Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


„Rolą lekarzy jest edukacja prozdrowotna pacjentów”– wywiad z lek. med. Januszem Wietechą
O wiedzy i świadomości Polaków w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz konieczności wprowadzenia zmian w naszym stylu życiu rozmawiamy z lek. med. Januszem Wietechą.
czytaj więcej
Proenzi Comfort – skuteczne rozwiązanie na sprawne stawy
Problemy ze stawami należą do najstarszych przypadłości, dotykających świat ludzi i zwierząt, co potwierdziły nawet wykopaliska mumii ze starożytnego Egiptu.
czytaj więcej
Kobyle mleko w kapsułkach na suchą skórę łuszczyka
Ponad 80% chorych na łuszczycę ma problem z suchą skórą, zarówno w wyniku samej choroby jak i działania niepożądanego leków czy fototerapii. Z racji tego, że kremy i maści mają ograniczone działanie, konieczne jest zażywanie kapsułek z kobylego mleka, które nawilżają skórę od wewnątrz.
czytaj więcej
Żagiel Med z ISO 9001:2008
Spółka Żagiel Med opracowała oraz wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008 w swoich placówkach. To standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Tym samym Żagiel Med dołączył do grona firm, które w swojej strategii działania kierują się m.in. orientacją na klienta, zaangażowaniem całej kadry czy ciągłym jej doskonaleniu.
czytaj więcej
Portal “Światłolecznictwo w praktyce” wspierany przez InterMediCo
Portal „Światłolecznictwo w praktyce” rozpoczął współpracę z firmą InterMediCo, która została oficjalnym partnerem serwisu.
czytaj więcej
Sos sojowy niejedno ma imię
Głęboki brązowy kolor, przyjemny, aromatyczny zapach i słonawy, bądź lekko słodki smak. Sos sojowy jest najsłynniejszą przyprawą Dalekiego Wschodu, jego historia sięga ponad 2500 tysiąca lat. Obecnie znany jest nie tylko mieszkańcom Wschodu - coraz częściej bowiem sos sojowy używany jest także w kuchni europejskiej. 
czytaj więcej
Oliwa z oliwek nie tylko dla znawców
Nie bez powodu oliwa z oliwek nazywana jest złotym nektarem bogów. Przez wieki śródziemnomorskie cywilizacje uważały ją za jeden z najważniejszych składników pożywienia. Bogata w substancje odżywcze, posiada nie tylko właściwości zdrowotne, ale także pielęgnacyjne. Co jednak zrobić kiedy jesteśmy oliwnymi laikami, a chcielibyśmy rozpocząć przygodę z tym magicznym płynem? Jak kupować, a potem przechowywać?
czytaj więcej
Zatankuj do pełna, czyli powakacyjne uzupełnianie banków krwi na Węglowej
Wakacyjny, wzmożony okres samochodowych wojaży już za nami. Niestety, jak co roku, to czas większej niż zwykle liczby wypadków drogowych. Okazją, by wspomóc poszkodowanych z województwa podlaskiego i ich rodziny w walce o życie, będzie odbywające się już w najbliższą sobotę (14 września) przy ul. Węglowej 8 moto show połączone z powakacyjnym uzupełnianiem banków krwi.
czytaj więcej
Przyłącz się do akcji „150 cm” – bądź świadomym użytkownikiem polskich dróg
Poruszasz się samochodem lub pieszo? A może jesteś zapalonym rowerzystą? Dołącz
czytaj więcej
Zwyrodnienie stawu biodrowego – bolesna choroba, długo pozostaje w ukryciu
Na początku boli tylko sporadycznie – zwykle po wzmożonym wysiłku fizycznym.  Z czasem jednak ból towarzyszy już niemal każdej chwili życia – w dzień i w nocy. Zwykle rozwija się podstępnie i przez długi czas nie daje poważnych oznak. Mowa o zwyrodnieniu stawu biodrowego. To jedna z najpowszechniejszych dolegliwości biodra, z którą trafiają pacjenci do ortopedów.
czytaj więcej
123...767778798081828384

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top