Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Technologia kontroli aplikacji firmy Kaspersky Lab wygrywa w testach AV-TEST
Kaspersky Endpoint Security for Business, platforma zapewniająca ochronę użytkownikom korporacyjnym, uzyskała najwyższy wynik w testach przeprowadzonych pod koniec 2013 r. przez niezależne laboratorium AV-TEST. W testach oceniano wydajność różnych narzędzi kontroli aplikacji przeznaczonych dla firm.
czytaj więcej
Letia Business Center na Targach TARBUD
Przebudowa i rozbudowa budynku, w którym obecnie znajduje się centrum konferencyjne Legnickiego Parku Technologicznego KGHM Letia S.A. będzie jednym z tematów XXVIII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD we Wrocławiu. Autorzy projektu pokażą kompleks w ramach cyklu wykładów „Ciekawe obiekty, ciekawe realizacje”.
czytaj więcej
Sprawdziły się amerykańskie instalacje odsiarczania spalin w Energetyce sp. z o.o.
Testowane przez Energetykę sp. z o.o. nowe instalacje do odsiarczania spalin obniżają prawie do zera emisję związków siarki. Spółka razem ze specjalistami z Politechniki Wrocławskiej przedstawiła wyniki badań prowadzonych zimą.  
czytaj więcej
Voda Naturalna na targach Food & Drink Expo w Anglii
Voda Naturalna – polski producent wody źródlanej pod marką Voda Naturalna i wody funkcjonalnej, Voda Collagen – już w dniach 24-26 marca 2014 roku zagości na targach Food & Drink Expo w Birmingham (Anglia). Podczas międzynarodowej imprezy światową premierę mieć będzie nowe, rozszerzone portfolio produktów firmy.
czytaj więcej
SOFTWARE – DEFINED PROTECTION architektura bezpieczeństwa od Check Point
Check Point® Software Technologies Ltd., światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa Internetu, zaprezentował SOFTWARE–DEFINED PROTECTION (SDP), rewolucyjną architekturę bezpieczeństwa, która daje możliwość ochrony przedsiębiorstw przed niebezpieczeństwami związanymi z niezwykle szybkim rozwojem IT oraz coraz nowszymi rodzajami ataków. SOFTWARE – DEFINED PROTECTION oferuje nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa, które są w stanie w efektywny sposób sprostać obecnym, a także przyszłym zagrożeniom, dzięki temu, że jest to produkt modularny, elastyczny i – co najważniejsze – bezpieczny.
czytaj więcej
2014-03-25, 00:15
Wirtualne Biuro Prasowe
Steve Vai kolejną gwiazdą Thanks Jimi Festival
Znamy kolejnego artystę, który wystąpi 1 maja we Wrocławiu podczas Gitarowego Rekordu Guinnessa w ramach 12. edycji Thanks Jimi Festival. W stolicy Dolnego Śląska zagra Steve Vai – jeden z najlepszych i najważniejszych gitarzystów wszech czasów.
czytaj więcej
2014-03-25, 00:12
Wirtualne Biuro Prasowe
Ruszyła IV edycja konkursu EDUeko dla krakowskich przedszkoli
Krakowskie przedszkola wielokrotnie już pokazywały, że do edukacji ekologicznej swoich podopiecznych podchodzą z dużym zaangażowaniem. Teraz mogą pochwalić się swoimi działaniami i otrzymać za nie nagrody. Właśnie rusza IV edycja konkursu EDUeko na najbardziej ekologiczne przedszkole w Krakowie i okolicach. W tym roku tematem przewodnim akcji, organizowanej przez IKEA Kraków, jest szeroko pojęte dbanie o wodę.
czytaj więcej
Inna bajka... czyli od GE Capital Banku do Banku BPH
W 1892 roku poprzez połączenie dwóch przedsiębiorstw: Edison Electric Light Company zarządzanego przez jednego z najbardziej znanych i twórczych wynalazców na świecie słynnego Thomasa Alva Edisona i Thomson-Houston Company zarządzanego przez Charlesa A. Coffina powstała firma General Electric. Oba przedsiębiorstwa razem posiadały większość kluczowych w tym czasie patentów w dziedzinie produkcji i wykorzystywania prądu elektrycznego, co na długie lata zapewniło im dominującą pozycję na rynku w USA. Początkowo przedsiębiorstwo koncentrowało swoją działalność na przedsięwzięciach związanych z elektrycznością – od budowy elektrowni i linii wysokiego napięcia po produkcję różnego rodzaju sprzętu elektrycznego. W laboratoriach General Electric powstało szereg wynalazków, między innymi turbina parowa, lodówka, żarówka, gramofon, prądnica prądu stałego, silnik prądu stałego, opracowano też metody syntezy polietylenu i silikonu. Z biegiem lat koncern poszerzał zakres swojej działalności, inwestując także w sektor ubezpieczeniowy i bankowy.
czytaj więcej
Jak zostać piwnym ekspertem?
Piwo to trunek, który kryje w sobie szeroki wachlarz smaków i zapachów. Aby wyczuć te najbardziej subtelne, potrzeba wielu lat praktyki, sprawnego nosa i… wrodzonego wyczucia. Każdy jednak może spróbować trudnej sztuki jaką jest sensoryka piwa i dać sobie szansę na wysłuchanie pełnej opowieści, którą ma nam do przekazania złoty trunek. 
czytaj więcej
Grupa Inpro zwiększyła przychody ze sprzedaży o 11% w 2013 roku
Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za 2013 rok. Skonsolidowany zysk netto  wyniósł 15,1 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 178,3 mln zł. Wartość sprzedanych przez Grupę mieszkań wzrosła r/r o 42% i wyniosła 182 mln zł brutto.
czytaj więcej
1...1301130213031304130513061307...1365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top