Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Czego szukamy w sieci planując podróż, czyli góry x 211 tysięcy
Góry, wakacyjne obozy i zorganizowana turystyka oraz podróżowanie z dziećmi to najpopularniejsze tematy poruszane w Polsce na forach turystycznych u progu sezonu. Tak wynika z globalnego badania. Czego szuka się w innych krajach?
czytaj więcej
Wiedeński kontrakt APS SA
Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA będzie współpracowała z koncernem STRABAG ENERGY TECHNOLOGIES GmbH z Wiednia przy budowie instalacji katalitycznej redukcji tlenków azotu w Elektrociepłowni Białystok.
czytaj więcej
Deweloperzy inwestują w grunty. Sprawdziliśmy co na nich zbudują
W ostatnich miesiącach odwrócił się trend spadkowy i pierwszy raz od dwóch lat oferta deweloperów w największych miastach wzrosła. Na mieszkania jest coraz więcej chętnych. Słupki sprzedaży rosną, a firmy przygotowują kolejne projekty. Analitycy serwisu nieruchomości Dompress.pl sprawdzili, jakie inwestycje trafią niedługo na rynek.
czytaj więcej
Zmiana w Zarządzie Redan SA
W dniu 18 lipca 2014 roku Radosław Wiśniewski, Prezes Zarządu Redan SA, złożył rezygnację z pełnionego przez siebie stanowiska. Nie będzie to miało wpływu na działania operacyjne Grupy, zaś od strony strategicznej dotychczasowy Prezes gwarantuje dalsze wsparcie.
czytaj więcej
Kultywuj sztukę doskonałej kuchni. Z San Pellegrino to możliwe, kiedy tylko chcesz!
San Pellegrino i Ducati, dwie prestiżowe włoskie marki, połączyły swoje siły.  W rezultacie współpracy powstała specjalna limitowana edycja opakowania, którym już teraz możemy się cieszyć również w Polsce.
czytaj więcej
Czy padnie historyczny rekord sprzedaży mieszkań
W Warszawie nowe mieszkania są dziś ponad dwa razy droższe niż w 2004 roku, ale sprzedają się lepiej niż w czasie ostatniej hossy. Planowana podwyżka rządowych dopłat może jeszcze podbić sprzedaż
czytaj więcej
Jak nie stać się kolejnym Code Space
Zabezpiecz swoją firmę stosując się do poniższych rad odnośnie bezpiecznego używania serwisów chmurowych.
czytaj więcej
Raport Focus On – Focus On Łódź
Łódź to kolejne po Trójmieście i Poznaniu miasto poddane analizie w najnowszym raporcie „Focus On” przygotowanym przez Fundację Pro Progressio. Jaki potencjał w sobie kryje Łódź i czy jest atrakcyjna dla inwestorów? Eksperci właśnie opublikowali swoje analizy.
czytaj więcej
Jeśli basen ogrodowy to tylko w Intex.pl
Intex.pl to bezpośredni przedstawiciel firmy Intex Recreation Corporate i jeden z największych importerów jej produktów w Polsce. Baseny ogrodowe oraz inne artykuły amerykańskiej firmy Intex cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie.
czytaj więcej
W świecie ryżu: Ryż Biały Britta
Ryż jest niezwykle ważnym produktem spożywczym, stanowiącym istotny element diety milionów ludzi na kilku kontynentach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka Britta oferuje wyborny, delikatny w smaku oraz doskonały gatunkowo Ryż Biały.
czytaj więcej
1...517518519520521522523...622

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top