Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


2020-04-23, 14:43
Inter Polska
Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla ratowników medycznych
W trosce o zdrowie psychiczne ratowników medycznych, podczas trudnych dni walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska uruchomiło dla tej grupy zawodowej bezpłatne wsparcie w postaci wideo konsultacji z psychologiem.
czytaj więcej
Środki na zaparcia czyli jak walczyć z tą dolegliwością?
Uczucie wzdęcia, ucisk w żołądku i rozdrażnienie. Zaparcia to powszechny problem który dotyka każdego z nas, niezależnie od wieku. W dzisiejszym wpisie informujemy jakie mogą być przyczyny i w jaki sposób zapobiegać temu problemowi!
czytaj więcej
2020-04-22, 11:08
Lanzaloe Polska
Aloes przeciw starzeniu? Sprawdź jego właściwości!
Każda z nas szuka skutecznych sposobów na jak najdłuższe zatrzymanie młodości. Wydajemy krocie na drogie kremy i maseczki. Czasem jednak wystarczy poszukać bliżej natury, aby odkryć rośliny, których właściwości doskonale działają na naszą skórę. Dziś weźmiemy pod lupę aloes przeciw starzeniu!
czytaj więcej
Solidarność z medykami w czasach zarazy
Stojący na pierwszej linii frontu walki z epidemią medycy są bohaterami czasów, w których żyjemy. To oni od kilku tygodni toczą bój o nasze zdrowie i życie, niejednokrotnie narażając przy tym własne. Poświęcenie służbie nie pozostaje jednak bez podziękowań społeczeństwa. Do największej na Mazowszu stacji pogotowia ratunkowego "Meditrans" codziennie napływają słowa i gesty wdzięczności.
czytaj więcej
2020-04-16, 09:24
Inter Polska
TU INTER Polska przekaże 100 000 zł i 10 000 maseczek Naczelnej Izbie Pielęgniarek i Położnych jako wsparcie w walce z koronawirusem SARS-Cov-2
INTER Polska, ubezpieczyciel branży medycznej, włącza się w akcję Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych ,,Jeśli nie my, to kto? Razem walczmy z koronawirusem! Kupmy niezbędne środki ochrony osobistej dla pielęgniarek i położnych” przekazując na ten cel 100 000 zł pomocy oraz dodatkowo 10 000 maseczek medycznych. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup środków ochrony osobistej dla pielęgniarek, położnych (maseczki, rękawiczki, fartuchy itp.), środków do dezynfekcji oraz bieżące potrzeby związane z pomocą personelowi pielęgniarskiemu w walce z COVID-19.
czytaj więcej
2020-04-08, 13:56
Lanzaloe Polska
Łatwy przepis na domowy żel dezynfekujący z aloesem
Obecna sytuacja na świecie, znacznie wpłynęła na sprzedaż produktów do dezynfekcji. Zaczyna ich brakować na półkach sklepowych lub osiągają bardzo wysokie ceny. Żel antybakteryjny, który sprawdzi się np. do rąk, możemy z łatwością wykonać sami. Sprawdź nasz przepis na domowy żel dezynfekujący z aloesem.
czytaj więcej
2020-04-08, 07:00
Inter Polska
Wspólna inicjatywa INTER Polska i Naczelnej Izby Lekarskiej w sprawie bezpłatnej pomocy prawnej dla lekarzy i lekarzy dentystów
TU INTER Polska oraz Naczelna Izba Lekarska podpisały porozumienie, w ramach którego ubezpieczyciel zapewnienia wszystkim lekarzom i lekarzom dentystom w Polsce możliwość korzystania z bezpłatnych porad i opinii prawnych związanych z koronawirusem SARS-Cov-2.
czytaj więcej
Accent Prime - nowoczesna platforma zabiegowa
Accent Prime to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych platform w branży beauty, która umożliwia całkowicie nieinwazyjne upiększenie i odmłodzenie zarówno twarzy, jak i całego ciała. Zabieg Accent Prime łączy w sobie dwie niezwykle skuteczne technologie – fali radiowej oraz ultradźwięków, co pozwala na jednoczesne ujędrnienie skóry oraz pobudzenie spalania tkanki tłuszczowej.
czytaj więcej
#MUSIMYWIEDZIEĆ! Rusza pilna zbiórka na testy dla onkologów dziecięcych na obecność koronawirusa
Dzieci chore na raka są w najwyższej grupie ryzyka śmierci w przypadku zarażenia koronawirusem. Lekarze onkolodzy, którzy je leczą, muszą mieć ABSOLUTNĄ pewność, że są zdrowi. W przeciwnym razie stanowią śmiertelne zagrożenie dla małych pacjentów. Proszą o pomoc w zakupie testów.
czytaj więcej
2020-03-31, 16:36
Lanzaloe Polska
Sprawdzone i proste sposoby na lśniące włosy
Każda z nas marzy o zdrowych i dobrze układających się włosach. Jednak nawet zadbane i zdrowe włosy nie zawsze odwdzięczają nam się blaskiem. Sprawdź nasze sposoby na lśniące włosy!
czytaj więcej
123456789...596061

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top