Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Co zrobić, gdy metody motywacyjne nie dają efektów?
W naszym życiu często pojawia się taki czas, kiedy konieczne jest, aby odpowiedzieć sobie na pytanie: Jak się zmotywować do działania? Czasami jest to poszukiwanie motywacji do treningu, do ćwiczeń, czy też motywacji do odchudzania. Bywa, że Twoje działania są podyktowane dbałością o własny rozwój osobisty, a czasem być może zastanawiasz się, jak obudzić własną motywację do pracy lub jak skutecznie motywować pracowników, którymi zarządzasz. W każdym z tych przypadków na pewno masz jakieś własne strategie, którymi się posługujesz. Co jednak można zrobić, gdy metody, które dotychczas stosowałeś, nie dają Ci oczekiwanych rezultatów?
czytaj więcej
Gdyńskie plaże areną pierwszego morskiego Runmageddonu
Przez cały najbliższy weekend, 21 i 22 maja na gdyńskiej plaży w Babich Dołach odbywać się będą kolejne zawody pod szyldem Runmageddonu. Organizatorzy przygotowali wersję Rekrut, a to oznacza, że ponad 2 500 zgłoszonych zawodników stawi czoła 30 przeszkodom rozstawionym na 6 kilometrowej trasie. Start do biegu odbywać się będzie w….morzu! Już na starcie będzie można obejrzeć aż kilometr trasy i czyhające na zawodników przeszkody. Jedna z nich sprawdzi umiejętność posługiwania się alfabetem Morse’a przez uczestników biegu. Silną reprezentację do biegu wystawią gospodarze, bowiem 1 400 startujących osób pochodzi właśnie z Pomorza. Pierwsi zawodnicy na trasę Runmageddonu Rekrut wyruszą o godzinie 9:00.
czytaj więcej
Tylko remis z Szydłowianką
Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Szydłowianką Szydłowiec 1:1 w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.
czytaj więcej
Bieg po endorfiny, czyli Runmageddon po raz drugi w Poznaniu
W sobotę na terenach Lasku Golęcińskiego oraz okolicznego jeziora Rusałka w Poznaniu odbyły się zawody Runmageddon w formułach Classic i Nocny Runmageddon Rekrut. W imprezie wzięło udział ponad 2 tysiące fanów ekstremalnego biegania przez przeszkody z całej Polski. Z 12 kilometrową trasą Classica najszybciej poradził sobie Miłosz Jarczok z Ligoty, który do mety dotarł w czasie 01:34:30. Wśród kobiet z czasem 01:48:36 zwyciężyła Małgorzata Szaruga z Zabrza. Z kolei walkę z panującymi ciemnościami oraz 6 kilometrową trasą Nocnego Rekruta wygrali Sasza Chyrun z Poznania (01:03:04) oraz Klaudia Jędraszyk z Paczkowa (01:27:07).
czytaj więcej
4. PKO Białystok Półmaraton z rekordem frekwencji!
Kenijczyk Too Silas Kiprono z czasem 01:05.38 zwyciężył 4. PKO Białystok Półmaraton, który odbył się dzisiaj w stolicy Podlasia. Wśród kobiet najlepsza była Iryna Somova z Białorusi z czasem 01:13:32. Łącznie we wszystkich biegach rozgrywanych w ramach 4. PKO Białystok Półmaratonu wzięło udział ponad 3500 biegaczy, z czego ponad 1700 biegaczy na dystansie głównym. Gościem specjalnym imprezy była Wanda Panfil, mistrzyni świata w maratonie z 1991 roku.
czytaj więcej
Runmageddon szuka najsprawniejszego człowieka w Polsce! Nowy sezon Runmageddon Games
Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody specjalnie dla fanów rywalizacji powraca z zawodami w formule Runmageddon Games. To formuła zawodów sprawnościowych rozgrywanych w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód, na którym znajduje się 10 wymagających przeszkód. Tory zostały zaprojektowane tak, aby mogli na nich rywalizować atleci z każdej dyscypliny: lekkoatleci, fighterzy, gimnastycy, strongmani czy też crossfiterzy. Zawody będą spięte w Ligę Runmageddon Games, która na koniec 2016 roku wyłoni najsprawniejszego Polaka. Pierwsze zawody w tej formule odbędą się już w tą sobotę w Ełku.
czytaj więcej
Hutnik zmierzy się z Szydłowianką
W najbliższą sobotę odbędzie się 27. kolejka IV ligi mazowieckiej grupy południowej. „Duma Bielan” zagra z Szydłowianką Szydłowiec.
czytaj więcej
Rower elektryczny w nowej odsłonie: SHIMANO STEPS - poruszanie się po mieście nigdy nie było łatwiejsze
Do tej pory rower elektryczny często kojarzył się ze środkiem transportu dla mobilnych emerytów. Shimano STEPS nie tylko zrywa z tym wizerunkiem, ale przede wszystkim prezentuje nową odsłonę zastosowania roweru elektrycznego.
czytaj więcej
Maluch i Audi Sport Quattro w Sanoku
Trasa z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej jest niezwykle malownicza. 14 i 15 maja pojawią się na niej równie malownicze samochody. Zobaczymy m.in. nieśmiertelnego Fiata 126 p, historyczną Zastawę czy Chevroleta Monte Carlo. 42. Bieszczadzki Wyścig Górski zgromadzi w tym roku ponad 90 uczestników z Polski i Europy. Pasjonaci motoryzacji mogą już zacierać ręce z radości i szykować się do kibicowania.
czytaj więcej
4. PKO Białystok Półmaraton już w weekend!
W weekend 14-15 maja odbędzie się 4. PKO Białystok Półmaraton, największa impreza biegowa na Podlasiu i w Polsce Wschodniej, w której z roku na rok startuje coraz więcej biegaczy z całego kraju. W tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział łącznie ponad 3,5 tysiąca zawodników, z czego prawie 1900 pobiegnie w niedzielę na dystansie półmaratonu, a reszta w licznych biegach towarzyszących m.in. biegach City Run dla dzieci i dorosłych oraz w Biegu Śniadaniowym. Gościem specjalnym 4. PKO Białystok Półmaratonu będzie Wanda Panfil, była mistrzyni świata w maratonie.
czytaj więcej
1...16171819202122...31

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top