Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Polskie rozwiązanie Fudo PAM w Magic Quadrant Gartnera
Ekspercki raport firmy Gartner po raz pierwszy poświęcony zagadnieniu zarządzania dostępem uprzywilejowanym wyróżnił polską firmę Fudo Security miejscem wśród najważniejszych na świecie dostawców rozwiązań tego typu.
czytaj więcej
Ostatnie ataki hakerskie pokazują jak ważne jest cyber-bezpieczeństwo
O tym jak dynamiczna jest wojna w cyberprzestrzeni pokazują ataki z ostatnich tygodni. W ogromnych kampaniach skierowanych do wielkich korporacji i instytucji rządowych, zamieszane są wyspecjalizowane grupy hakerskie przy wsparciu rządów rywalizujących państw.
czytaj więcej
Nowości od Comodo MDR
Firma Comodo zaprezentowała swój nowy system ochrony Managed Detection and Response
czytaj więcej
Cyberzagrożenia w Polsce: Kryptominer Coinhive wciąż dominuje. Uwaga na botnety i trojany!
Malware „kopiący” kryptowalutę Monero jest najpopularniejszym złośliwym oprogramowaniem zarówno w Polsce jak i na świecie – wskazują eksperci ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Check Point Software Technologies. Choć wciąż wśród zagrożeń dominują kryptominery, to w listopadzie badacze zidentyfikowali szereg kampanii sezonowych, które rozpowszechniały botnet Emotet.
czytaj więcej
USA vs. Huawei – gdy geopolityka miesza się z biznesem.
Rząd Chin wyraził stanowczy sprzeciw takiemu postępowaniu i zażądał natychmiastowego wypuszczenia wiceprezes (a prywatnie córki założyciela Huawei). Chiny wezwały ambasadora USA do swojego MSZ w celu wyjaśnień. USA ostrzegają członków zarządów dużych firm technologicznych przed podróżami do Chin, w obawie przed działaniami odwetowymi.
czytaj więcej
Rewolucja w szyfrowaniu – kwantowy generator liczbowy w akcji!
Firma Pancernik it informuje iż naukowcy z Quantum Base, przy współpracy z Uniwersytetem Lancaster, stworzyli pierwszy praktyczny kwantowy generator liczb, który może w szybki i płynny sposób współpracować niemalże z każdym urządzeniem zawierającym nowoczesne oprogramowanie (np. poprzez wpięcie dodatkowego chipa w półprzewodniki).
czytaj więcej
Gdy komputer pokładowy postanawia Cię zabić…
Scenariusz jak z Odysei Kosmicznej 2001 okazuje się być jedną z przyczyn tragedii do jakiej doszło 29 października w trakcie zakończonego katastrofą lotu samolotu Boeing 737 Max 8 indonezyjskiej linii Lion Air, z Bali do Dżakarty
czytaj więcej
Konferencja Pancernik IT Sceurity Show zakończona skucesem
Podsumowanie konferencji poświęconej bezpieczeństwu IT z corocznego cyklu Pancernik Security Show 2018
czytaj więcej
Nowy groźny wirus na horyzoncie – L0rdix
Firma Pancernik it informuje, w Dark Webie krążyć zaczął nowy i zaawansowany wirus o nazwie L0rdix. Jak donosi Ben Hunter na blogu Ensilo, wirus obecnie jest jeszcze w fazie rozwojowej, ale już można kupić jego pierwsze funkcjonalne wersje za ok. 60 dolarów (a właściwie to 4000 rubli, bo wirus ma prawdopodobnie pochodzenie rosyjskie).
czytaj więcej
Biometryczne logowanie do aplikacji Credit Agricole
Klienci Credit Agricole mogą już logować się do aplikacji mobilnej poprzez „odcisk palca”, a użytkownicy smartfonów z rodziny iPhone X poprzez tzw. FaceID. Bank konsekwentnie rozwija CA24 Mobile. Wcześniej udostępnił m.in. innowacyjne zabezpieczenie przed oszustwami typu malware a także płatności BLIK czy przelewy ekspresowe.
czytaj więcej
123456789...252627

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top