Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Infobip wspólnie z Google i Vodafone demonstruje RCS na targach Mobile World Congress w Barcelonie
Infobip, międzynarodowa firma dostarczająca rozwiązania komunikacji mobilnej dla biznesu pokazała na targach Mobile World Congress w Barcelonie wersje demonstracyjne Rich Communication Services (RCS) stworzone przy współpracy z różnymi markami.
czytaj więcej
Firma z Białegostoku stworzyła aplikację dla uczestników szczytu ONZ
Białostocka firma GoApps stworzyła aplikację mobilną dla uczestników katowickiego szczytu klimatycznego ONZ COP-24. Ich produkt był głównym kanałem komunikacji organizatorów z delegatami ze 196 państw świata oraz Unii Europejskiej. Podczas dwutygodniowych obrad z COP24 Official App skorzystało 4 tysiące osób.
czytaj więcej
19-letnia podatność w WinRAR. Pół miliarda użytkowników zagrożona.
WinRAR, popularny program do kompresji i archiwizacji danych z podatnością! Wykryty przez firmę Check Point exploit działa poprzez wyodrębnienie archiwum i naraża na niebezpieczeństwo ponad 500 milionów użytkowników! O dziwo, błąd ten istnieje od ponad 19 lat i zmusił WinRAR do całkowitego zarzucenia wsparcia dla podatnego na atak formatu.
czytaj więcej
Północnokoreańscy hakerzy zaatakowali rosyjskie firmy?
W ciągu dwóch ostatnich tygodni analitycy firmy Check Point monitorowali podejrzaną aktywność wymierzoną w rosyjskie firmy, która stanowi dotąd niespotykaną relację pomiędzy atakującym a ofiarą. Po raz pierwszy w historii zaobserwowano coś, co wyglądało na skoordynowany atak Korei Północnej na cele znajdujące się na terytorium Rosji. Pomimo tego, że powiązanie ataków z konkretną grupą hakerską jest problematyczne, analiza ujawnia istotne powiązania z taktyką, technikami i narzędziami używanymi przez północnokoreańską grupę APT - Lazarus.
czytaj więcej
2019-02-14, 14:14
Comel
Juniper EX2200 - switch dla małych i średnich firm
Sieć wewnętrzna w firmie powinna cechować się wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem. Na wszystkie te czynniki wpływa jakość wykonania sprzętu sieciowego. Chodzi tutaj zarówno o aspekty konstrukcyjne, jak i oprogramowanie. Juniper EX2200 to switch skierowany do średnich i małych firm. Poznajmy bliżej jego możliwości.
czytaj więcej
2019-02-12, 12:09
Specfile.pl
Szyfrowanie danych jednym kliknięciem - sprawdź nową wersję aplikacji Specfile
Szyfrowanie danych przy pomocy jednego kliknięcia. Możliwe? Tak. Takie rozwiązanie oferuje polska aplikacja szyfrująca Specfile, która właśnie doczekała się kolejnej aktualizacji.
czytaj więcej
2019-02-11, 15:26
DAZN
Rebranding Perform Group przyczynił się do stworzenia dwóch niezależnych marek – DAZN i Perform
Lider dostarczający cyfrowe treści sportowe Perform Group zmienił nazwę na DAZN Group oraz po dokonaniu restrukturyzacji składa się z dwóch różnych marek – DAZN i Perform.
czytaj więcej
Działy IT nieświadome zagrożeń ze strony cryptominerów
W zeszłym roku cryptominery zaraziły ponad 10 razy więcej organizacji niż ransomware, jednak wciąż ten rodzaj zagrożenia jest niedoceniany przez firmy – to główny wniosek drugiej części Raportu Bezpieczeństwa, stworzonego przez analityków firmy Check Point Software Technologies. Największy procentowy udział tego typu ataków zaobserwowano na kontynentach amerykańskich (42%).
czytaj więcej
2019-02-06, 11:29
Jantar
Innowacje w gastronomii. Jak Kawiarnia Nakielny poprawiła efektywność sprzedaży oraz jakość obsługi klienta? 

Sukces firmy na rynku gastronomicznym jest zależny od wielu czynników. Pozornie wydaje się, że najważniejszy jest ostateczny produkt podany na talerzu, lecz to tylko jeden z elementów składowych determinujących osiągnięcie założonych celów. Wizerunek lokalu kreuje nie tylko wnętrze, zastawa czy ciekawie skomponowane menu, a przede wszystkim personel, który dostarcza klientowi pierwszego wrażenia o lokalu.
Zobacz całe Video Case Study: http://bit.ly/2NaUZTs
czytaj więcej
2019-01-17, 10:21
SaldeoSMART
SaldeoSMART zmienia właściciela. Norweska Grupa Visma po raz pierwszy kupuje polski produkt
Krakowski BrainSHARE IT, producent SaldeoSMART, wiodącego systemu w chmurze dla biur rachunkowych i działów księgowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, został przejęty przez norweską grupę Visma. Dzięki akwizycji Visma poszerza swój zasięg geograficzny i umacnia się na pozycji północnoeuropejskiego lidera w zakresie cloudowych rozwiązań księgowych, a SaldeoSMART zyskuje silnego partnera o międzynarodowym zasięgu.
czytaj więcej
1...6789101112...32

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top