Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Promocja na inżynieryjne żywice do druku: 1l gratis, na drugi -50%
Skorzystaj z promocji przygotowanej przez firmę CadXpert - oficjalnego dystrybutora Formlabs w Polsce. Tylko do 12 lutego do zamówionej drukarki 3D Formlabs Form 2 otrzymasz 1l żywicy inżynieryjnej za darmo, a za drugi litr zapłacisz tylko połowę ceny.
czytaj więcej
Herbaciane wyznanie miłości - walentynkowe kompozycje od marki Czas na Herbatę
Święto zakochanych to doskonały moment do pokazania najbliższym, jak ważną rolę pełnią
w naszym życiu. Marka Czas na Herbatę przygotowała specjalne herbaciane kompozycje, które stanowić mogą nietuzinkowy sposób na okazanie miłości i okazję do wspólnego spędzania czasu przy filiżance aromatycznej herbaty od święta, jak i na co dzień.
czytaj więcej
2019-01-31, 12:52
Metrohouse
Akcesoria na kemping - co może Ci się przydać?
Nawet zimą można wybrać się na kemping - szczególnie, gdy kochasz górskie widoki a już niedługo rozpocznie się sezon biwakowy i kempingowy dla fanów cieplejszych klimatów, w związku z tym przedstawiamy wam jakie akcesoria na kemping z pewnością się wam przydarzą.
czytaj więcej
Farby do malowania mebli w pokoju dziecięcym
Budowanie przyjaznego środowiska dla swojej pociechy to doskonały sposób na aktywizowanie malucha już od najmłodszych lat. Pokój w którym przebywa powinien służyć zabawie i aktywizacji. Warto więc sięgać po takie dodatki i elementy wyposażenia, które sprawią, że maluch będzie miał szansę rozwijania umiejętności manualnych.
czytaj więcej
2019-01-30, 14:31
Anita Zielke
Zarabiaj na szkoleniach online
Aby zostać instruktorem, wystarczy umieć coś na tyle, aby nauczyć inną osobę.
czytaj więcej
Sushi, Sushiko i Sushi Factory w portfolio Agencji Tango
Sushi już dawno przestało być w Polsce daniem egzotycznym i śmiało wkroczyło na nasze stoły, zarówno zamawiane z restauracji na wynos, jak i kupowane w supermarketach. Idealne rozwiązanie dla smakoszy tej potrawy oferuje wiodący w Polsce producent japońskiego przysmaku, Sushi Factory, z którym Agencja Brandingowa Tango współpracuje już od kilku lat.
czytaj więcej
2019-01-30, 12:40
Cantaramusic.pl
KARI powraca z nowym singlem
Singel „Time” jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu KARI, którego premiera planowana jest na początek przyszłego roku.
czytaj więcej
Jak wybrać kasę fiskalną?
Dobra kasa fiskalna powinna być dostosowana do profilu działalności przedsiębiorcy. Podstawowe kryteria, jakie należy brać pod uwagę przy jej wyborze to ilość wydruków w ciągu doby oraz warunki pracy. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?
czytaj więcej
2019-01-30, 11:31
flypr
Jaki dywan wybrać do małego wnętrza?
Przy urządzaniu przestrzeni mieszkalnej mały metraż jest aranżacyjnym wyzwaniem. Dobierając odpowiednie dodatki tekstylne, można jednak wizualnie rozjaśnić i powiększyć każde pomieszczenie. Ekspert firmy ARTE podpowiada jaki dywan wybrać do niewielkiego wnętrza, by nadać mu kameralny charakter oraz podkreślić jego przytulność.
czytaj więcej
1...29303132333435...761

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top