Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Runmageddon znów będzie szalał na Śląsku! Zabawa w dzień i w nocy
W najbliższą sobotę, 9 kwietnia największy w Polsce cykl biegów przez przeszkody Runmageddon ponownie zawita do Zabrza. Tym razem uczestnicy będą mieli podwójną frajdę, gdyż po dziennych zmaganiach na 12 kilometrowej trasie w formule Classic, kolejnym wyzwaniem będzie 6 kilometrowy Rekrut rozgrywany w nocy! Prawie 3000 zawodników z całej Polski rywalizować będzie na hałdach KWK Sośnica Makoszowy, gdzie organizatorzy przygotowali ponad 50 przeszkód. Mnóstwo atrakcji dla kibiców przygotowały m.in. Kopalnia Guido, Brazilian Soccer Schools oraz RMF 4RACING Team. Pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę dziennej edycji o godzinie 8:40, a nocne zmagania rozpoczną się o godzinie 20:40 i potrwają co najmniej do godziny 2:00!
czytaj więcej
Kolporter rozpoczął współpracę z Górnikiem Łęczna
Firma Kolporter podpisała umowę o współpracy z ekstraklasowym klubem piłkarskim Górnik Łęczna.
czytaj więcej
Cenny punkt wywalczony w Błoniu
Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Błonianką Błonie 1:1, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.
czytaj więcej
Hutnik jedzie do Błonia
W sobotę, o godzinie 12:00, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Błonianką Błonie, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.
czytaj więcej
11 piłek do rozdania
Miłośników gry w piłkę nożną czeka nie lada gratka. Każdy kto pojawi się na meczu GKS-u Tychy z zespołem Stal Stalowa Wola będzie miał okazję zdobyć piłkę. Podczas jutrzejszego spotkania obu drużyn zawodnicy wykopią je w stronę trybun.
czytaj więcej
PRZYSIAD NA 6-óstkę z +
Technika wykonywania przysiadów, to autorskie szkolenie przygotowane przez wielokrotnego Mistrza Trójboju i dyrektora ds. dydaktycznych Akademii KFD, Sebastiana Kota.
czytaj więcej
Romanowicz i Zdanowski - nowe twarze w Dare2b Team
Aby produkty spełniły oczekiwania użytkowników, brytyjska marka Dare2b tworzy je w ścisłej współpracy z zawodnikami z Dare2b Team, reprezentującymi różne dyscypliny sportu. W ostatnim czasie grono polskich ambasadorów Dare2b poszerzyło się o parę biegaczy górskich oraz miłośników sportów zimowych - Emilię Romanowicz i Łukasza Zdanowskiego.
czytaj więcej
1 miejsce HW Wild Snakes i bezpośredni awans do Mistrzostw Czech
26 marca w miejscowości Louny w Czechach odbył się międzynarodowy turniej koszykówki 3x3 Indoor Easter Challenge z udziałem 12 drużyn z Czech, Niemiec, Słowacji i Polski.
czytaj więcej
Derby stolicy dla Hutnika
Piłkarze Hutnika ze spokojem mogą zasiąść do świątecznego stołu. „Duma Bielan” wygrała u siebie z Drukarzem Warszawa 4:0, w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.
czytaj więcej
Na Marymoncką przyjeżdża Drukarz
Czeka nas tradycyjna Wielka Sobota przy Marymonckiej. Prawdziwy kibic warszawskiego Hutnika rano idzie ze święconką, a później jest na meczu „Dumy Bielan”.
czytaj więcej
1...19202122232425...31

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top