Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


KAN Gazelą Biznesu 2013
Białostocka spółka KAN znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych firm w rankingu Pulsu Biznesu – Gazele Biznesu 2013.
czytaj więcej
Wiosenne promocje w ofercie Inpro
Trójmiejski deweloper Inpro wprowadza wiosenną promocję. Specjalnymi cenami objętych zostanie aż 6 inwestycji. Promocja będzie trwała od 24 lutego do 31 marca br. Klienci, w zależności od inwestycji, będą mogli kupić tańsze mieszkania, domy, piwnice, hale garażowe, miejsce postojowe, skorzystać z wydłużenia gwarancji lub darmowego wyposażenia z kolektorów słonecznych.
czytaj więcej
Nowość na Polskim rynku oprogramowania - Webroot SecureAnywhere Antivirus
Na rynku oprogramowania antywirusowego pojawił się nowy gracz - Webroot, bo o nim mowa, to jeden z wiodących producentów rozwiązań bezpieczeństwa na świecie. Będąc na rynku od 1997 roku, Webroot dostarcza zaawansowane technologie chroniące zarówno osobiste informacje użytkowników jak i zasoby firmowe przed wszelakimi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu jak i z sieci wewnętrznej.
czytaj więcej
Szkła Guardian w centrach handlowych
Współczesne centra handlowe to nie tylko miejsca sprzedaży towarów i usług, ale w coraz większym stopniu ważne ośrodki rozrywki, konsumpcji czy rekreacji. Coraz częściej stają się one również ważnym punktem na architektonicznej mapie miasta dzięki swoim unikalnym bryłom, których nieodzownym elementem jest szkło.
czytaj więcej
Roboty się psują, a jabłka gniją - rzecz o zagrożeniach mobilnych
Kaspersky Lab Polska informuje o opublikowaniu nowego artykułu poświęconego zagrożeniom mobilnym. Dlaczego mobilne szkodliwe programy pojawiły się stosunkowo niedawno?
czytaj więcej
KAN wspiera Orkiestrę i potrzebujących
Był Złotym Partnerem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspiera podopiecznych Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej – spółka KAN od lat pomaga potrzebującym.
czytaj więcej
APS SA. Mocna końcówka roku
Rekordowe przychody, zakończenie ważnych kontraktów i inwestycje w kadry - notowana na NewConnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA podsumowała IV kwartał ubiegłego roku.
czytaj więcej
Jarosław Pawluk zmienia polski przemysł.
Jarosław Pawluk odebrał prestiżowe wyróżnienie „Tego, który zmienia polski przemysł”. Tytuł został przyznany Prezesowi Zarządu Grupy Track Tec S.A. za zasługi związane ze stworzeniem ekspansywnej grupy przemysłowej, dzięki odważnej koncepcji biznesowej i wykorzystaniu sprzyjającej koniunktury na rynku inwestycji infrastrukturalnych.
czytaj więcej
Jak wykorzystać naturalne nierówności terenu w ogrodzie?
Liczne wzniesienia, skarpy i pagórki na terenie posesji spędzają sen z powiek wielu właścicielom działek. Okazuje się jednak, że wszelkie nierówności terenu mogą okazać się prawdziwym atutem ogrodu. Jak najlepiej wykorzystać naturalne różnice poziomów w przydomowej strefie zieleni? Porad udziela Wojciech Średniawa, projektant firmy Polbruk.
czytaj więcej
Mieszkanie dla Młodych w ofercie Inpro
Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, ma przygotowane około 250 lokali które będą spełniały limity programu „Mieszkanie dla Młodych”. Do programu kwalifikują się wszystkie lokale z inwestycji Wróbla Staw mieszkania. W aktualnej ofercie sprzedażowej pozostało jeszcze blisko 40 mieszkań.
czytaj więcej
1...1381138213831384138513861387...1438

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top