Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Dietetyczne Konfrontacje – relacja z konferencji
30 listopada w Warszawie odbyła się I Konferencja Dietetyczne Konfrontacje (DK2019). W wydarzeniu wzięło udział blisko 300 osób, stacjonarnie lub śledząc transmisję online. Dwunastu specjalistów z wybranych dziedzin skonfrontowało swoje podejścia dotyczące szeroko pojętej dietoterapii podczas 6 wykładów, 3 debat i warsztatu praktycznego.
czytaj więcej
Czego nie wiesz o miodzie?
W związku z aktualną aurą wszyscy masowo przypominamy sobie, że najlepszym panaceum na przeziębienie jest nasz rodzimy miód. Dla tych, dla których wzmocnienie odporności nie jest wystarczającym argumentem przekonującym do spożywania miodu, mamy jeszcze kilka innych powodów.
czytaj więcej
2019-12-09, 14:33
Hej konopie
Dlaczego warto sięgać po olejki CBG?
W pierwszych słowach należy zaznaczyć, że CBG to inny rodzaj kannabinoidu niż CBD. Ten drugi jest popularniejszy - częściowo przez to, że tego związku jest zwyczajnie więcej w konopiach. Dlaczego zatem z obu wykonuje się olejki konopne i czym tak właściwie różnią się olejki CBG od CBD?
czytaj więcej
Powiększanie ust w Krakowie
Pełne i kształtne usta to jeden z atrybutów kobiecości. Nie każda z pań została przez naturę obdarzona zmysłowymi ustami, ale każda może zbliżyć się do ideału – wystarczy zdecydować się na zabieg powiększania ust. Już jeden zabieg wykonany w gabinecie medycyny estetycznej wystarczy, aby przez wiele miesięcy cieszyć się doskonałym wyglądem ust.
czytaj więcej
2019-11-28, 16:37
Inter Polska
Bezpieczny Podmiot Leczniczy – bezpłatna konferencja dla zarządzających podmiotami leczniczymi za nami
21 listopada 2019 roku w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się organizowana przez INTER Polska pierwsza edycja konferencji ,,Bezpieczny Podmiot Leczniczy”, w trakcie której ponad 70 przedstawicieli środowiska medycznego dyskutowało o kluczowych tematach związanych z funkcjonowaniem podmiotów leczniczych. Prelegenci, eksperci ze świata prawniczego i lekarskiego, w swoich wystąpieniach poruszyli tematykę związaną mi.in. z praktycznymi aspektami zarządzania podmiotem leczniczym oraz udzielania świadczeń zdrowotnych przez personel medyczny.
czytaj więcej
Fibromialgia i inne choroby XXI wieku
Syndrom niespokojnych nóg, nadreaktywny pęcherz czy jelito drażliwego to zespoły objawów, o których jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie słyszał. Dziś jednak jest o nich coraz głośniej. Co ciekawe, zaburzenia te często współwystępują z fibromialgią.
czytaj więcej
Postawa ciała w ujęciu holistycznym
W książce „Postawa ciała w ujęciu holistycznym” zaprezentowano nowatorskie i praktyczne podejście do fizjoterapii. Szczególnie godne podkreślenia jest naświetlenie wpływu sfery emocjonalnej i oddechu pacjenta na jego postawę ciała. Takie innowacyjne podejście może otworzyć nowe możliwości w codziennej praktyce fizjoterapeutycznej. Autorzy, praktykujący fizjoterapeuci, dzielą się swoimi doświadczeniami i ciekawymi przypadkami zaobserwowanymi w ich praktyce.
czytaj więcej
Peeling medyczny receptą na zniszczoną słońcem skórę
Peeling usuwa zanieczyszczenia i obumarły naskórek. Regularne zabiegi wykonywane samodzielnie pozwalają zachować subtelną i gładką skórę. Gdy jednak ta domowa pielęgnacja nie wystarcza, warto wybrać się na peeling medyczny.
czytaj więcej
Podaruj prezent na święta. Pomóż sprawić radość dzieciom chorym na raka
Dzieci zmagające się z chorobami nowotworowymi nawet święta spędzają w szpitalu. Dlatego Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza do udziału w wyjątkowym, świątecznym projekcie. Żeby dać dzieciom z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei tyle radości i świątecznej atmosfery, ile to tylko możliwe.
czytaj więcej
Najlepszy kosmetyk do użytku zewnętrznego i najlepsze lekarstwo do użytku wewnętrznego
Lekarstwo bez recepty, najbardziej naturalny kosmetyk, przepis na szczęście i udane relacje, czyli... uśmiech. Nic dziwnego – jak pokazują liczne badania, uśmiechnięci ludzie cieszą się lepszym samopoczuciem i większym powodzeniem. Dlaczego więc nie zrobić z niego regularnej praktyki w naszym życiu i nie zacząć uśmiechać się już teraz?
czytaj więcej
123456789...596061

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top