Znajdź informacje

Dom, Ogród, Wnętrza


Dobre meble… muszą mieć swoją cenę
Określenie „meble klasyczne” to atrakcyjne sformułowanie, chętnie używane w kampaniach reklamowych. Co jednak tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Czy klasyczne równa się drogie? I wreszcie: czy takie meble naprawdę warte są swojej ceny?
czytaj więcej
Rolety rzymskie wciąż jeden z najpopularniejszych systemów dekoracji okien
Rolety rzymskie, jak wskazują dane statystyczne, to dekoracja okienna, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów – świadczy o tym przede wszystkim częstotliwość wyszukiwania rolet rzymskich w wyszukiwarce google.
czytaj więcej
2018-01-23, 16:35
flypr
Sofa Harold marki Rosanero – komfort i elegancja w wersji lux
Meble o prostej, geometrycznej formie to absolutna klasyka, która sprawdzi się w każdym domu. Jeżeli dodatkowo są one wykonane z wysokiej klasy materiałów i w ulubionym przez na kolorze, to śmiało można mówić o aranżacyjnym strzale w dziesiątkę. Nowa sofa Harold marki Rosanero to propozycja, która zachwyca ponadczasowym designem i niezwykłą starannością wykonania, a do tego dostępna jest w kilku wariantach rozmiarowych oraz niezliczonej liczbie odcieni. Spełnia zatem wszystkie wymagania, stawiane idealnym meblom do salonu.
czytaj więcej
2018-01-23, 15:46
flypr
Jak zaaranżować niewielki miejski ogródek?
Własny ogród kojarzy się zwykle z domkiem na wsi. Tymczasem wiele osób mieszkających w miastach marzy o choćby niewielkim skrawku zieleni, który można obsadzić ulubionymi roślinami bądź wykorzystać jako miejsce relaksu i spotkań z najbliższymi. Architekci i deweloperzy mają tego świadomość, dlatego duża część nowo powstających budynków posiada niewielkie ogródki przylegające bezpośrednio do mieszkań położonych na parterze. Marta Pryczkowska, liderka Działu Projektowego firmy Libet, podpowiada jak zagospodarować taką mini przestrzeń.
czytaj więcej
2018-01-23, 14:56
Creadoor
Creadoor doceniony na gali Home Zone
Decyzją Kapituły niedawno zakończonej prestiżowej gali Home Zone, marka CREADOOR została uhonorowana najważniejszymi nagrodami za rok 2017, co potwierdziło jej pozycję wschodzącej gwiazdy polskiej branży designerskiej i aranżacyjnej.
czytaj więcej
2018-01-23, 14:54
flypr
Kolekcja BOX marki Nowodvorski Lighting
Lampy sufitowe stanowią wygodną alternatywę dla oświetlenia wiszącego czy żyrandoli. Nie zajmują dużo miejsca, przez co sprawdzają się również w pomieszczeniach z niskim sufitem. Minimalistyczny, a jednocześnie oryginalny charakter lamp BOX marki Nowodvorski Lighting sprawia, że są one idealnym elementem dekoracyjnym dla osób ceniących sobie funkcjonalność oraz nowoczesność.
czytaj więcej
Meble tapicerowane - urządź mieszkanie z klasą!
W życiu każdego dorosłego człowieka przychodzi prędzej czy później taki moment, gdy studencka prowizorka przestaje bawić, a zaczyna nudzić i męczyć. Nie mamy już ochoty wracać do domu o czwartej nad ranem nocnym autobusem, gagi z ukochanych dawniej seriali wydają nam się teraz nieco płaskie, a na miejsce noclegu podczas wycieczki bierzemy pod uwagę hotel od trzech czy czterech gwiazdek wzwyż. Coraz krytyczniej patrzymy na nasze otoczenie, zapełnione banalnymi sprzętami z najniższej półki, które kupowaliśmy niegdyś, bo wydawały nam się modne i przydatne. Nie grozi nam już, jak dawniej, wyrzucenie mebla po urodzinowej domówce, ani wyprowadzka tuż po sesji - dlatego gdy już czegoś szukamy, powinno nam służyć co najmniej parę lat. Chcielibyśmy zmienić charakter mieszkania, możliwie raz, a dobrze - nikt nie lubi przecież tkwić po pachy w otoczeniu, z którego się, po prostu, wyrosło. Od czego jednak zacząć?
czytaj więcej
Ranking: najlepsze oczyszczacze powietrza - Wybieramy!
Temat smogu oraz zanieczyszczeń powietrza to od kilku lat bardzo popularny temat, szczególnie w większych miastach takich jak Kraków, Warszawa czy Wrocław. Walka ze smogiem to temat nośny, oprócz rozporządzeń, ustaw, pojawiają się także technologiczne rozwiązania, o których piszemy w dzisiejszym artykule. Mowa o oczyszczaczach powietrza.
czytaj więcej
2018-01-17, 12:29
flypr
Fotel SUN II marki Rosanero – wielki powrót klasyki desingu
Fotel typu uszak to jeden z tych mebli, który od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą ponadczasowej formy, solidnej konstrukcji oraz wyjątkowego komfortu użytkowania. Fotel SUN II to nowa propozycja marki Rosanero, która stanowi połączenie zalet tego tradycyjnego modelu z nowoczesnym designem. Z pewnością przypadnie ona do gustu zarówno wielbicielom najnowszych trendów, jak i osobom, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę.
czytaj więcej
Budowa domu w 2018 roku będzie dużo droższa
Ostatni rok w budownictwie to coraz lepsza koniunktura i wzrosty cen. Według GUS produkcja budowlano-montażowa wzrosła w I połowie 2017 roku o 7,6%, a druga połowa roku po podliczeniu danych nie powinna być gorsza. Znów mamy coraz więcej dróg w budowie, a deweloperzy oddają rekordową liczbę mieszkań. To wszystko ma również wpływ na koszty budowy domu jednorodzinnego przez prywatnych inwestorów. Serwis Kalkulatory Budowlane postanowił sprawdzić, jak zmieniły się te koszty na przestrzeni ostatniego roku.
czytaj więcej
123456789...373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top