Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Tytuł Rzetelnego Outsourcera dla Cursor SA
Spółka Cursor zdobyła po raz drugi tytuł Rzetelnego Outsourcera. Wyróżnienie, przyznawane przez redakcję Outsourcing Magazine, trafia do najlepszych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych.
czytaj więcej
„Stać nas na oszczędzanie” – podsumowanie badań PKO Banku Polskiego
Dziewięciu na dziesięciu Polaków wie, że regularne oszczędzanie zapewnia spokój i bezpieczeństwo. Jednocześnie - systematycznie - próbuje oszczędzać tylko co piąty ankietowany, a jakiekolwiek oszczędności ma 67% respondentów. Barierą często nie jest brak środków. To najważniejsze wnioski płynące z ogólnopolskiego badania „Podejście od oszczędzania”, przeprowadzonego przez TNS Polska na zlecenie PKO Banku Polskiego. Celem badania było poznanie postaw wobec oszczędzania, w szczególności długoterminowego, na większy zakup lub emeryturę.
czytaj więcej
2015-09-23, 15:15
Silence!
Instagram – nowa gratka dla reklamodawców?
Do tej pory Instagram był jednym z niewielu kanałów społecznościowych wolnych od reklam. Na dłuższą metę to jednak nie miało szans na przetrwanie...
czytaj więcej
2015-09-23, 13:40
Metrohouse
Wynajem mieszkania last minute
Do rozpoczęcia roku akademickiego pozostało już niewiele czasu. Dla studentów to najwyższy moment na znalezienie mieszkania. Sieć biur nieruchomości Metrohouse przygotowała kilka porad, które mogą pomóc studentom w znalezieniu lokum na ostatnią chwilę.
czytaj więcej
Sprzedaż sposobem na bezrobocie. Ale w Polsce kształcimy bibliotekarzy
Co łączy ludzi takich jak Steve Jobs, Henry Ford i Jerzy Owsiak? Wszyscy oni odnieśli życiowy sukces. Ale mają jeszcze wspólnego coś, co może uszło twojej uwadze.
czytaj więcej
Igły, strzykawki i inne odpady medyczne - tylko do specjalnych pojemników – ciąg dalszy po roku…
Zwiększone środki ostrożności, uważni i przeszkoleni pracownicy oraz udana akcja informacyjna. Tyle udało się zrobić, by ograniczyć prawdopodobieństwo nieszczęśliwych zakłuć na sortowni odpadow ostrowskiego ZOiGO "MZO" S.A. Za nielegalne pozbycie się odpadów medycznych grozi odpowiedzialność karna i cywilna.
czytaj więcej
Nowoczesny Słoik
Inauguracja kampanii wyborczej Grzegorza Boguckiego
czytaj więcej
Studia z udziałem przedsiębiorców
Wspierając konkurencyjność studentów na rynku pracy, kierując się wspólną wolą współpracy w ramach praktycznego kształcenia na kierunku energetyka oraz umożliwiając studentom zdobywania wiedzy praktycznej, kolejna lubuska firma dołączyła do grona partnerów PWSZ w Sulechowie.
czytaj więcej
Przegląd Orkiestr Wojskowych w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa
W dniach 24-26 września 2015 roku w Hali Spacerowej Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa odbędą się koncerty Orkiestr Wojskowych. Wydarzenie będzie uświetnieniem 50. koncertu jubileuszowego. Organizatorem koncertów wspólnie z Urzędem Miasta Świeradów jest Departament Komunikacji Społecznej Ministerstwa Obrony Narodowej oraz 4. Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu.
czytaj więcej
3 979 mandatów za niewydanie paragonu lub brak kasy fiskalnej
Korzystanie z kasy fiskalnej wymaga przestrzegania określonych w przepisach procedur. Często ich niedopełnienie kończy się karą. Tylko w 2014 roku inspektorzy kontroli skarbowej z woj. mazowieckiego nałożyli 3 979 mandatów. W wielu przypadkach przyczyną kary było nieprawidłowe wydanie paragonu fiskalnego nabywcy lub zaniechanie tej czynności.
czytaj więcej
1...516517518519520521522...692

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top