Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Zapytaj stomatologa: Dentofobia – czy paniczny strach przed dentystą da się opanować?
Niespokojny sen, ból brzucha, potliwość dłoni czy ogólne rozdrażnienie, to dolegliwości, które mogą występować przed wizytą u dentysty. Jednak to przede wszystkim sygnał, że prawdopodobnie cierpisz na dentofobię.
czytaj więcej
Jak skutecznie dbać o wygląd?
Współczesna kobieta bardzo dba o swój wygląd, starannie dobiera kreacje oraz makijaż. Bardzo wiele czasu inwestujemy w siebie, umawiamy się na zrobienie paznokci, zmianę koloru oraz fryzury. Salony fryzjerskie zapewniają swoim klientkom fachową obsługę, w profesjonalnych gabinetach cięcie dopasowane jest do naszego stylu, rodzaju włosów oraz do kształtu twarzy. Fryzjer to jednak nie jedyny specjalista, który dba o wygląd nowoczesnej kobiety.
czytaj więcej
Kuracja kolagenowa - Naturalne wspomaganie organizmu.
Warto wspomagać organizm odpowiednimi suplementami.Dzięki regularnemu stosowaniu można zauważyć, że nasze ciało jest za to wdzięczne.
Nasza skóra, włosy, paznokcie, żeby były odżywione i zdrowe potrzebują kolagenu. Białko to wpływa nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również wzmacnia naczynia krwionośne oraz stawy.
czytaj więcej
Nowe wydanie kompendium wiedzy o wypadkach przy pracy i chorobach zawodowych
„Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Kompendium wiedzy” to książka która ma na celu motywowanie pracodawców do tworzenia bezpiecznych i zdrowych warunków pracy oraz poprawy dotychczasowych, co w efekcie zapobiegać ma wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym.
czytaj więcej
Dlaczego iść do ginekologa - to pytanie nurtuje wiele kobiet
W dzisiejszych czasach kobiety są narażone na wiele groźnych chorób na podłożu ginekologicznym. Dlaczego iść do ginekologa? Warto badać się oraz diagnozować niepokojące objawy.
czytaj więcej
Najnowsze odkrycie naukowców - brak higieny jamy ustnej prowadzi do Alzheimera
O tym, że higiena jamy ustnej jest bardzo ważna dla zdrowia całego ciała stale trzeba przypominać. Codzienne szczotkowanie i regularne wizyty u stomatologa nie wymagają dużego wysiłku, a mogą uchronić przed jedną z najbardziej uciążliwych chorób – Alzheimerem. Jeśli masz obrzęk, bolesność lub krwawienie dziąseł, nie lekceważ ich. To może być pierwsza oznaka prowadząca do tej strasznej choroby.
czytaj więcej
2019-04-02, 14:52
flypr
Herbaty dodające energii
Wiosna to bez wątpienia urokliwa i bardzo wyczekiwana pora roku. Budząca się do życia przyroda, dłuższe i bardziej słoneczne dni, a także coraz wyższe temperatury napełniają nas optymizmem i chęcią do działania. Niestety, po długim i wyczerpującym sezonie zimowym nie zawsze mamy siłę i energię, by wszystkie te plany zrealizować. Jak zatem przetrwać wiosenne przesilenie i dodać sobie wigoru? Pomocne w tym będzie regularne sięganie po w pełni naturalne napoje energetyczne: Yerba Mate i zieloną herbatę.
czytaj więcej
2019-04-01, 14:07
Konopne24.pl
Ortho help żelki kolagenowe odbudowa stawów 90szt w Konopne24
Znacie już zbawienny wpływ produktów konipnych? Ortho help żelki kolagenowe odbudowa stawów 90szt to jedne z nich. Przeczytaj krótki artykuł i dowiedz się o nich więcej.
czytaj więcej
Poruszamy ludzi
– Niepełnosprawni to nie kosmici – tak zaczęła pierwsze spotkanie w ramach tegorocznej kampanii „Poruszamy ludzi” Marta Malesza-Sitarek z Centrum Ortopedyczno-Protetycznego, koordynatorka akcji. Odbyło się ono w piątek (29 marca) w Szkole Podstawowej nr 51 w Białymstoku, gdzie setka przejętych uczniów słuchała o niesamowitych wyczynach czwórki niepełnosprawnych.
czytaj więcej
Rehabilitacja poporodowa
Macierzyństwo coraz mniej przypomina wyidealizowany obrazek. Matki mówią otwarcie, że chociaż centrum ich świata stało się dziecko, to nie mogą zapominać o sobie, ani ignorować poporodowych dolegliwości i bólu. Tym bardziej, że współczesna fizjoterapia oferuje wiele metod, które skutecznie pomagają w szybkim powrocie do pełnego zdrowia i formy.
czytaj więcej
123456789...495051

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top