Znajdź informacje

Budownictwo


2020-11-04, 12:52
Sklep Protect BHP
Internetowy Sklep BHP - Jakość i bezpieczeństwo idą ze sobą w parze
Bezpieczeństwo oraz higiena to niemalże najważniejsze czynniki jakie powinniśmy zapewnić swoim pracownikom w miejscu pracy. Internetowy sklep BHP to świetne rozwiązania na szybką realizację potrzebnych produktów w konkurencyjnej cenie.
czytaj więcej
2020-11-03, 20:24
Suprime.pl
Fotowoltaika i pompy ciepła – zaufaj specjalistom!
Wykorzystanie energii odnawialnych w codziennym funkcjonowaniu staje się czymś powszechnym. Dzięki nim z powodzeniem możemy obniżyć rachunki za prąd w naszych domach, gospodarstwach rolnych czy firmach i zyskać niezależność energetyczną. Co najważniejsze, wszystko to przy wsparciu rozwiązań w pełni ekologicznych.
czytaj więcej
2020-10-30, 10:29
Ecoexpress24
Odbiór odpadów budowlanych - pozbądź się pozostałości po remoncie
Każdy z nas przechodził niejednokrotnie przez remont mieszkania lub domu. Zapewne po wykonaniu wszystkich czynności największym problemem były powstałe po nim pozostałości. Wielu właścicieli gospodarstw domowych stoi przed dylematem związanym z prawidłowym pozbyciem się odpadów. W tym artykule dowiesz się jak możesz zlecić w prosty sposób odbiór odpadów budowlanych.
czytaj więcej
2020-10-29, 14:47
Impekstir Operations
Schody granitowe praktyka w połączeniu z funkcjonalnością
Przygotowanie odpowiedniego projektu związanego z budową domu wymaga nie lada inwencji twórczej. Współcześni projektanci mając szeroką paletę materiałów budowlanych decydują się na rozwiązania, które wedle ich opinii będą posiadały odpowiednie aspekty wizerunkowe, a także praktyczne. Wśród tych wielu opcji jedną z nich są schody granitowe, które coraz częściej możemy zobaczyć przed domami, a także w ich wnętrzu.
czytaj więcej
Produkty Loctite - ich zastosowanie w przygotowaniu powierzchni do klejenia
Przygotowanie powierzchni do nałożenia kleju wcale nie jest prostym procesem. Na szczęście produkty Loctite mogą nam to ułatwić!
czytaj więcej
System zarządzania i monitorowania energii - co to?
Z naszego artykułu dowiesz się czym jest system zarządzania i monitorowania energii oraz jak można wykorzystać go w nowoczesnym budownictwie. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
2020-09-29, 15:29
Blachotrapez
Jak zabezpieczyć dach przed zimą? Poradnik
Zima już niebawem, jest zatem to najlepszy czas na rozpoczęcie przygotowania na ten okres. Jednym z tematów, nad którym warto się zastanowić, jest to jak zabezpieczyć dach przed zimą? Kilka ważnych informacji może uchronić Cię przed koniecznością wykonania dużego remontu.
czytaj więcej
2020-09-18, 13:07
Ecoexpress24
Sprawdzony sposób na odbiór gruzu
Wszelkie prace remontowe związane z budownictwem zazwyczaj przebiegają tak samo. Zanim otrzymamy finalny efekt w postaci pięknego wyglądu domu, czy też mieszkania musimy zmierzyć się z szeregiem działań budowlanych. Niekiedy wiążą się one z ingerencją w strukturę budynku, np. podczas wyburzania ścian. Niemniej jednak równie istotny jest odbiór gruzu, o którym nie każdy zdaje sobie sprawy.
czytaj więcej
Ekologiczny dom: jak go zbudować? Wchodzą nowe przepisy: o tym musisz wiedzieć!
Ekoprzyjazny budynek to nie tylko oszczędności dla jego właściciela, ale też mniejsze obciążanie dla środowiska. Na początku 2021 roku w Polsce zaczną obwiązywać nowe przepisy budowlane dotyczące energooszczędności budynków. Czego nie powinniśmy w związku z tym przeoczyć?
czytaj więcej
2020-06-24, 09:38
Toolco
Podłużnie tłoczony kosz dachowy - jaka jest jego rola?
Z naszego artykułu dowiesz się do czego służy Podłużnie tłoczony kosz dachowy oraz gdzie warto go kupić. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
1...6789101112...89

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top