Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Jaka jest rola media konwerterów?
Jak zmienić sygnał sieciowy przesyłany z typowej skrętki na światłowód? Potrzebujesz media konwertera, który jest do tego stworzony.
czytaj więcej
2019-10-30, 11:30
Edimax
Najbardziej zaawansowany domowy analizator jakości powietrza
Sezon na zwiększone zanieczyszczenia powietrza trwa w najlepsze. Jak się bronić nie znając poziomu zagrożenia?
czytaj więcej
Polska na celowniku hakerów: Emotet głównym zagrożeniem dla polskich organizacji.
We wrześniu nastąpił drastyczny wzrost zagrożeń ze strony cyberprzestępców lokując Polskę dopiero na niskim - 20 miejscu europejskiego rankingu bezpieczeństwa. Głównym zagrożeniem zarówno dla sieci firmowych, jak i użytkowników indywidualnych były kampanie spamowe ze złośliwymi załącznikami, przeprowadzane za pomocą botnetu Emotet - donoszą specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa firmy Check Point.
czytaj więcej
Najmniejsza kolorowa drukarka A3 na rynku jest teraz jeszcze tańsza, a zwrot pieniędzy przy jej zakupie może wynieść nawet do 980 PLN1
Mała, wydajna, przyjazna dla środowiska i wielokrotnie nagradzana seria C800 zapewnia niezrównane możliwości obsługi nośników oraz profesjonalną jakość wydruków biznesowych bez uszczerbku dla wydajności
czytaj więcej
Zapewnij dobre oznakowania w sklepie dzięki drukarkom A3 firmy OKI z serii C800
Każdy sprzedawca detaliczny może wpływać na decyzje klientów i zwiększać wartość koszyka, zapewniając swojemu sklepowi profesjonalne materiały wizualne, od banerów wiszących po naklejki na podłogę i nie tylko.
czytaj więcej
Firma OKI Europe wprowadza innowację w dziedzinie drukowania termotransferowego z wykorzystaniem cyfrowej drukarki CMYK+W do tekstyliów i twardych powierzchni
Firma OKI Europe poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej, innowacyjnej, 5-kolorowej suchotonerowej drukarki termotransferowej LED Pro9541WT, przeznaczonej specjalnie dla firm poligraficznych i agencji kreatywnych, która umożliwia im rozszerzenie możliwości drukowania.
czytaj więcej
Check Point 1500 - zaawansowana ochrona dla MŚP
Check Point Software Technologies ogłosił niedawno wydanie nowych bram bezpieczeństwa serii 1500 dla małych i średnich firm. Dwa nowe urządzenia SMB ustanawiają nowe standardy ochrony przed najbardziej zaawansowanymi cyberatakami piątej generacji i oferują niezrównaną łatwość wdrażania i zarządzania.
czytaj więcej
2019-10-12, 11:47
Coders Lab
Kurs Javascript - czy warto?
Javascript to skryptowy i funkcyjny język programowania, który jest najczęściej stosowany na stronach internetowych. Czy łatwo jest się go nauczyć? I czy w ogóle warto zainwestować w kurs Javascript?
czytaj więcej
Sieć WiFi, która pokrywa Twój cały dom!
Intellinet Network Solutions wprowadził na rynek urządzenia w technologii mesh, które rozprzestrzeniają sygnał WiFi w każdy kąt pomieszczenia tworząc bezprzewodową sieć.
czytaj więcej
2019-09-27, 15:39
Projekt PR
Wykręcanie deploya nową dyscypliną olimpijską?!
Czy głowę olimpijczyków będziemy dekorować wieńcem z kości RAM? Wśród szkoleniowców znajdą się żółte, gumowe kaczki? I ile nieodkrytych talentów sportowych pracuje w IT? 26 września odbyła się w Sopocie pierwsza w Polsce olimpiada dla programistów.
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top