Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Witryny chłodnicze - świeżość i wysoka estetyka
Prowadzisz kawiarnię lub restaurację? Chcesz, aby eleganckie ekspozycje oferowanych przez Ciebie potraw przyciągały nowych klientów i zachęcały ich do skorzystanie z Twojej oferty? Pomogą Ci w tym przeszklone witryny chłodnicze! Sprawdź dlaczego tego typu urządzenia są niezbędnym wyposażeniem w każdym lokalu gastronomicznym!
czytaj więcej
2018-04-25, 13:00
NEONET
Prezenty komunijne na każdą kieszeń
Czy nam się to podoba, czy nie, dzieci marzą o wyjątkowym prezencie na komunię świętą. Trafiony prezent wcale nie musi być jednak drogi. Oto przewodnik po atrakcyjnych i przystępnych cenowo upominkach, z których ucieszy się każde dziecko.
czytaj więcej
2018-04-25, 12:58
RS MAX
Samochód na akumulator - prezent dla Twojego dziecka
Wielkimi krokami zbliża się 1 czerwca - wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka. Dla najmłodszych jest to czas pełen radość, natomiast dla ich rodziców - czas pełen stresu i rozmyślań, jaki prezent podaruje najwięcej radości i szczęścia. Naszym pomysłem na oryginalną niespodziankę jest samochód na akumulator, który spełni oczekiwania przyszłych małych kierowców!
czytaj więcej
Ściemniacze LED jako oświetlenie sypialni
Miejsce, w którym śpimy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego zastanów się nad wyborem ściemniaczy LED jako oświetlenie sypialni. W ten sposób odprężysz się i naładujesz baterie na kolejne wyzwania.
czytaj więcej
5 ZASAD KIEROWANIA ZESPOŁEM
Zapraszamy do zapoznania się z 5 poradami dla menedżerów kierujących zespołami. Zasady opracował Paweł Wojciechowski trener, autor takich programów szkoleń z zakresu zarządzania jak m.in.: "Zarządzanie Zespołem. Styl Zarządzania i Delegowanie Zadań". Udanej lektury.
czytaj więcej
Yaesu FTDX-5000 transceiver dla radioamatorów
Pierwsze konstrukcje tego typu rozpowszechnione zostały jako radiostacje przenośne dla wojska. Prostym przykładem nadajnikoodbiornika jest powszechnie znane CB-radio. Dziś poznamy jego większy i bardziej funkcjonalny odpowiednik, stację bazową Yaesu FTDX-5000.
czytaj więcej
Nowa odsłona porównywarki totalmoney.pl
Totalmoney.pl, kompleksowa porównywarka produktów finansowych, przeszła ostatnio sporą metamorfozę. Zmienił się nie tylko wygląd strony ale - przede wszystkim - zmienił się jej charakter.
czytaj więcej
2018-04-25, 11:32
Netcube
Kostka ShengShou GEM 3x3x3
Poszukujesz prezentu dla swojego siostrzeńca lub siostrzenicy? Chce podarować swojemu dziecku zabawkę, która będzie nie tylko dostarczać mu codzienną dawkę pozytywnych emocji, ale także pomoże w kształtowaniu jego umiejętności logicznego myślenia i wyobraźni? Idealnym pomysłem na prezent może okazać się kostka ShengShou GEM 3x3x3
czytaj więcej
2018-04-25, 11:22
Frapol
Czerpnie powietrza i wymogi budownictwa | Frapol
Czerpnie powietrza i wyrzutniki są bardzo istotnymi elementami instalacji wentylacyjne w budynku. W systemie wentylacyjnym te końcowe elementy odpowiadają za prawidłowe odprowadzanie zanieczyszczonego powietrza i pobieranie świeżego powietrza. Od ich właściwej lokalizacji względem siebie, budynku czy terenu będzie zależeć jakość i temperatura pobieranego powietrza. Dlatego ich miejsce instalacji nie może być przypadkowe.
czytaj więcej
Trwa Światowy Tydzień Alergii 2018
W ciągu ostatnich 50 lat częstość alergii poszybowała w górę i tendencja ta ma się utrzymać. Przełom kwietnia i maja to czas, gdy Światowa Organizacja Alergii szczególnie chce zwrócić uwagę na ten problem.
czytaj więcej
1...26272829303132...677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top