Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


The Dark Overlord: Podejrzany członek grupy hackerskiej aresztowany w Serbii.
Serbska policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o bycie członkiem znanej grupy hakerów i naciągaczy. Dark Overlord w ostatnich latach wyrobił sobie wysoką reputację, kradnąc poufne informacje z sieci komputerowych, dokonując szantaży i żądając okupu.
czytaj więcej
Senatorowie USA wzywają Google przed Federalną Komisję Handlu. Powód: sposób zbierania danych GPS od użytkowników
Dwaj amerykańscy senatorowie z Partii Demokratycznej wezwali amerykańską Federalną Komisję Handlu do śledztwa w sprawie funkcjonowania Google, a w szczególności sposobu, w jaki funkcja „Historia Lokalizacji” zbiera dane użytkowników na smartfonach z systemem Android. Po uzyskaniu zgody od użytkownika na gromadzenie takich informacji, funkcja włącza się na wszystkich zalogowanych urządzeniach.
czytaj więcej
Hakerzy syryjskiej armii elektronicznej oskarżeni o kradzież danych i konspirację.
Dwóch mężczyzn zostało oskarżonych o rzekomy udział w hakerskich kampaniach skierowanych przeciwko krytykom reżimu Baszara al-Assada w Syrii.
Mężczyźni - Ahmad Umar Agha (znany również jako "Pro") i Firas Dardar ("Cień") - zostali oskarżeni przez sąd federalny Virginii o konspirację kryminalną i kradzież tożsamości.
czytaj więcej
Eura7 przygotowała nową stronę internetową dla firmy GRUPA INCO S.A.
Agencja Eura7 przygotowała nową stronę internetową dla firmy dla firmy GRUPA INCO S.A. producenta biologicznych preparatów do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków Biofos Professional.
czytaj więcej
Badania Bitdefender: urządzenia typu SMART mogą nas szpiegować
Według badania przeprowadzonego przez Bitdefender, 28 procent rumuńskich domów w miastach ma minimum cztery inteligentne urządzenia łączące się z internetem. W przypadku braku jakiejkolwiek formy ochrony nasz smart TV może być narażony na liczne zagrożenia bezpieczeństwa, w tym kradzież danych osobistych, utratę prywatności lub transgraniczne ataki IT.
czytaj więcej
Facebook usuwa 200 podejrzanych aplikacji
Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób.
czytaj więcej
Promocje iPhone 5S
iPhone 5S to niezwykle smukły i lekki telefon, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Dostępny w trzech kolorach cechuje się dużą wydajnością, nowoczesnym designem oraz niezwykłą wygodą użytkowania. Sprawdź dlaczego warto postawić na ten model oraz gdzie znaleźć promocje na iPhone 5S!
czytaj więcej
Promocje wykrywacze metalu
Zawsze marzyłeś o tym, żeby zostać poszukiwaczem skarbów? Z odpowiednim sprzętem jest to możliwe - sprawdź promocje na wykrywacze metalu.
czytaj więcej
Promocje Lenovo K5 - Twój nowoczesny smartfon w najniższej cenie
Lubisz żyć dynamicznie i aktywnie? Lenovo K5 to telefon idealny dla Ciebie! Doskonała jakość zdjęć i nagrywanych filmów oraz świetne parametry sprawią, że będziesz mógł dzielić się swoją pasją i wymieniać doświadczeniami ze znajomymi za pomocą wszelkich dostępnych platform społecznościowych! Sprawdź dlaczego warto postawić na ten model oraz gdzie znaleźć promocje na Lenovo K5!
czytaj więcej
Promocje drukarki - jak wybrać najlepsze urządzenie w najniższej cenie?
Pomimo tego, że coraz bardziej popularne są elektroniczne wersje prze najróżniejszych dokumentów, to jednak nierzadko niezbędne jest także posiadanie ich w wersji papierowej. Dlatego właśnie drukarka jest jednym z podstawowych urządzeń nie tylko w naszym biurze, lecz także w domu. Sprawdź jak wybrać odpowiedni sprzęt oraz gdzie znaleźć promocje na drukarki!
czytaj więcej
123456789...394041

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top