Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


2016-03-09, 11:49
Business News
Zdrowy kręgosłup podstawą dobrego samopoczucia
Bóle głowy, drętwienie nóg to częste przypadłości zarówno sportowców jak i wielu osób, które prowadzą mniej aktywny styl życia. Jak cieszyć się pełną sprawnością i dobrym samopoczuciem? Wybrać do masażysty, kręgarza czy wyjechać do spa? Na te pytania odpowiedzi udziela najnowsza pozycja na księgarskich półkach „Tajemnice kręgarstwa”.
czytaj więcej
Polska Grupa Uzdrowisk uczy jak zadbać o zdrowy kręgosłup
Decyzja o leczeniu uzdrowiskowym to milowy krok w kierunku dobrego zdrowia, jednak trwałe efekty można uzyskać tylko poprzez kontynuację zalecanych ćwiczeń w domu. To samo dotyczy utrzymywania właściwej diety. Szczególną wagę przykładają do tego fizjoterapeuci Polskiej Grupy Uzdrowisk, dlatego proponowany przez nich zestaw ćwiczeń jest dostępny dla kuracjuszy na filmie, aby w domu mogli samodzielnie kontynuować troskę o zdrowie, której nauczyli się w trakcie pobytu kuracyjnego.
czytaj więcej
Staropolanka razem z kobietami przeciwko nowotworom
„Kobieta w biegu” to pierwszy zakrojony na taką skalę bieg kobiet promujący profilaktykę nowotworów piersi. Odbędzie się w czterech polskich miastach, a udział weźmie w nim łącznie kilka tysięcy pań. Pierwszy start już 5 marca br. w Świdnicy, następnie Wrocław (23.03), Gdynia (30.04) i Poznań (1.10). Partnerem cyklu i dostawcą wody na biegowej trasie jest Staropolanka.
czytaj więcej
2016-02-09, 22:04
Seniorzy24.pl
Teleopieka Kardiologiczna
W Polsce z każdym rokiem zwiększa się liczba seniorów a wraz z nią rośnie ilość osób chorujących na serce oraz choroby układu krążenia. Dla wielu pacjentów z chorobami serca dużym problemem jest dostanie się do kardiologa. Kolejki od specjalisty wpływają negatywnie na ich stan zdrowia. Rozwiązaniem tego problemu może być Narodowy Program Teleopieki Kardiologicznej.
czytaj więcej
2016-02-08, 08:30
Uniformix
Poszerzenie oferty sklepu Uniformix
Uniformix - jeden z największych sklepów z odzieżą medyczną, poszerzył swoją ofertę o nową kategorię, jaką są akcesoria medyczne. Oferowane nowe produkty to wysokiej jakości akcesoria, stosowane przez lekarzy i pracowników medycznych.
czytaj więcej
2016-01-29, 09:35
Media Connect
Inspiracje kąpielowe – cztery warianty kryształków do kąpieli Kneipp
Totalny relaks, Radosna chwila relaksu, Źródło młodości i Prowansalskie sny lawendowe to cztery warianty kryształków do kąpieli, do wyboru w zależności od samopoczucia.
czytaj więcej
Bardzo dobre wyniki finansowe Polskiej Grupy Uzdrowisk za 2015 rok
Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), w skład której wchodzą Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn, Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa oraz Uzdrowiska Kłodzkie wciąż utrzymuje się w trendzie dynamicznego wzrostu. W obszarze lecznictwa uzdrowiskowego spółka odnotowała o 5 mln zł wyższy zysk na poziomie EBITDA za cały 2015 r. w stosunku do poprzedniego roku. W efekcie spółki uzdrowiskowe, znajdujące się w portfelu KGHM I FIZAN, osiągnęły ponad dwudziestoprocentową marżę na poziomie EBITDA na koniec 2015 r.
czytaj więcej
2016-01-19, 09:49
Veturo.pl
A może tak ferie dla zdrowia?
Zimą, kiedy spada odporność i brak sił witalnych, powinniśmy szczególnie zatroszczyć się o siebie i pomyśleć o wzmocnieniu i regeneracji organizmu. Świetnym pomysłem na ferie zimowe jest połączenie błogiego relaksu w spa z leczniczymi zabiegami w unikatowej Akademii Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”, które pozwolą zadbać o zdrowie i piękny, młody wygląd.
czytaj więcej
Suche powietrze w domu szkodzi zdrowiu
Ludzki organizm nie lubi zimy. Na zewnątrz najczęściej czeka nas wtedy plucha, od której uciekamy do mocno nagrzanych i wysuszonych pomieszczeń. Zmiany temperatury i wilgotności sprawiają, że łatwiej się przeziębić, a trudniej obronić się przed wirusami. Problemy mogą mieć także alergicy.
czytaj więcej
2016-01-04, 19:06
Jotka
Na co zwrócić uwagę przy depilacji laserowej?
Laserowa depilacja włosów jest idealnym i najpopularniejszym sposobem, aby usunąć niechciane włoski na ciele.
czytaj więcej
1...33343536373839...50

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top