Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


Spękania decoupage
Zastanawiasz się jak uzyskać spękania decoupage? Mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.
czytaj więcej
Kosy spalinowe – jak wybrać idealny model?
Nie ma dobrze zadbanego trawnika czy ogrodu bez odpowiedniej kosy spalinowej. Te poręczne urządzenia dotrą wszędzie tam, gdzie zwykła kosiarka nie daje rady. Na rynku istnieje wiele modeli podkaszarek. Jak wybrać ten idealny?
czytaj więcej
2019-04-16, 10:51
E-ekomax
Pościel bawełniana 200x220
Pragniesz pościeli, która zapewni Ci nieprzerwany oraz komfortowy sen? Pościel bawełniana 200x220 to nie tylko wspaniały design ale również funkcjonalność.
czytaj więcej
2019-04-16, 09:57
E-ekomax
Pościel młodzieżowa 140x200
Szukasz pościeli, która idealnie nada się do młodzieżowego pokoju. Wybieraj z pośród wielu w hurtowni pościeli E-ekomax.
czytaj więcej
2019-04-15, 17:23
Sento
Jak urządzić małe mieszkanie - trzy porady
Jak urządzić małe mieszkanie tak by wygodnie w nim prowadzić codzienne życie? W naszym arykule przedstawiamy wam trzy podpowiedzi.
czytaj więcej
Instalacja inteligentnych rolet
W każdym domu powinno być przyjemnie. Każdy chciałby mieszkać w dobrych warunkach, a jeśli zachodzi taka konieczność, to można je sobie stworzyć. W tym celu warto poznać różne nowinki technologiczne, dzięki którym można zamienić swoje miejsce zamieszkania w naprawdę przyjemną przestrzeń, w której chce się przebywać na co dzień. Domy inteligenty odznaczają się elektroniką, która jest obecna niemal wszędzie. Ludzie, którzy cenią sobie takie rozwiązania, bardzo je sobie chwalą.
czytaj więcej
Piecyki typu junkers ich naprawa.
W wielu polskich mieszkaniach - zwłaszcza w blokach oraz kamienicach wciąż mamy do czynienia z piecykami typu junkers - których zadaniem jest ogrzewanie wody w mieszkaniu. Naprawa piecyka typu junkers - jeżeli ulegnie on jakiegoś rodzaju awarii zawsze powinna być wykonywana przez znającego się na tego typu urządzeniach specjalistę. Również czyszczenie piecyka łazienkowego należy zlecić komuś kto zna się na tego rodzaju pracy - bowiem należy je wykonywać z wysoką starannością oraz dokładnością aby nie doprowadzić do wybuchu czy też ulatniania się szkodliwych substancji oraz gazów.
czytaj więcej
2019-04-10, 12:46
E-ekomax
Pościel w flamingi dwustronna 160x200
Wybieraj pościel z pośród wielu rozmiarów, wzorów oraz kolorów. W naszym sklepie dostępne są także pościele dwustronne zapraszamy.
czytaj więcej
Stare drzwi drewniane znów wyglądają jak nowe.
Stare detale architektoniczne wykonane z drewna są wykonane z dużą starannością. Odnowienie ich może być łatwiejsze, niż myślą osoby stające przed takim problemem. Często dobrej jakości materiał użyty do budowy starych drewnianych drzwi może służyć kolejne kilkadziesiąt lat.
czytaj więcej
Wosk bezbarwny - jak efektownie wykończyć meble
Pragniesz by Twoje meble były piękne na długo? Wosk bezbarwny od Annie Sloan sprawi, że zabezpieczysz je na lata.
czytaj więcej
123456789...474849

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top