Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Stres w pracy może być Twoim przyjacielem
Analizując encyklopedyczną definicję stresu możemy dojść do wniosku, że nie jest on niczym złym. Ten naturalny, ludzki odruch pobudza nas przecież do działania, pozwala skupić się na konkretnym zadaniu i motywuje do podjęcia określonej decyzji.
czytaj więcej
Słowackie kąpielisko termalne podczas zimy
Na nartach jeździ regularnie tylko ok. 20 procent Polaków, pozostała zdecydowana większość zwykle odpuszcza wyjazd zimowy, gdyż nie będzie uprawiać tego sportu lub nie jest zainteresowana jego nauką. Osoby te mogą udać się na Słowację, ale nie na górzystą północ, gdzie "nie-narciarze" podczas zimy nie czują się najlepiej, ale do miasteczka Velky Meder na południu tego kraju, gdzie znajduje się kąpielisko termalne. Dodatkowo będąc tam można zrobić krótkie wycieczki aż do 3 stolic europejskich tj. Bratysławy, Wiednia i Budapesztu, gdyż wszystkie trzy leżą w promieniu zaledwie 150 km.
czytaj więcej
InterMediCo wprowadza ofertę franczyzową
InterMediCo, dostawca specjalistycznych rozwiązań z dziedziny ochrony i regeneracji zdrowia, wprowadza na rynek ofertę franczyzową. Firma poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski, do końca 2015 roku planowane jest otwarcie kilkudziesięciu profesjonalnych placówek.
czytaj więcej
Martwica głowy kości udowej: stary problem – nowe rozwiązanie
Poszukiwania skutecznego rozwiązania problemu jałowej martwicy głowy kości udowej trwają już od wielu lat. Stosowane dotychczas rozwiązania często okazywały się jednak niewystarczające. Dziś szansą dla chorych staje się nowe podejście do znanego schorzenia – autorska metoda lekarzy z białostockiej Omedy i szpitala w Bielsku Podlaskim, polegająca na leczeniu przy pomocy autologicznych komórek macierzystych samego pacjenta.
czytaj więcej
Tytoń i jego 40 substancji mogących aktywować chorobę nowotworową
Zdrowie jest jednym z najbardziej pożądanych przez Polaków dóbr[i]. Według danych CBOS 74% społeczeństwa uznaje je za najcenniejszą wartość codziennego życia[ii]. Tak dobrze rokujące postawy nie mają jednak przełożenia na liczbę osób palących papierosy i inne wyroby tytoniowe. W Polsce z nałogiem tym zmaga się prawie 30% dorosłych[iii]. Najczęściej palą mężczyźni w wieku 45-54, którzy znacznie zwiększają w ten sposób ryzyko powstawania nowotworów układu moczowo-płciowego.
czytaj więcej
„Rolą lekarzy jest edukacja prozdrowotna pacjentów”– wywiad z lek. med. Januszem Wietechą
O wiedzy i świadomości Polaków w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz konieczności wprowadzenia zmian w naszym stylu życiu rozmawiamy z lek. med. Januszem Wietechą.
czytaj więcej
Proenzi Comfort – skuteczne rozwiązanie na sprawne stawy
Problemy ze stawami należą do najstarszych przypadłości, dotykających świat ludzi i zwierząt, co potwierdziły nawet wykopaliska mumii ze starożytnego Egiptu.
czytaj więcej
Kobyle mleko w kapsułkach na suchą skórę łuszczyka
Ponad 80% chorych na łuszczycę ma problem z suchą skórą, zarówno w wyniku samej choroby jak i działania niepożądanego leków czy fototerapii. Z racji tego, że kremy i maści mają ograniczone działanie, konieczne jest zażywanie kapsułek z kobylego mleka, które nawilżają skórę od wewnątrz.
czytaj więcej
Żagiel Med z ISO 9001:2008
Spółka Żagiel Med opracowała oraz wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008 w swoich placówkach. To standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Tym samym Żagiel Med dołączył do grona firm, które w swojej strategii działania kierują się m.in. orientacją na klienta, zaangażowaniem całej kadry czy ciągłym jej doskonaleniu.
czytaj więcej
Portal “Światłolecznictwo w praktyce” wspierany przez InterMediCo
Portal „Światłolecznictwo w praktyce” rozpoczął współpracę z firmą InterMediCo, która została oficjalnym partnerem serwisu.
czytaj więcej
123...293031323334353637

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top