Znajdź informacje

Budownictwo


2022-09-23, 16:10
KRISPOL Sp. z o.o.
NIE TRAĆ ENERGII - nowa kampania KRISPOL zwraca uwagę na konieczność termomodernizacji domów i oferuje pomoc w tej operacji - od wyceny po dotacje
Już w poniedziałek marka KRISPOL ruszy z nową kampanią informacyjną z zakresu wymiany stolarki i termomodernizacji domu. Jej celem jest zwiększenie świadomości wśród właścicieli starszych budynków oraz ich rodzin, że mogą skorzystać z pomocy Partnerów Handlowych KRISPOL i Salonów KRISHOME w uzyskaniu dotacji, wyborze odpowiednich energooszczędnych produktów oraz szczelnego montażu.
czytaj więcej
2022-09-13, 13:20
KRISPOL Sp. z o.o.
Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata! Polska
Polska Liga Siatkówki i marka KRISPOL – polski producent okien, bram, rolet i drzwi, przedłużyły współpracę trwającą od 2019 roku. Marka KRISPOL będzie obecna we wszystkich rozgrywkach – lidze wicemistrzów świata – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz pucharach.
czytaj więcej
Kosze dachowe - mus w zielonych dachach
Zielone dachy są coraz popularniejsze, szczególnie w miastach widzimy prawdziwy ich rozkwit na szczytach nowoczesnych budynków. Warto jednak zadbać o odpowiednie zabezpieczenia budynku przed szkodami jakie może wyrządzić woda pojawiająca się na takim typie dachów. Dowiedz się jak!
czytaj więcej
Fundacja buduje szkołę w Poznaniu. To pierwsza taka inwestycja w Polsce
Pierwszy raz niezależna instytucja, fundacja, buduje publiczną, rejonową szkołę na własny koszt. Już we wrześniu przyszłego roku zabrzmi pierwszy dzwonek w nowoczesnej szkole na poznańskim Fabianowie, którą na przekazanym przez miasto gruncie buduje fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty.
czytaj więcej
2022-08-05, 12:15
KRISPOL Sp. z o.o.
KRISPOL - sponsor festiwalu muzyki alternatywnej Powidz Jam Festiwal 2022
Ubiegłe lata udowodniły, że Powidz Jam Festiwal to jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki alternatywnej w Polsce i najbardziej wyjątkowe wydarzenie na kulturalnej mapie Wielkopolski. W tym roku nie mogło być inaczej. Tegoroczne #JamSessionDoRana odbyło się pod patronatem KRISPOL.
czytaj więcej
2022-07-28, 11:30
KRISPOL Sp. z o.o.
Nowa gwiazda termomodernizacji od KRISPOL. Drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym
W Polsce większość domów jednorodzinnych wymaga kompleksowej termomodernizacji. Aby zachęcić Polaków do działania, wprowadzone zostały programy “Czyste powietrze”, “Ciepłe Mieszkanie” oraz liczne zachęty i ulgi podatkowe. W trosce o przyszłe pokolenia oraz wychodząc naprzeciw fali renowacji, marka KRISPOL rozbudowała swoją ofertę o nowe rozwiązanie – drzwi aluminiowe SOLANO 86 z panelem wsadowym.
czytaj więcej
Listwy wykończeniowe - o co w nich chodzi?
Jeśli nie wiesz, czym są listwy wykończeniowe, to nic nie szkodzi! To dość specjalistyczny termin i nie każdy musi wiedzieć, o co w nim chodzi. Jednak zachęcamy do zapoznania się z tym pojęciem!
czytaj więcej
PJP Makrum zawrze dużą umowę w branży budownictwa przemysłowego?
Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. poinformowała o podpisaniu w minionym tygodniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania inwestycyjnego o znaczącej wartości.
czytaj więcej
2022-06-06, 10:11
Royal Brand
Innowacyjne rozwiązania szklane szansą dla małej i dużej architektury
Rolą architektury jest projektować budynki i przestrzenie, w których ludzie będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Aby to osiągnąć, projektanci stosują różnorodne rozwiązania oraz materiały. Współcześnie jednym z najczęściej stosowanych surowców jest szkło. Sprawdza się ono w budynkach, ale także w obiektach małej architektury.
czytaj więcej
2022-06-02, 09:21
Nofsza
Urodzinowa loteria Purmo od Nofszej
Wystartowała Urodzinowa loteria Purmo dla instalatorów przygotowana przez spółkę Nofsza, specjalizującą się w akcjach aktywizacyjnych konsumentów. Łączna pula nagród wynosi aż 184 667 zł brutto!
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top