Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2020-05-07, 14:28
Imindesign
Dlaczego warto wybrać pojedyncze lampy wiszące?
Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie dlaczego warto kupić pojedyncze lampy wiszące, znajdziesz je w naszym artykule. Miłej lektury!
czytaj więcej
2020-05-07, 14:12
Demi Co.
Poduszki ogrodowe - jak je wybrać i kiedy warto wymienić na nowe?
Ogród jest miejscem, w którym bardzo chętnie spędzamy wolny czas. Każdej wiosny dbamy o zasadzone w nim rośliny oraz czyścimy lub odnawiamy meble ogrodowe. Warto jednak zwrócić uwagę również na poduszki ogrodowe, które się na nich znajdują.
czytaj więcej
2020-05-06, 09:53
E-ekomax
Jak pościelić łóżko w sypialni? 5 inspiracji
Czy wiesz, że to jak wygląda nasze otoczenie wpływa na nasze samopoczucie i psychikę? Dlatego warto zwrócić uwagę na wnętrze naszej sypialni. Na jakość snu wpływają warunki w jakich odpoczywamy. Sprawdź jak pościelić łóżko w sypialni aby zapewnić przyjemną aranżację wnętrza! Zainspiruj się naszymi pomysłami!
czytaj więcej
Farby do drewna - z łatwością odśwież drewniane powierzchnię
Spraw by każda drewniana powierzchnia odzyskała swój dawny blask!
czytaj więcej
Aeratory i wertykulatory - niech Twój ogród zawsze będzie piękny
Uwielbiasz gdy Twój ogród wygląda pięknie? Zadbaj o niego i łatwy sposób.
czytaj więcej
Pomimo odwołania Salone del Mobile, Paged Meble organizuje wystawę targową
Ze względów bezpieczeństwa, tegoroczna edycja targów Salone del Mobile w Mediolanie nie odbyła się – miłośnicy designu z całego świata będą mogli zapoznać się z nowościami ulubionych marek dopiero za rok. Paged Meble przygotowało jednak na tyle ciekawą propozycję, że postanowiło dać swoim odbiorcom możliwość poznania tych kolekcji już teraz, w oryginalnym terminie mediolańskich targów.
czytaj więcej
Dlaczego warto kupować pościel online?
Zakupy online stają się w obecnych czasach coraz bardziej popularne. Wiele osób stawia na wygodę i ubrania, kosmetyki czy dodatki kupuje przez internet. Dlaczego jednak kupowanie online pościeli nie jest równie popularne? Sprawdź dlaczego warto kupować pościel online!
czytaj więcej
2020-04-16, 10:11
About Home
Jak dobrać plakaty ścienne do wnętrza?
Tworzenie ściennej galerii ze zdjęciami i plakatami to wspaniały pomysł. Szczególnie, jeśli nasza ściana wieje pustką. Plakaty dodadzą jej charakteru. Jednak w jaki sposób dobrać plakaty ścienne do wnętrza, aby prezentowały się rzeczywiście stylowo? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Trawy i trawniki - jakie warto wybrać do ogrodu?
Jak wiadomo trawy i trawniki są nieodłącznym elementem ogrodów czy innych otwartych przestrzeni. Obecne są na boiskach, w parkach, na polanach. Rynek traw jest dość obfity ze względu na ich kluczową rolę. Jakie maja znaczenie i o czym warto pamiętać? Sprawdź w artykule!
czytaj więcej
Pościel dwustronna - poznaj jej fenomen!
Pragniesz odświeżenia swojej sypialni na wiosnę? Nie musisz przeprowadzać w niej gruntownego remontu. Wystarczy, że wymienisz dodatki oraz pościel. Doskonale sprawdzi się do tego pościel dwustronna. Dlaczego? Podpowiadamy!
czytaj więcej
123456789...636465

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top