Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Diagnozowanie zespołu metabolicznego
Aby go zdiagnozować należy udać się do najbliższego laboratorium i zbadać poziom trójglicerydów, cholesterolu, glukozy oraz wykonać próby wątrobowe. Dotyczy on każdej osoby, która posiłki je w biegu, a między nimi fast foody i słodkie przekąski, do tego spędza wiele godzin przed komputerem czy za kierownicą, a na odstresowanie pije alkohol i pali papierosy.
czytaj więcej
Jak zbudować masę mięśniową?
Większość z nas marzy o muskularnej i wysportowanej sylwetce. Aby szybko zbudować mięśnie, nie zyskując przy tym dodatkowego tłuszczu, niezbędny jest odpowiedni trening oraz zbilansowana dieta. Dzięki kilku poradom, wysiłek na siłowni przyniesie oczekiwany efekt.
czytaj więcej
Na trening zawsze z wodą
Jedna czwarta internautów w swoim wolnym czasie uprawia sport. Ponad 80% z nich sięga podczas treningu po wodę mineralną lub źródlaną – wynika z badania przeprowadzonego przez IIBR (grupa GEMIUS) na zlecenie firmy Voda Naturalna.
czytaj więcej
Przygotowanie skóry do lata u kosmetyczki i w domu
W czasie zimy nasza skóra narażona była na silny wiatr i niskie temperatury, co sprawiło, że stała się sucha, straciła elastyczność i ładny kolor. Biorąc pod uwagę, że pod koniec czerwca zacznie się lato, należy dojść do wniosku, że czas, który nam pozostał musi być dobrze wykorzystany na jej przygotowanie do wyższych temperatur i większego nasłonecznienia.
czytaj więcej
Kasza na stół, kasza do szkół!
W środę, 16 kwietnia br. w Warszawie, odbędzie się spotkanie kulinarne „Pod znakiem kaszy” podczas którego, przedstawiciele stołecznych przedszkoli i szkół podstawowych dowiedzą się, jak dbać o nawyki żywieniowe swoich podopiecznych. Spotkanie w formie warsztatów kulinarnych zaplanowano w ramach działań II edycji kampanii „Lubię kaszę – kasza na stół, na zdrowie, na co dzień”, która ma zachęcić Polaków do częstszego jedzenia kaszy.
czytaj więcej
Artyści wystąpią z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie), w związku z tym 1 kwietnia w Warszawie artyści zaangażowani w akcję „Pomaganie jest trendy” wezmą udział w charytatywnym koncercie na rzecz dotkniętych autyzmem. Co łączy Marilyn Monroe, Hansa Christiana Andersena, Wolfganga Amadeusza Mozarta i Alberta Einsteina? Autyzm. Podejrzewa się, że wszyscy wymienieni zmagali się z tym schorzeniem.
czytaj więcej
Rodzice dzieci niepełnosprawnych nie odpuszczajcie! Macie rację!
W związku co rusz pojawiającymi się zastrzeżeniami do rzeczywistych efektów funkcjonowania państwa, jego roli w zapewnieniu ciągłości procesów gospodarczych i ich efektywności, a przede wszystkim oczekiwań społecznych związanych z zabezpieczeniem podstawowych warunków niezbędnych do życia obywateli, warto zastanowić się nad kwestią podstawową – jaka jest rola instytucji państwa i jakie są jego podstawowe zadania. Czy grupa okupujących w ostatnich dniach Sejm rodziców dzieci upośledzonych i niepełnosprawnych, adresuje swój protest w sposób właściwy? Czy ma po temu uzasadnione racje? Spróbujmy odpowiedzieć na to frapujące pytanie.
czytaj więcej
10 defibrylatorów zakupiła dla pracowników lubińska „Energetyka” Sp. z o.o.
10 defibrylatorów zakupiła dla pracowników lubińska „Energetyka” Sp. z o.o.
czytaj więcej
Olej z kryla wzmocni serce, wzrok i pamięć
Coraz więcej mówi się o przewadze oleju z kryla nad olejem z ryb. Eksperci podkreślają, że tłuszcz z tego małego skorupiaka zawiera najczystszą i najlepiej przyswajalną formę kwasów omega-3 oraz najsilniejszy przeciwutleniacz, jaki możemy dostarczyć organizmowi do walki z wolnymi rodnikami. W czym tkwi sekret oleju z tego niepozornego skorupiaka i na co zwracać uwagę wybierając preparaty go zawierające?
czytaj więcej
Nowa linia wafelków w ofercie marki Familijne
Familijne poszerza portfolio o linię Familijne w czekoladzie. Najnowsza propozycja marki to wafle w polewie o dwóch skrajnie odmiennych smakach czekolady. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach sieciowych.
czytaj więcej
123...818283848586878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top