Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2023-09-22, 13:51
DOLLE
Poznaj firmę DOLLE.
Międzynarodową firmę pochodzącą z Danii z ponad 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji schodów.

Firma DOLLE jest rodzinnym producentem schodów strychowych (w tym z opatentowaną technologią pozwalającą oszczędzać energie), młynarskich, modułowych i modułowych mini, kręconych, balustrad, bramek zabezpieczających dla dzieci oraz akcesoriów.
czytaj więcej
Premiera nowej generacji zmywarek Classeq na targach HOST w Mediolanie.
Już w dniach 13 – 17 października 2023 r. odbędą się targi HOST w Mediolanie, jeden z najważniejszych eventów branżowych w świecie gastronomii i hotelarstwa. W wydarzeniu uczestniczyć będzie dobrze nam znana firma Classeq, która na ten czas zapowiedziała światową premierę nowej generacji maszyn podblatowych. Dla tych, którzy chcieliby jako pierwsi poznać te urządzenia na żywo, Classeq Polska Sp. z o.o. przygotował niespodziankę – ograniczoną pulę bezpłatnych biletów na targi!
czytaj więcej
2023-09-21, 15:23
MSI
MSI ogłasza „The Limited Series”. Nadchodzi kolekcja ekskluzywnych produktów dla graczy
MSI ogłasza „The Limited Series”, czyli kolekcję ekskluzywnych wersji wybranych produktów ze swojej oferty. Ta będzie dostępna przez ograniczony czas i w limitowanej ilości, więc fani marki powinni się spieszyć, jeśli chcą ozdobić swoje komputery unikalnymi, specjalnie zaprojektowanymi produktami.
czytaj więcej
Jak rozpocząć przygodę z malarstwem akwarelowym? Najlepiej od… kredek
Malarstwo akwarelowe to technika, którą pokochają wszyscy romantycy. Jak żadna inna nadaje się do utrwalania ulotnych chwil i zatykającego dech w piersiach piękna przyrody, zwłaszcza w tak barwnych porach roku jak jesień. Aby je dziś uprawiać, nie potrzeba nawet farb. Akwarele są bowiem dostępne w formie... kredek. Ma je w swojej ofercie wiodąca marka BIC.
czytaj więcej
2023-09-21, 12:33
Kanga
Ostrzeżenie przed scamem związanych z fałszywymi kryptowalutami
Chcielibyśmy przekazać istotne ostrzeżenie dotyczące oszustw związanych z kryptowalutami, zwłaszcza fałszywymi wersjami znanych tokenów, takich jak USDT (Tether). W ostatnim czasie, niestety, zanotowaliśmy wzrost przypadków prób oszustw, w których oszuści próbują przekonać inwestorów do dokonywania transakcji na ich portfele, obiecując szybkie zyski. Poniżej przedstawiamy kluczowe informacje, które warto wziąć pod uwagę, aby uniknąć padnięcia ofiarą tych manipulacji.
czytaj więcej
Komfort pracy i zaufanie. Jak skonstruować magnes na Superbelfra
Brak uciążliwej biurokracji, organ prowadzący wyręczający z zadań administracyjnych, a do tego czas i przestrzeń na to by skupić się na realizacji pomysłów na dobrą, atrakcyjną edukację? I to wszystko w publicznej oświacie? O tym, jak to możliwe opowiada Edyta Borowicz-Czuchryta. Superbelferka, która podjęła wyzwanie by takie przedszkole i szkoła podstawowa powstały w Lublinie.
czytaj więcej
Co 3 Polak chce skrócić czas lekcji, a 31 proc. popiera 4-dniowy tydzień w szkołach
Wykorzystywanie nowych technologii jako narzędzi do nauki zdobywa coraz większe uznanie. Według najnowszego badania przeprowadzonego przez ClickMeeting polską platformę do wideokonferencji oraz spotkań i edukacji online, 27 proc. Polaków uważa, że telefony powinny być dozwolone w szkołach. Z zastrzeżeniem, że powinny być wykorzystywane w celach edukacyjnych. Równocześnie 31 proc. osób uważa za dobry pomysł skrócenie tygodnia szkolnego do 4 dni. Co ciekawe, nawet 37 proc. ankietowanych popiera pomysł skrócenia czasu lekcji. Natomiast, prawie jedna trzecia osób uznaje, że nauka w formie hybrydowej jest lepsza od tej tradycyjnej.
czytaj więcej
Prawie połowa młodych Polek nie wie, czy pójdzie na wybory. Premiera singla wspierającego głos kobiet
Singiel „Echo” to głos Oyki – głos sprzeciwu wobec odbierania godności i życia kobietom. Singlowi, którego premiera odbyła się 20 września, towarzyszy klip oraz angielska wersja pt. „Don’t Shush Me”. Z badań wynika, że nawet 40 proc. uprawnionych Polek nie zamierza iść na wybory.
czytaj więcej
2023-09-20, 09:20
MSI
MSI prezentuje nowe chłodzenie wodne AIO - MAG CORELIQUID E Series
MSI przedstawia najnowsze chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series. Ten innowacyjny produkt, zainspirowany upływem czasu i zaćmieniem słońca, łączy w sobie zaawansowaną technologię chłodzenia i efektowny design.
czytaj więcej
Marketing także potrzebuje logistyki
Producenci i dystrybutorzy wypełniają półki w dyskontach, supermarketach i hipermarketach swoimi towarami. To jednak nie wystarczy. Na sprzedaż w sieciach handlowych wpływają także materiały marketingowe. Je również trzeba magazynować, transportować, a często również montować w sklepach.
czytaj więcej
123456789...143614371438

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top