Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Miliony stron dokumentów w centrach wydruków Kolportera
Ponad 36 milionów stron dokumentów wydrukowały w ubiegłym roku centra wydruków Kolportera w Warszawie, Katowicach i Bydgoszczy.
czytaj więcej
 Szkolenia z zarządzania zespołem
Wiele osób myśli, że zarządzanie zespołem to łatwe i przyjemne zadanie. Nic bardziej mylnego – to odpowiedzialna i wymagająca odpowiednich predyspozycji praca.
czytaj więcej
LodyBonano zaprezentują swój pomysł na firmę
Już w piątek 31. marca w Katowicach startują targi „Pomysł na firmę”. W ich trakcie, przez kolejne dwa dni topowi, krajowi franczyzodawcy prezentować będą swoje sprawdzone koncepty biznesowe. Wśród wystawców po raz pierwszy znajdzie się marka LodyBonano – największa w Europie sieć franczyzowych lodziarni.
czytaj więcej
HR Biznes Partner – wsparcie na drodze do sukcesu
Prof. Dave Ulrich jest światowym autorytetem w zakresie human resources. Największe uznanie przyniosła mu koncepcja HR Biznes Partnera, którą przedstawił w 1997 roku, w książce pt. „Human Resource Champions”. Jego teoria, choć od 20 lat nieustannie rozwijana, w Polsce zyskuje na popularności dopiero od kilku lat.
czytaj więcej
Podwykonawstwo, czyli wspieraj firmę
Mają na głowie całą, własną firmę, także zarządzanie nią poszukiwać należy skutecznego sposobu na jej promocję.
czytaj więcej
100 razy Twoje ogłoszenie
Dodam Twoje ogłoszenie z linkiem i 1 zdjęciem na 100 stron.
czytaj więcej
Automatyzacja a rozwój sektora BPO
Szacuje się, że światowy rynek rozwiązań automatyzujących procesy dla sektora finansowego będzie do roku 2020 wart 835 milionów dolarów.
czytaj więcej
2017-03-21, 15:30
---
Mambiznes.pl o Ogrniamprad.pl
Informujemy, że informacji o nas można teraz zasięgnąć również na mambiznes.pl, skumulowana porcja zjadalna dla każdego!
czytaj więcej
Całodobowa wymiana walut w kantorach internetowych
Mówi się, że jedną z największych zalet kantorów internetowych jest możliwość wymiany walut o każdej porze dnia i nocy. Oczywiście, kantory dają nam o wiele większą elastyczność, lecz trzeba wiedzieć, że transakcje nie są realizowane 24 h na dobę.
czytaj więcej
Kantorbox analizuje czy się da przewidzieć kursy walut?
Procesy zachodzące na międzynarodowym rynku walutowym oraz inne wydarzenia, które odbijają się na kursach walutowych sprawiają, że coraz trudniej przeprowadzać rzeczowe spekulacje przewidujące przyszłe notowania aktywów. Problem analityków walutowych wynika z kilku podstawowych czynników, które postaramy się opisać w niniejszym artykule.
czytaj więcej
1...17181920212223...43

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top