Znajdź informacje

Edukacja, Nauka


Szkolenia 24h.pl radzi jak dobrze wybrać szkolenie?
Zbliża się nowy rok, a z nim postanowienia, by zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Dobrym pomysłem może być udział w szkoleniu, które rozwinie nasze kompetencje, pozwoli zdobyć lepszą pracę albo podwyżkę.
czytaj więcej
Rzecz o dobrych manierach przy wigilijnym stole!
Wielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwana w roku chwila! Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – pełen pachnących potraw, mieniącej się tysiącami światełek choinki, góry prezentów i uśmiechniętych twarzy najbliższych. To właśnie w Wigilię przykładamy szczególną uwagę, aby wszystko było perfekcyjne, a rodzinne ciepło udzieliło się zarówno nam, jak i każdemu z naszych gości. Niepowtarzalny, świąteczny klimat z pewnością pomoże stworzyć znajomość dobrych manier! A zatem czas na lekcję savoir-vivre’u z programem edukacyjnym "Żyj smacznie i zdrowo"!
czytaj więcej
2016-12-07, 10:38
INFEO
Nowe miejsce do promocji produktów i usług edukacyjnych
E-korepetycje.net , to aktualnie największy polski serwis na rynku korepetycji. Od 10 lat rozwija się systematycznie, proponując swoim użytkownikom coraz to nowsze funkcje i udoskonalenia. W tym roku serwis wprowadził własny system reklamowy, w którym zrealizowano już ponad 130 kampanii.
czytaj więcej
2016-12-01, 12:14
Firmus Group
Deweloper edukuje najmłodszych
Trzy przedszkola z Koszalina, Mścic i Mielna zaangażowały się w najnowszy projekt norweskiego dewelopera Firmus Group. Firma rozpoczęła nietypową współpracę z lokalnymi przedszkolami, w ramach której specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z najmłodszymi mieszkańcami, przybliżając im zawód kierownika budowy. Akcja rozpoczęła się w listopadzie i potrwa do stycznia. Deweloper rozważa rozszerzenie współpracy z kolejnymi placówkami.
czytaj więcej
ZM Henryk Kania partnerem GWSH w Katowicach
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. zostały partnerem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. To kolejny krok na drodze do intensyfikacji współpracy firmy ze środowiskiem akademickim. W czerwcu, podobne umowy ZM Kania podpisały z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
czytaj więcej
2016-10-20, 13:23
INFEO
RYNEK KOREPETYCJI W POLSCE
Z badania przeprowadzonego przez e-korepetycje.net wynika, iż rynek korepetycji wciąż nabiera na sile. Korepetycje przestają być opcją dla słabych uczniów i ubogich nauczycieli. Obecnie korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy chcą nabywać nowe umiejętności lub rosnąć w siłę na obecnym rynku pracy. Nad tradycyjną szkołą zwycięża dostępność korepetycji i brak narzuconych z góry ram czasowych.
czytaj więcej
Szkolenie – dobra inwestycja
Ludzie inwestują pieniądze, by w przyszłości zyskać profity. Podobnie jest z wiedzą – lata nauki mają w końcu zaprocentować i zapewnić nam dobrą pracę i spokojne życie. Szkolenie jest również taką inwestycją, tyle że jego efekty powinny przyjść znacznie wcześniej.
czytaj więcej
2016-09-14, 12:54
Skilltrade
5 sposobów na przyjemne uczenie się języka
Chciałbyś mówić w obcym języku, ale brakuje ci motywacji do nauki? Szlifujesz język, ale bez przekonania, bo postępy przychodzą zbyt wolno? Poznaj sposoby na efektywne i przyjemne uczenie się.
czytaj więcej
2016-09-07, 11:38
PR Kwadrat
LuxHub partnerem Akademii Leona Koźmińskiego
LuxHub Polska, struktura agencji mediowej Havas Media Group specjalizująca się w komunikacji marek luksusowych i premium, rozpoczęła współpracę z Akademią Leona Koźmińskiego. Podczas zbliżającego się roku akademickiego eksperci LuxHub będą wykładowcami zaplanowanej edycji studiów podyplomowych na kierunku: Zarządzanie marką luksusową.
czytaj więcej
12345678910

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top