Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Konstrukcje stalowe na balkon - jakie są ich zalety?
Jakie zalety posiadają konstrukcje stalowe na balkon, taras czy werandę? Na to pytanie odpowiadamy w blogpoście poniżej. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Bolący problem w jamie ustnej - afty. Dowiedz się co to są afty, dlaczego się tworzą i jakie są sposoby na złagodzenie bólu oraz szybkie leczenie aft
Są nieestetyczne, bolesne i uciążliwe – afty, bo o nich mowa, to dolegliwość, którą znali już starożytni Grecy, w tym Hipokrates i to w IV wieku przed naszą erą! Pomimo tego, do dziś sprawiają one kłopot wielu osobom.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Nadwrażliwość zębów - skąd się bierze, czy można zapobiec powstaniu nadwrażliwości i jak można ją leczyć?
Pyszny obiad, na deser zimne lody, a po nich gorąca kawa – to cudowna kombinacja, gdyby… nie ten ostry kłujący ból. Nadwrażliwość zębów to poważny problem, który nie pozwala nam się cieszyć nie tylko z małych przyjemności.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Parodontoza - choroba starszych osób? NIE! Uwaga na podstępną chorobę przyzębia, która rozwija się bez objawów i atakuje znienacka! Dowiedz się skąd się bierze parodontoza, jakie są jej objawy i jak można się przed nią ustrzec.
Jeśli palisz papierosy, nadużywasz alkoholu, a do tego nie dbasz o higienę jamy ustnej to twoje szanse rosną. Możesz zostać jednym z 743 milionów „szczęśliwców” na świecie, których dotyka paradontoza.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Zęby mądrości - więcej kłopotu czy pożytku? Dowiedz się czy ósemki są potrzebne, na czym polega ich problematyczność i czy zaleca się ich usuwanie.
Zazwyczaj pojawiają się pomiędzy 17. a 25. rokiem życia, a czasem tworzą się tylko ich zawiązki. Jednak, gdy już wyrosną, zwykle wraz z nimi pojawiają się kłopoty, aczkolwiek to też nie jest takie pewne.
czytaj więcej
2019-08-07, 11:59
TenDom
Łuk kwiatowy do wypożyczenia - w jaki sposób realizujemy takie zlecenie?
Jeśli przygotowujecie się do ślubu, powinniście koniecznie zdecydować się na rodzaj ozdób, które uświetnią ten wspaniały dzień. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się okazała ekspozycja kwiatowa.
czytaj więcej
2019-08-07, 11:07
Imindesign
Żarówka dekoracyjna Edison 60W z oferty Imindesign
Czym jest Imindesign oraz jak żarówka dekoracyjna Edison 60W jest powiązana z tą firmą? Sprawdź w artykule, w którym nieco więcej piszemy zarówno o firmie jak i produktach!
czytaj więcej
129 dni – tyle średnio trwa wynajęcie biura w Polsce
129 dni, tyle średnio trwa wynajęcie biura w Polsce, pokazują najnowsze dane REDD INDEX. To zupełnie nowy wskaźnik na rynku nieruchomości komercyjnych.
czytaj więcej
2019-08-06, 16:52
Wamat
Drewniane kratownice wykorzystanie w ogrodzie i na tarasie
Drewniane kratownice wykorzystanie ich w ogrodzie czy na tarasie to dla Ciebie czarna magia? Podpowiadamy w naszym artykule kilka ciekawych rozwiązań.
czytaj więcej
Podsumowanie półrocza w Makarunie
Po odważnym rebrandingu marka Makarun Spaghetti and Salad umocniła swoją pozycję na polskim rynku franczyzowym. Inwestycja w design przyniosła korzyści. W pierwszym półroczu sieć otworzyła siedem nowych lokali. W najbliższym czasie planowane są jeszcze dwa otwarcia. Trwają też przygotowania do uruchomienia punktów zagranicznych.
czytaj więcej
1...752753754755756757758...1481

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top