Znajdź informacje

Gospodarka, Przemysł


WEBCON platynowym sponsorem najważniejszej europejskiej konferencji poświęconej platformie SharePoint
Długo wyczekiwane wydarzenie – European SharePoint Conference 2014 należy już do historii! Tegoroczna edycja największego eventu poświęconego jednemu z najważniejszych produktów Microsoftu odbyła się w tym roku w Barcelonie.  Krakowski WEBCON (jako jedyna polska firma w historii ESPC) wystąpił w roli Platynowego Sponsora tego wyjątkowego wydarzenia.
czytaj więcej
Promotech inwestuje w park maszynowy i spółkę w Łapach
Nowy zakład w Łapach, nowe maszyny i modernizacja pomieszczeń w siedzibie spółki w Białymstoku – to kolejne inwestycje Promotechu.
czytaj więcej
Kolporter otworzył w kwietniu kolejne saloniki
Tylko w kwietniu br. Kolporter otworzył osiem nowych saloników prasowych oraz jeden nowy salon Top-Press. Firma konsekwentnie kontynuuje strategię rozwoju swoich sieci, polegającą na lokalizacji nowych punktów w nowoczesnych i atrakcyjnych handlowo miejscach.
czytaj więcej
Minimalizm na piedestale, czyli kolekcja PLAZA 2 firmy Unimebel
Styl nowoczesny od lat króluje w aranżacji wnętrz. Minimalizm, prostota, oszczędność form i dodatków- wszystkie te cechy sprawiają, że urządzenie pomieszczeń zgodnie z tym trendem, wydaje się być łatwym zadaniem. Nic bardziej mylnego – zachowanie umiaru w doborze elementów dekoracyjnych, a co najważniejsze wybór odpowiednich mebli nierzadko przysparza wielu trudności. Z pomocą przychodzą projektanci firmy Unimebel i kolekcja Plaza 2 – nowość w ofercie firmy. 
czytaj więcej
Konkursy „Wygrywaj Nagrody z KAN-therm” rozstrzygnięte!
Wyjątkowe nagrody trafiły do rok zwycięzców konkursów „Wygrywaj nagrody z KAN-therm”. Wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystej gali na targach Instalacje 2014 w Poznaniu.
czytaj więcej
Wspólna wymiana doświadczeń doskonałym sposobem na budowanie międzynarodowych relacji. Polsko-Belgijskie Forum Gospodarcze.
W Polsce jest już kilkaset belgijskich przedsiębiorców. Właśnie tyle prowadzi swoje firmy na terenie naszego kraju, tym samym stając się wizytówką Belgii. Jak widać, zagraniczni inwestorzy świetnie radzą sobie w polskich realiach i są doskonałym przykładem dla innych biznesmenów. Również Belgia otwarta jest na polskich przedsiębiorców. Zachęca ich do otwierania nowych biznesów, oferując wiele korzyści, szczególnie na początku działalności. To najważniejsze wnioski Polsko-Belgijskiego Forum Gospodarczego, które odbyło się w siedzibie Ministerstwa Gospodarki 9 kwietnia 2014.
czytaj więcej
Pierwsi adepci „Szkoły Zawodu” KAN ruszą na rynek pracy
Spółka KAN z Kleosina zakończyła pierwszą edycję programu „Szkoła KAN- z nami poznasz praktyczną stronę zawodu”.
czytaj więcej
Track Tec zmienia historię polskiej kolei
Grupa Track Tec dokonała odbioru technicznego pierwszego w Polsce prototypowego rozjazdu kolejowego o promieniu 2500 m, dostarczonego PKP PLK na potrzeby modernizacji linii Warszawa – Skierniewice. Konstrukcja rozjazdu jest dostosowana do prędkości przejazdu pociągów do 200 km/h.
czytaj więcej
MobiParking nagrodzony Lokalizatorem Roku 2014
MobiParking nagrodzono Lokalizatorem Roku 2014, który przyznały redakcje tygodnika „Auto Świat” i portalu Lokalizacja.info. Doceniono łatwość obsługi i fakt, że aplikacja ułatwia proces parkowania kierowcom indywidualnym, jak i klientom flotowym, a funkcja START-STOP pozwala wnosić opłatę za realny czas postoju.
czytaj więcej
APS S.A. ma kontrakt z Portami Lotniczymi
Automatyka Pomiary Sterowanie SA zmodernizuje elementy układu zasilania warszawskiego lotniska Okęcie. To kolejna istotna umowa zawarta w ciągu ostatnich sześciu miesięcy przez białostocką spółkę.
czytaj więcej
123...212223242526272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top