Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2019-02-27, 13:37
OKK PR
Parkiety otwarte na naturę
Druga dekada XXI wieku zredefiniuje pojęcie luksusu. Nowym bogactwem staną się rzeczy niematerialne, takie jak cisza, komfort bycia off-line, życie zgodne z cyklem pór roku oraz obcowanie z naturą. Obiektem pożądania będą siedliska zaprojektowane w symbiozie z otaczającym krajobrazem oraz szacunkiem do tradycyjnego rzemiosła i naturalnego piękna surowych materiałów.
czytaj więcej
2019-02-24, 22:46
OKK PR
Kuchnia bez ograniczeń
Współczesne kuchnie przestały wyglądać jak pomieszczenia, które trzeba odseparować od reszty domu. Przemyślane w każdym centymetrze, komfortowe, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dopominają się o potraktowanie równe strefie dziennej. Połączone z salonem za pomocą wyspy, tworzą otwartą, rozległą przestrzeń, pełniącą ważną funkcję reprezentacyjną. Urządzone z dyskretnym szykiem i wspomagane inteligentnymi systemami wyposażenia są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających.
czytaj więcej
TooLight – nowa marka w Centrum Handlowym Fasty
TooLight to nowa marka oświetleniowa, która wzbogaciła ofertę firmy Podlasiak. Nowoczesne lampy sufitowe, ścienne oraz kinkiety kupimy w Centrum Handlowym Fasty.
czytaj więcej
2019-02-19, 17:44
flypr
Podłogi elastyczne wineo 1500 – nowoczesne oblicze natury
Troska o środowisko naturalne to jeden z najmodniejszych, a zarazem najbardziej rozsądnych i pożądanych trendów współczesnego świata. Ekologiczne podejście do życia to jednak nie tylko zmiana codziennych nawyków czy zakup produktów z etykietą „bio”, ale również sposób aranżacji przestrzeni wokół siebie. Z tego ostatniego faktu doskonale zdaje sobie sprawę firma wineo, która stworzyła kolekcję nowoczesnych biopodłóg wineo 1500.
czytaj więcej
2019-02-19, 13:12
TenDom
Drewniany domek led - niecodzienne dekoracje domowe
Wnętrze domu oraz przytulną atmosferę tworzą dekoracje oraz akcesoria domowe. To właśnie one odpowiednio dobrane i skomponowane nadadzą naszym wnętrzom niepowtarzalnego uroku i klimatu. Drewniany domek led to właśnie jedna z takowych dekoracji.
czytaj więcej
2019-02-15, 12:17
OKK PR
Zielona bohaterka salonu
Idzie wiosna! W poszukiwaniu inspiracji warto podpatrzeć naturę. Tęskniąc za roślinnością na zewnątrz, zacznijmy od przywołania słonecznych dni we własnym domu. Wykorzystajmy pozytywny przekaz zieleni i zafundujmy sobie sofę lub fotel w tym kolorze. Odruchowo przyciągną uwagę i zatrzymają wiosenny nastrój w salonie przez cały rok.
czytaj więcej
Umywalki wolnostojące
Ciekawa stylistyka łazienki sprawia, że spędzanie w niej czasu jest jeszcze przyjemniejsze. Typowym rozwiązaniem jest umywalka montowana na ścianie. Spotykamy się również z produktami nablatowymi lub wpuszczanymi w meble łazienkowe. Zwróćmy jednak uwagę na inny rodzaj tego wyposażenia - umywalki wolnostojące.
czytaj więcej
Kołdry antyalergiczne 220x200 w sklepie Luksusowy Sen
Luksusowy Sen to sklep z asortymentem sypialnianym. W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkty naturalne jak i syntetyczne. Dziś szczególną uwagę zwrócimy na kołdry antyalergiczne 220x200 dostępne w naszym katalogu produktowym online.
czytaj więcej
Chcesz być zdrowy? Nie przegrzewaj pomieszczeń
Zarówno przegrzewanie, jak i niedogrzewanie pomieszczeń negatywnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Odbija się zarówno na jakości pracy, jak i wypoczynku. Jaka powinna być optymalna temperatura w pomieszczeniach i jak ją osiągnąć?
czytaj więcej
Salon dla rodzin z dziećmi – na co zwrócić uwagę przy jego urządzaniu?
Podczas urządzania salonu dla rodzin z dziećmi jedno jest pewne. Maluchy prędzej czy później poddadzą nasze stylowe pomysły skutecznym testom funkcjonalności. Dlatego lepiej zawczasu dobrze przemyśleć koncepcję i postawić na trwałe oraz wygodne rozwiązania.
czytaj więcej
123456789...474849

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top