Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Smartfony z Androidem narażone na zaawansowane ataki phishingowe
Check Point Research, zajmujący się analizą zagrożeń cyberbezpieczeństwa, ujawnił lukę w telefonach firm Samsung, Huawei, LG i Sony oraz innych telefonach z systemem Android, która powoduje, że użytkownicy są narażeni na zaawansowane ataki typu phishing. Zagrożonych może być nawet połowa z 2,5 miliarda użytkowników Androida.
czytaj więcej
2019-09-03, 16:08
bpm'online
The Grid® Report for Business Process Management, Summer 2019 - bpm’online wśród liderów
Bpm’online na podstawie opinii konsumentów z segmentu małych i średnich firm zostało zaliczone do liderów rynku oprogramowania wspierającego zarządzanie procesami biznesowymi (BPM). G2 Croud ogłosił letni ranking w który bpm’online zostało tak wysoko ocenione.
czytaj więcej
2019-08-29, 12:45
Tenda
Wygraj router lub system WiFi w konkursie "Zagraj z Tendą"
Tenda Polska organizuje na swoim profilu FB kolejny konkurs, w którym do wygrania jest m.in. system WiFi Tenda Nova MW3 oraz router Tenda AC18.
czytaj więcej
Check Point wprowadza rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oddziałów przedsiębiorstw
Firma Check Point nawiązuje partnerską współpracę z firmami VMware oraz Silver Peak w celu zapewnienia bezpiecznej łączności pomiędzy oddziałami z wykorzystaniem najwyżej ocenianego zapobiegania zagrożeniom, elastycznej implementacji oraz ujednoliconego zarządzania bezpieczeństwem.
czytaj więcej
Michał Karmowski - sportowiec, który zmierzył się z hejterem
Sportowcy znani są ze swojego charakteru i opanowania w trudnych sytuacjach. Kiedy znany kulturysta otrzymał niezwykle dużo niepochlebnych komentarzy, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.
czytaj więcej
2019-08-23, 14:00
Geckonet
Geckonet przyśpiesza pracę nad siecią światłowodową i szuka nowych specjalistów
Zgodnie z oczekiwaniami osób zainteresowanych przyłączem światłowodowym, firma Geckonet, jako jeden z wiodących inwestorów w sieć światłowodową w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim, poszerza swoją kadrę o kolejnych specjalistów, dzięki czemu osoby zainteresowane światłowodem szybciej uzyskają dostęp no nowoczesnej sieci szerokopasmowej.
czytaj więcej
Rusza cykl konferencji Dynamics Business Forum Przemysł 4.0
Już 15 października br. rusza cykl spotkań z przedstawicielami firm produkcyjnych – Dynamics Business Forum Przemysł 4.0. Tym razem odwiedzimy Wrocław, Katowice, Gdańsk, Warszawę i Poznań. W trakcie wydarzenia uczestnicy zostaną wprowadzeni w koncepcję cyfrowej transformacji, Przemysłu 4.0, a także poznają nowoczesne technologie dla produkcji. Udział w Dynamics Business Forum jest bezpłatny, ale warto się śpieszyć z rejestracją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
czytaj więcej
Odpowiedzialność prawna influencera czyli czy twórca internetowy może odpowiadać prawnie?
Coraz więcej osób decyduje się na rozwój działalności internetowej. Popularni influencerzy mogą jednak popaść w duże tarapaty.
czytaj więcej
2019-08-13, 08:44
Abanana
Chatbot przygotowany przez agencję Abanana napędza Poland Business Run 2019
Już 8 września 2019 roku wystartuje kolejna edycja charytatywnego biegu sztafetowego Poland Business Run, która odbędzie się w dziewięciu miastach. W tym roku proces informacji i komunikacji z zapisanymi biegaczami oraz osobami zainteresowanymi biegiem został wsparty przez chatbota przygotowanego przez krakowską agencję Abanana.
czytaj więcej
Od oprogramowania do produkcji, czyli innowacyjna elektronika "made in Białystok"
Co mają wspólnego aplikacje mobilne z produkcją urządzeń? Zespół GoApps zna odpowiedź na to pytanie. Białostocka firma kupiła zautomatyzowaną linię produkcyjną do montażu elektroniki. Dzięki tej inwestycji dołączyła do grona przedsiębiorstw z branży "internetu rzeczy" (ang. Internet of Things), czyli inteligentnych urządzeń stale podłączonych do internetu.
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top