Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Jak wygląda tomografia szczęki?
Jak wygląda tomografia szczęki? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym artykule zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
2019-05-22, 15:05
flypr
Dwie drużyny reprezentowały SRG GLOBAL w charytatywnym Biegu Firmowym organizowanym we Wrocławiu
18 maja 2019 r. we Wrocławiu odbyła się 14 edycja Biegu Firmowego – charytatywnej sztafety stworzonej z myślą o integracji pracowników przedsiębiorstw z całego regionu. Firma SRG GLOBAL z Bolesławca wystawiła do wyścigu dwie drużyny: „Na wstecznym” oraz „Byle do mety”.
czytaj więcej
2019-05-15, 15:31
Konopne24.pl
Balsam q na odleżyny 200ml - podpowiadamy jak go stosować
Jeśli szukać preparatu do wrażliwej i suchej skórzy balsam q na odleżyny 200ml będzie idealnym produktem dla ciebie. W artykule podpowiadamy jak go stosować.
czytaj więcej
Co powinna zawierać zdrowa przekąska dla dzieci
Na co zwracać uwagę kupując dzieciom przekąski na drugie śniadanie? Oczywiście na ich skład. Ważne, by szybki posiłek w szkole dostarczał nie tylko konkretnej dawki energii, ale także by zawierał cenne odżywcze substancje.
czytaj więcej
2019-05-15, 09:25
Amber Dust
Umyj się bursztynem
Myślicie, że trzeba jechać nad morze aby było to możliwe?
czytaj więcej
Nowe zasady kontroli NFZ
Narodowy Fundusz Zdrowia każdego roku przeprowadza prawie 2 tysiące kontroli. Do czerwca 2019 roku nie funkcjonowały zasady i uprawnienia podmiotów kontrolowanych wynikające np. z Konstytucji Biznesu. Prezydent RP 1 marca 2019 r. podpisał ustawę z 21 lutego 2019 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw, której najważniejszym celem jest m.in. gruntowna reforma funkcjonowania służb kontrolnych Narodowego Funduszu Zdrowia.
czytaj więcej
2019-05-12, 19:18
flypr
Przekąski pełne mocy – wiosenny zastrzyk energii od Kresto
Na zewnątrz coraz cieplej, a promienie wiosennego słońca zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Długie spacery, rowerowe wycieczki, ćwiczenia i zabawy na świeżym powietrzu to okazje do zadbania o sylwetkę i poprawę kondycji. Należy jednak pamiętać, że dla organizmu aktywności te wiążą się z wysiłkiem fizycznym. Warto więc zadbać o odpowiednią dawkę energii pod ręką. W roli pożywnej przekąski sprawdzą się bakalie marki Kresto.
czytaj więcej
2019-05-12, 19:08
flypr
Zaprojektuj opakowanie herbaty „Przylądek Nadziei” i wygraj wyprawę do Energylandii!
Już 6 maja 2019 r. startuje wyjątkowy konkurs dla dzieci w wieku do lat 14, organizowany przez Czas na Herbatę i Fundację Przylądek Nadziei. Zadanie polega na zaprojektowaniu nowego opakowania specjalnej kompozycji „Przylądek Nadziei”, której procent ze sprzedaży przekazywany jest na cele Fundacji. Sześcioro finalistów otrzyma walizki plastyka, a na zwycięzcę czeka wycieczka do największego w Polsce Parku Rozrywki – Energylandii.
czytaj więcej
Ubezpieczenia zdrowotne w niemczech dla Polaków
Jeśli jesteś Polakiem zamieszkującym na stałe w państwie niemieckim, ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech również dotyczą ciebie Przeczytaj w naszym artykule, które są obowiązkowe.
czytaj więcej
2019-05-07, 16:27
flypr
W jaki sposób podawać wodę dziecku?
Każdy, kto choć raz odwiedził sklep z artykułami dziecięcymi przyzna, że bogactwo asortymentu może przyprawić o zawrót głowy. Dział z akcesoriami do picia nie jest tutaj wyjątkiem. Butelki z różnymi rodzajami smoczków, kubki-niekapki, bidony, klasyczne kubki – rodzice maluchów mają naprawdę duży wybór i nie lada dylemat. W czym zatem podawać dziecku wodę, aby robić to w sposób odpowiedni dla malucha w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym?
czytaj więcej
123456789...495051

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top