Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


2018-05-13, 21:53
flypr
Panele laminowane Rock’n’Go marki wineo – przebojowa podłoga z rockową nutą
„Hotel California”, „London Calling” czy „Born to be Wild” to ponadczasowe hity, których wyjątkowe brzmienie nikogo nie pozostawia obojętnym. Podobnie jest z panelami laminowanymi Rock’n’Go, których dekory noszą nazwy zaczerpnięte z tytułów rockowych przebojów. Muzyczne konotacje nowej propozycji marki wineo sięgają jednak dalej – panele z tej kolekcji są wyjątkowo ciche, dzięki czemu mają pozytywny wpływ na akustykę we wnętrzach.
czytaj więcej
Markiza czy parasol: co wybrać do ogrodu?
Zamierzasz zacienić część ogrodu, ochronić się przed nieuchronnym deszczem i to w taki sposób, by Twój dom wyglądał wspaniale? Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, czy lepiej wybrać markizę czy parasol.
czytaj więcej
Biokominki
Kominek to centralny punkt każdego domowego zacisza, która cieszy mieszkańców, zapewnia im spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jego podstawową funkcją jest oczywiście dawanie ciepła, ale w dzisiejszych czasach coraz częściej zwraca się uwagę również na to, aby był on po prostu dekoracją wnętrza. Biokominki to szansa dla posiadaczy mieszkań, którzy mogą spełnić swoje marzenie o posiadaniu kominka!
czytaj więcej
Promocje stelaże do łóżek - znajdź najkorzystniejszą okazję dla swojego portfela!
Zadbaj o najwyższą jakość swojego snu i sprawdź promocje stelaże do łóżek! Wyspanie i całościowa regeneracja gwarantowana!
czytaj więcej
2018-05-07, 11:45
Skori
Akcesoria LED - łatwa metamorfoza Twojego mieszkania
Twoim marzeniem jest, aby odmienić swój dom w prosty sposób, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Nie chcesz inwestować pieniędzy w czasochłonny remont? Istnieje dużo łatwiejsze rozwiązanie na metamorfozę wnętrza Twojego mieszkania, a są to akcesoria LED, sprawdź sam!
czytaj więcej
2018-05-07, 11:38
Eurofirany
Dom umajony – trendy na wiosnę i lato 2018
Konwalie, bez, tulipany, magnolia czy akacja – w maju mnogość barw i zapachów kwitnących roślin zamienia najmniejszy skwerek w rajski ogród. Podobną metamorfozę w domowych wnętrzach proponują przeprowadzić dekoratorzy marki Eurofirany. W nowościach, które lada chwila pojawią się w sprzedaży, dominują kwiaty, egzotyczne liście i wielobarwne dodatki. To będzie prawdziwie umajony maj!
czytaj więcej
Rękodzieła z drewna
Może na wiosnę nie tylko ptaki wiją sobie nowe gniazda. Czy wasi znajomi również kupili nowe mieszkanie albo zmienili miejsce zamieszkania? W związku z tym zostaliście zapewne zaproszeni na parapetówkę. Co kupić, żeby nie obciążyć budżetu a sprezentować coś niebanalnego?
czytaj więcej
2018-04-26, 09:38
Ledovo
Oświetlenie LED sufitowe
Podwieszane sufity to świetna opcja do wysokich pomieszczeń w mieszkaniach. Co prawda niektórzy w kuchniach zaopatrują się w szafki, kończące się na wysokości trzech metrów, ale nie wszyscy urodziliśmy się Guliwerami i po prostu takie rozwiązanie staje się mało praktyczne.
czytaj więcej
Klasyka z odrobiną magii
Czy meble klasyczne mogą się znudzić? Mogą! Jak wszystko. Z nimi jednak jest o tyle mniejszy problem, że wystarczy niewielki lifting, przestawienie elementów, dodanie kliku bibelotów, by ukazały nową twarz. Taki mebel bywa sercem domu.
czytaj więcej
Ściemniacze LED jako oświetlenie sypialni
Miejsce, w którym śpimy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego zastanów się nad wyborem ściemniaczy LED jako oświetlenie sypialni. W ten sposób odprężysz się i naładujesz baterie na kolejne wyzwania.
czytaj więcej
123456789...394041

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top