Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


Jarosław Pawluk zmienia polski przemysł.
Jarosław Pawluk odebrał prestiżowe wyróżnienie „Tego, który zmienia polski przemysł”. Tytuł został przyznany Prezesowi Zarządu Grupy Track Tec S.A. za zasługi związane ze stworzeniem ekspansywnej grupy przemysłowej, dzięki odważnej koncepcji biznesowej i wykorzystaniu sprzyjającej koniunktury na rynku inwestycji infrastrukturalnych.
czytaj więcej
Dlaczego znów nic nie wyszło z moich noworocznych postanowień?
Początek nowego roku to w obiegowej opinii najlepszy moment na większe zmiany w naszym życiu. Pierwszego stycznia postanawiamy zatem schudnąć, zacząć oszczędzać, rzucić w końcu palenie czy spędzać nieco mniej czasu w pracy. Plany często są niezwykle ambitne. Szybko okazać się jednak może, że nasza wola nie jest tak silna, jak początkowo zakładaliśmy. Co zatem zrobić, by już w lutym nie powrócić do dawnych nawyków?
czytaj więcej
Tonsil doceniony przez konsumentów
Firma Tonsil została uhonorowana złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013. Głosami konsumentów produkty firmy zajęły I miejsce w kategorii „Głośniki profesjonalne”.
czytaj więcej
Jesień i zima w Sweet Home
Długie i coraz chłodniejsze jesienne i zimowe wieczory sprawiają, że mniej chętnie wychodzimy z domu. Jedyne czego pragniemy to otulić się ciepłym kocem, wskoczyć pod mięciutką pościel lub ubrać przytulny szlafrok. Andropol ma sposób na zimową chandrę.
czytaj więcej
Automaty spawalnicze Promotechu podbijają rosyjski rynek
Promotech umacnia swoja pozycje na rynku rosyjskim. Firma zaprezentowała swoje innowacyjne produkty na Międzynarodowych Targach Spawalniczych Weldex-Rossvarka 2013 w Moskwie.
czytaj więcej
Współczesny inżynier powinien znać języki obce
Współczesny inżynier powinien znać języki obce - przekonywała białostocka firma KAN, podczas tegorocznych Targów Pracy, zorganizowanych przez Biuro Karier Politechniki Białostockiej.
czytaj więcej
Promostal stawia most na Wieprzy
Most łukowy na rzece Wieprza w Darłowie – to kolejny duży kontrakt, jaki realizuje spółka Promostal z Czarnej Białostockiej. Jej możliwości produkcyjne wzrosły dzięki rozbudowie zakładu.
czytaj więcej
Aranżacje Andropolu na targach INVEST HOTEL 2013
Hotelowy pokój, a w nim ekskluzywna kolekcja pościeli – tak wygląda stoisko Andropolu podczas tegorocznych poznańskich targów INVEST –HOTEL. Spółka prezentuje tam swoje nowości dla branży hotelowej i restauracyjnej.
czytaj więcej
Funkcjonalności narzędzi wspierających zarządzanie projektami
Umiejętne zarządzanie projektami to dziś sztuka, która z roku na roku staje się coraz trudniejsza i wymaga coraz to większych kompetencji. Ma bowiem być połączeniem ogromnej wiedzy z umiejętnością stosowania odpowiednich narzędzi, co wspólnie ma przyczynić się do osiągnięcia zamierzonego celu. Co więcej, w całym procesie wzrasta również rola efektywności, bez osiągnięcia której, nie można uznać całego procesu zarządzania za skuteczny. Z racji tego, na rynku pojawiają się różnego typu narzędzia, które mają na celu sprawić, iż cały proces zarządzania znacząco zyska na skuteczność.
czytaj więcej
Nowa kolekcja Andropolu. BON-TON na poprawę nastroju
BON-TON to najnowsza kolekcja satynowej pościeli marki Sweet Home spółki Andropol. Nowe wzory wkrótce pojawią się w sprzedaży.
czytaj więcej
123...192021222324252627

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top