgowych jest jednym z ważniejszych trendów w obszarze komunikacji między księgowym i przedsiębiorcą. Daje wiele możliwości i pozwala na nieskrępowany rozwój prowadzonej działalności.
czytaj więcej
Powstaną nie tylko mieszkania
Poza budową inwestycji mieszkaniowych, deweloperzy planują projekty biurowe i handlowe  
czytaj więcej
Nowa linia wafelków w ofercie marki Familijne
Familijne poszerza portfolio o linię Familijne w czekoladzie. Najnowsza propozycja marki to wafle w polewie o dwóch skrajnie odmiennych smakach czekolady. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach sieciowych.
czytaj więcej
Technologia kontroli aplikacji firmy Kaspersky Lab wygrywa w testach AV-TEST
Kaspersky Endpoint Security for Business, platforma zapewniająca ochronę użytkownikom korporacyjnym, uzyskała najwyższy wynik w testach przeprowadzonych pod koniec 2013 r. przez niezależne laboratorium AV-TEST. W testach oceniano wydajność różnych narzędzi kontroli aplikacji przeznaczonych dla firm.
czytaj więcej
Letia Business Center na Targach TARBUD
Przebudowa i rozbudowa budynku, w którym obecnie znajduje się centrum konferencyjne Legnickiego Parku Technologicznego KGHM Letia S.A. będzie jednym z tematów XXVIII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD we Wrocławiu. Autorzy projektu pokażą kompleks w ramach cyklu wykładów „Ciekawe obiekty, ciekawe realizacje”.
czytaj więcej
Sprawdziły się amerykańskie instalacje odsiarczania spalin w Energetyce sp. z o.o.
Testowane przez Energetykę sp. z o.o. nowe instalacje do odsiarczania spalin obniżają prawie do zera emisję związków siarki. Spółka razem ze specjalistami z Politechniki Wrocławskiej przedstawiła wyniki badań prowadzonych zimą.  
czytaj więcej
Voda Naturalna na targach Food & Drink Expo w Anglii
Voda Naturalna – polski producent wody źródlanej pod marką Voda Naturalna i wody funkcjonalnej, Voda Collagen – już w dniach 24-26 marca 2014 roku zagości na targach Food & Drink Expo w Birmingham (Anglia). Podczas międzynarodowej imprezy światową premierę mieć będzie nowe, rozszerzone portfolio produktów firmy.
czytaj więcej
SOFTWARE – DEFINED PROTECTION architektura bezpieczeństwa od Check Point
Check Point® Software Technologies Ltd., światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa Internetu, zaprezentował SOFTWARE–DEFINED PROTECTION (SDP), rewolucyjną architekturę bezpieczeństwa, która daje możliwość ochrony przedsiębiorstw przed niebezpieczeństwami związanymi z niezwykle szybkim rozwojem IT oraz coraz nowszymi rodzajami ataków. SOFTWARE – DEFINED PROTECTION oferuje nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa, które są w stanie w efektywny sposób sprostać obecnym, a także przyszłym zagrożeniom, dzięki temu, że jest to produkt modularny, elastyczny i – co najważniejsze – bezpieczny.
czytaj więcej
1...897898899900901902903...961

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top