Znajdź informacje

Turystyka, Podróże, Hotele


Tarnów - miasto godne polecenia
Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów, a wraz z nim decyzje, gdzie można by spędzić ciepłe chwile, które miejmy nadzieję, przyniesie nam lato. Godnym polecenia miastem na weekendowy pobyt, jak również na dłużej, jest miasto Tarnów.
czytaj więcej
Wycieczka na Wawel
Niejednokrotnie zastanawiałeś się pewnie, gdzie mógłbyś zatrzymać się na noc w mieście Kraka. Odwiedzenie przynajmniej raz w życiu tego średniowiecznego grodu to obowiązek każdego Polaka. Ta wielość zbytków do obejrzenia, restauracji do odwiedzenia, bohema i aura artystyczna może pochłonąć Cię bez reszty.
czytaj więcej
Odys ośrodek wypoczynkowy w Beskidach dla Ciebie
Hotel ODYS to ośrodek wypoczynkowy w Beskidach, w którym Ty oraz Twoja rodzina i bliscy możecie spędzić weekend czy dłuższy wypoczynek z daleka od miejskiego zgiełku. Sprawdź dlaczego warto odwiedzić te tereny.
czytaj więcej
Majówka nad jeziorem żywieckim w Hotelu ODYS
Jak możesz spędzić wolny czas w pierwszy, długi, wiosenny weekend? Majówka nad jeziorem żywieckim z rodziną czy znajomymi to nasza propozycja. Sprawdź w artykule dlaczego warto ją rozważyć.
czytaj więcej
Rybnicki Festiwal Podróżników KARAWANA 2019
W jaskiniach, jachtostopem, w sercu Laponii, na bambusowym rowerze, w śnie o Saharze, z Arką Przymierza, w rowerowej podróży poślubnej, na Piku Dybowskiego, w rozmowie z Górą, pod biegunami, w świecie podwodnych jaskiń - gorąco zapraszamy na Rybnicki Festiwal Podróżników KARAWANA, który odbędzie się 6-7 kwietnia 2019 r.
czytaj więcej
Klimatyczny hotel Kopieniec z panoramą na Tatry
Nowoczesny hotel Kopieniec Fizjo - Med & SPA****, położony w malowniczej miejscowości Murzasichle, oferuje wypoczynek, który w niczym nie ustępuje najlepszym alpejskim kurortom. Podróżujących w te rejony kusi bajecznym widokiem na panoramę Tatr, designerskim wyposażeniem i atrakcjami za rozsądną cenę. Za projekt wnętrz odpowiada pracownia FØB!a design.
czytaj więcej
Tradycja w górach. Nocleg pod samymi Tatrami.
Każdemu z nas od czasu do czasu należy się odpoczynek. Nie ma co ukrywać, że czasy są dosyć ciężkie i nieraz całe tygodnie spędzamy, poświęcając się w pełni życiu zawodowemu. Dlatego, gdy już zdecydujemy się wziąć urlop, powinien to być urlop naprawdę wystrzałowy. Nie jest przy tym absolutnie powiedziane, że najlepszy urlop może mieć miejsce tylko latem. Różne pory roku niosą za sobą różne atrakcje, a przecież nie każdy koniecznie musi ubóstwiać letni skwar, w którym ciężko jest czasami wytrzymać.
czytaj więcej
Soszów Wisła: Dobre warunki na ostatni weekend ferii.
Przed nami ostatni weekend ferii. Stacja narciarska Soszów w Wiśle zapowiada bardzo dobre warunki do szusowania oraz specjalne promocje dla narciarzy i snowboardzistów.
czytaj więcej
Zanurzenie w języku i kulturze, czyli zagraniczne obozy dla dzieci i młodzieży
Zagraniczne obozy to bardzo efektywna forma nauki języka obcego. Kontakt z cudzoziemcami, poznawanie nowych miejsc i konieczność radzenia sobie w nieznanych sytuacjach sprawiają, że młodzi ludzie przełamują barierę komunikacyjną. W jej miejsce wykształca się natomiast większa pewność siebie oraz umiejętność mówienia bez obaw o błędy.
czytaj więcej
Art deco w chińskim wydaniu: nowy brand na hotelowej mapie Europy
Golden Tulip wprowadza do Europy nowy brand - Metropolo. Pierwszy hotel chińskiej marki został otwarty w Krakowie. Projekt wnętrz powierzono pracowni architektonicznej Tremend. Tym razem, architekci zdecydowali się na realizację inspirowaną chińskim stylem art deco.
czytaj więcej
123456789...232425

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top