Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Zniżki w Cyber Monday mniejsze niż rok temu?
Dziś ostatnia szansa, aby skorzystać ze zniżek w ramach wielkich wyprzedaży w sklepach internetowych w ramach Cyber Monday, czyli Cyber Poniedziałku. Jednak zakupy online za granicą mogą nas kosztować więcej niż np. rok temu.
czytaj więcej
51 nowych par z walutami skandynawskimi w Rkantor.com
Wymiana walut skandynawskich (DKK, SEK, NOK) w relacji do innych walut obcych bez konieczności przewalutowania na PLN i przelewy w tych walutach wszystkich banków. To pierwsza w Polsce taka oferta, na której skorzystają zarówno firmy, jak i klienci indywidualni.
czytaj więcej
Niezależny doradca finansowy, czy pracownik w okienku?
Wiele osób chcących wziąć kredyt zastanawia się nad skorzystaniem z usług doradcy finansowego. Aby w pełni to ocenić, konieczne będzie poznanie specyfiki pracy doradcy finansowego i pracownika banku.
czytaj więcej
Krótkoterminowe czy długoterminowe pożyczki? Wybierz z głową!
Zawsze warto polegać na odłożonych wcześniej oszczędnościach. Są jednak sytuacje, w których pożyczka staje się niezbędna. Z różnych powodów. Czasem chodzi o naprawienie lub wymianę sprzętów, bez których nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Kiedy indziej o zainwestowanie w coś, na co normalnie trzeba by odkładać miesiącami. Pytanie jednak brzmi: jak wybrać pożyczkę odpowiednią dla własnych potrzeb?
czytaj więcej
14 nowych walut w ofercie Rkantor.com
Korona szwedzka, dolar australijski i korona czeska – m.in. one znalazły się w nowej ofercie Rkantor.com. Obecnie klienci mogą wymieniać 18 walut w relacji do PLN, co daje Rkantor.com pozycję w pierwszej trójce kantorów internetowych w Polsce z największą liczbą dostępnych dla klientów walut obcych.
czytaj więcej
Rynek kantorów internetowych i bezpieczeństwo transakcji wymiany walut
Branża internetowej wymiany walut rozwija się w Polsce od 2009 r. Mamy IV kwartał 2016 r., a rynek wciąż jest rozwojowy, ale nie ma co zaprzeczać, coraz bardziej wymagający. Pomimo dość wysokich nakładów finansowych, niezbędnych do zaistnienia na rynku, powstaje coraz więcej serwisów internetowej wymiany walut. Baza potencjalnych Klientów wciąż jest spora, a każdy kantor internetowy ma inną strategię na rozwój biznesu. ergokantor.pl stawia na przejrzystość cenową i wysoką jakość obsługi każdego Klienta.
czytaj więcej
Promocja 30 pipsów od ergokantor.pl
20 października br. wystartowała promocja dla nowych Klientów serwisu internetowej wymiany walut ergokantor.pl. Zasady promocji są proste – załóż bezpłatne konto w ergokantor.pl i wymień walutę, a zdobędziesz aż 30 pipsów w promocji!
czytaj więcej
Monedo Now poszerza ofertę pożyczek na raty!
Monedo Now, oferujące pożyczki ratalne do 10 000 zł, wydłuża okres spłaty pożyczek do 36 miesięcy.
czytaj więcej
Kredyty mieszkaniowe: kredyt hipoteczny w związkach partnerskich
Nie ma przeszkód, by o wspólny kredyt na mieszkanie ubiegały się osoby nie będące małżeństwem. Większość banków kalkuluje identycznie koszty utrzymania, niezależnie od tego, czy wnioskuje para będąca w związku partnerskim, czy też małżeństwo.
czytaj więcej
„1+ urodziny Rkantor.com”, czyli nowa jakość na rynku wymiany online. Jakie są dalsze plany?
46% wzrost obrotów miesiąc do miesiąca i ponad 1000 obsługiwanych firm – platforma do wymiany walut i przelewów Rkantor.com po roku działalności może mówić o niekwestionowanym sukcesie. Co jeszcze przygotowała dla swoich klientów?
czytaj więcej
1...18192021222324...46

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top