Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Kreditech informuje o kolejnym inwestorze, którym jest Rakuten, Inc.
Rakuten inwestuje w Kreditech 10 milionów Euro! Nowe wyzwania i możliwości przed liderem pożyczkowym!
czytaj więcej
Najlepsze szybkie pożyczki na rynku
W Polsce mamy do czynienia z bardzo rozbudowanym rynkiem pożyczek pozabankowych, na którym działa ogromna liczba podmiotów. Poniżej przyjrzymy się najbardziej interesującym ofertom rozważając ich plusy i minusy.
czytaj więcej
„Nie daj się golić”, czyli co powinieneś wiedzieć o cenach za transakcje online
Wymieniasz 1000 euro na złotówki. Wolisz dostać 4233,40 zł czy 180,30 zł więcej? Na rynku roi się od ofert, w których przepłacasz za wymianę walut i przelewy online, dlatego Rkantor.com rozpoczął akcję edukacyjną „Nie daj się golić”.
czytaj więcej
Wesołych Świąt od ergokantor.pl
Radości, spokoju i ciepłej rodzinnej atmosfery z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszystkiego Najlepszego w 2017 roku
życzy
zespół ergokantor.pl
czytaj więcej
Rynek kredytowy. Co się zmieni po 1 stycznia?
Od 1. stycznia 2017 roku wchodzi w życie kolejna faza rekomendacji KNF. Do 20 proc. zwiększa się wkład własny przy kredycie hipotecznym. Taki komunikat wprawia w zakłopotanie wiele osób. Czy jest się czego obawiać?
czytaj więcej
Jaki kurs dolara po podwyżce?
Umocnienie dolara w wyniku podwyżki stóp procentowych przez FED, osłabienie euro i złotego – to najczęściej omawiane scenariusze dotyczące aktualnej sytuacji na rynku. Te analizy nie biorą jednak pod uwagę czynników, które mogą zupełnie zmienić bieg wydarzeń.
czytaj więcej
Święta Bożego Narodzenia - poznaj zwyczaje z innych krajów cz. 2
Zgodnie z naszą zeszłotygodniową obietnicą - dzisiaj kolejna porcja informacji od ergokantor.pl, o tym, jak mieszkańcy innych krajów obchodzą Święta Bożego Narodzenia. Tym razem przedstawiamy zwyczaje z Holandii, Portugalii, Szwecji i Anglii.
czytaj więcej
Szybkie pożyczki
Przejściowe problemy finansowe mogą spotkać każdego. Możliwości załatania dziury w domowym budżecie jest wiele, począwszy od pożyczki w gronie rodziny lub znajomych, poprzez kredyty bankowe, a na pozabankowych produktach finansowych skończywszy.
Największym zainteresowaniem cieszą się chwilówki – krótkoterminowe pożyczki, udzielane na okres trzydziestu dni, z możliwością przedłużenia.
czytaj więcej
Pożyczka na każdą kieszeń
Pożyczki i kredyty to najczęściej wybierane produkty finansowe. Środki pozyskiwane tą drogą znajdują różne zastosowanie, często są one przeznaczane na bieżące wydatki lub cele stricte konsumpcyjne.
Alternatywą dla banków są parabanki, czyli instytucje pozabankowe, oferujące atrakcyjne pożyczki długo- i krótkoterminowe. Niepodważalną zaletą tego typu rozwiązań jest przede wszystkim minimum formalności.
czytaj więcej
To wstrząśnie rynkiem tak jak Brexit?
Nadchodzące dni zapowiadają dużą zmienność na rynku walutowym - dziś o 14.30 figura miesiąca, czyli dane z amerykańskiego rynku pracy. Gorąco będzie także na europejskiej scenie politycznej…
czytaj więcej
1...16171819202122...45

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top