Znajdź informacje

Poznaj Sprachcaffe i naucz się języka obcego w 3 tyg. (materiał partnera)


« lista artykułów
2016-03-21

Z dnia na dzień przybywa osób inwestujących w swój rozwój poprzez naukę języków obcych. Prócz osób, dla których nauka języka obcego stanowi hobby jest wielu zainteresowanych nauką z powodów czysto finansowych i konieczności jaka nakłada na nich praca zawodowa, okoliczności, również z życia prywatnego. Jednym ze sposobów na szybką i efektywną naukę języków są wyjazdy językowe za granicę organizowane przez Sprachcaffe. Różnorodność języków z oferty Sprachcaffe pozwala na wybór odpowiedniej destynacji kursu zgodnej z językiem, jakiego chcemy się nauczyć lub którego znajomość chcemy poprawić. Kontaktu z żywym językiem face to face nie jest w stanie zastąpić żaden kurs językowy poza kursem za granicą. Również internetowe otaczanie się językiem nie ma tak wysokiej wartości jak pobyt w danym kraju.

Nauka języka poprzez zanurzenie jest najbardziej uniwersalną metodą

kształcenia z rewelacyjna skutecznością. Wiele metod nauki sprawdza się wyłącznie u pewnej części uczniów, w przypadku immersion jest to metoda dla każdego. Otoczenie się językiem i jego sukcesywne nabywanie wraz z używaniem języka jest metodą skuteczną dedykowaną wszystkim. Nabywanie języka najbliższe jest nauce języka z dzieciństwa, kiedy poprzez kontakt z językiem, osłuchanie się i przebywanie w towarzystwie osób mówiących w danym języku nabywamy język. Kurs zagraniczny jest o tyle nietypowy, iż w szkole językowej spędza się niewiele czasu, podobnie jak i nas książkami, czy innymi materiałami stricte dydaktycznymi. Owszem zajęcia dydaktyczne również występują, jednakże główny nacisk kładziony jest na przebywanie w środowisku języka i używanie języka. Doświadczając rozmaitych potrzeb i sytuacji w których chcąc nie chcąc musimy odezwać się w  języku obcym, kiedy nasz mózg skłaniany jest do myślenia w języku obcym i główkowania nad wypowiedzią uczymy się przede wszystkim skutecznie. To zupełnie coś innego niżeli ćwiczenia sytuacyjne, kiedy dialogi są tendencyjne i często wcześniej przygotowywane. Oznacza to nic innego jak trwałe zapamiętywanie pełnych kontekstów. Tym samym nie są nam potrzebne ćwiczenia gramatyczne. Podobnie jak w przypadku dzieci gramatyki uczymy się wraz z używaniem zwrotów, budowaniem zdań metoda prób i błędów. Nawet kiedy na początku popełniamy błędy to nasz mózg automatycznie przyswaja konstrukcje gramatyczne słysząc je setki razy dziennie. Kursy Sprachcaffe cechuje wysoka jakość nauczania na miarę potrzeb najbardziej wymagających klientów.

To oferta dla osób chcących podszkolić język jak i się go nauczyć od podstaw. Sprachcaffe organizuje kursy w najlepszych szkołach językowych na świecie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu kursy te wyróżniają się ciekawym programem, urozmaiceniem kursantów oraz sprawdzonymi rozwiązaniami dydaktycznymi. Połączenie atrakcyjnych destynacji i kursów językowych jest idealnym rozwiązaniem na ferie, wakacje, urlop i nie tylko. Odpowiadając na oczekiwania kursantów i osób zainteresowanych wyjazdem na obóz językowy są kursy rozwijające hobby w języku obcym. Uruchomione kursy tańca, kulinarne, czy malarstwa cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Oferta kursów za granicą Sprachcaffe nie posiada ograniczeń wiekowych

dolną granicą wieku jest 13 lat. Młodzież chętnie korzysta z wyjazdów poznając wiele nowych osób, rozwijając się towarzysko i nabywając światowych nawyków. Starsi wyjeżdżają licząc na intensywną naukę i szybkie przyswojenie wiedzy z uwagi na swoją pracę, aspiracje i ambicje związane z awansem, czy możliwością zmiany pracy. Są i tacy, którzy sukcesy zawodowe maja już za sobą, zaś nauka języków sprawia im przyjemność. Ucząc się języka poszerzają swoją wiedzę nie tylko językową. W tym miejscu należy podkreślić, iż zagraniczne kursy języka uczą nie tylko słówek, gramatyki, wymowy czy akcentu, ale przede wszystkim pozwalają poznać kulturę języka poprzez udział w wielu obrzędach, imprezach, festiwalach. Zwiedzając muzea, zabytki poznają kursanci historię, sztukę danego kraju, dowiadują się wiele o języku. Co więcej obcując wśród tubylców mają szansę poznać język, jakiego nie prezentują podręczniki ani lektorzy języka. Ma to wiele zalet praktycznych, bowiem chcąc się porozumieć i komunikować w danym języku nie jest istotna tak bardzo znajomość języka literackiego co potocznego. Poprzez rozmowy można dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek językowych i kulturowych.

Wybierając obozy językowe Sprachcaffe możesz uczyć się języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, jak również hiszpańskiego, arabskiego jak i chińskiego i to na każdym poziomie zaawansowania. O ile języków do wyboru jest zaledwie kilka to destynacji znacznie więcej. Wyjechać z organizatorem zagranicznych kursów językowych Sprachcaffe możemy tak w Europie jak i poza stary kontynent w odległe i ciekawe zakątki świata. Wiele z miejscowości to znane kurorty turystyczne, w których prócz wypoczynku, zwiedzania możemy liczyć na efektywną naukę. W zależności od preferencji możemy na czas kursu wynająć hotel, pensjonat, mieszkanie jak również bursę czy skorzystać z gościnności rodzin tubylczych, które chętnie przyjmują kursantów pod swój dach zapewniając im całodobowe konwersacje. Oferta kursów językowych poza Polską to godna polecenia propozycja i godna rozważenia metoda nauki, jej przyspieszenia i usprawnienia zgodnie z oczekiwaniami.

Więcej o zagranicznych obozach językowych Sprachcaffe TUTAJ >>

 

 

Zobacz także

Basen stelażowy
Prywatny basen pozwala w każdej chwili zrelaksować się w przyjemnej wodzie, odstresować i dobrze się bawić. Stacjonarny zbiornik wodny wymaga ...
Czy tradycyjne formy reklamy wciąż spełniają swoją rolę?
Wielu przedsiębiorców uważa, że w dobie mediów cyfrowych tradycyjne środki przekazu reklamowego powoli wychodzą z użycia. Prawda jest jednak taka, ...
Namioty reklamowe jako skuteczny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki
W ostatnich latach rozpoznawalność danej marki ma bardzo duży wpływ na zaufanie potencjalnych partnerów biznesowych lub klientów, co przyczynia się ...
Komentarze
haiku 2016-03-29, 21:58
Uczę się angielskiego na kursie w Select Solutions i świetnie mi idzie, nie trzeba od razu wyjeżdżać, żeby nauczyć się języka
Pan 2016-03-22, 11:44
Wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby nauczyć się jezyka obcego. Ja ostatnio uczę się angielskiego metodą Emila Krebsa. I może nie nauczyłem się języka całkowicie w 3 tygodnie, ale już dużo mogę powiedzieć. Tylko kurs jest codziennie i skoncentrowany jest na mówieniu. więc bardzo dużo mogę powiedzieć, poradzić sobie w sytuacji jakiejś za granicą, ale raczej elaboratu nie napisze.
Jakiś 2016-03-21, 23:05
Znacie kogoś, kto się nauczył obcego języka w trzy tygodnie?
Dodaj komentarz
*
*
*
Redakcja WhitePress zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top