Znajdź informacje

Budownictwo


2021-01-15, 09:26
Krop System
Podsufitka dachowa tradycyjna estetycznym sposobem na wykończenie dachu
Tworząc swoje wymarzone miejsce do zamieszkania należy wziąć pod uwagę jego walory wizerunkowe. Szczególnie w przypadku zewnętrznego wyglądu domu ważne jest, aby dobrać materiały, które będą odpowiednie pod względem wizerunku oraz praktyczne w codziennym użytku. Wśród nich znajduje się podsufitka dachowa tradycyjna, o której chcielibyśmy nieco więcej napisać.
czytaj więcej
2021-01-15, 07:39
Impekstir Operations
Czym wyczyścić kostkę brukową?
Kostka brukowa to element często wykorzystywany w tworzeniu infrastruktury publicznej. Często można ją spotkać na terenach gospodarstw domowych jako tworzywo tworzące podjazd do garażu. Podobnie jak w przypadku wielu innych materiałów posiada swoje walory wizualne, które podatne są na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Czym wyczyścić kostkę brukową, aby przywrócić jej dawny stan? Tego dowiesz się w tym artykule.
czytaj więcej
2020-12-30, 10:27
Odpływy Waterway
Dlaczego warto wybrać odpływ liniowy producent Waterway?
Remont łazienki to nie lada wyzwanie. Wybór rozwiązań jest szeroki, nie raz ciężko nam się zdecydować, jak ma wyglądać nasza wymarzona łazienka, dlatego sprawdź propozycję, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!
czytaj więcej
2020-12-03, 17:13
Blachotrapez
Parapety zewnętrzne aluminiowe jeden z systemów do odprowadzania wody
Wybór parapetów zewnętrznych często odbywa się na podstawie kwestii wizerunkowych. O ile walory estetyczne są ważne w przypadku wyglądu domu jednorodzinnego, o tyle nijak się mają w rozwiązaniach praktycznych. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie za co odpowiedzialne są w naszym gospodarstwie domowym parapety zewnętrzne aluminiowe.
czytaj więcej
2020-12-03, 09:45
Impekstir Operations
Kostka granitowa i jej różnorodne zastosowania
Poszukiwania odpowiedniego materiału budowlanego niejednokrotnie mogą prowadzić do poważnego bólu głowy. Szczególnie, gdy mamy w planach znalezienie artykułów pełniących istotne role w naszym domu. Wśród rozwiązań, które zyskują na zainteresowaniu znajduje się kostka granitowa. W poniższym tekście postaramy się nieco bardziej przybliżyć charakterystykę tego surowca.
czytaj więcej
2020-11-27, 09:14
Krop System
Jak dobrać rynny do powierzchni dachu? - poradnik dla wszystkich
Wybór odpowiednich rynien do domu może przyprawić o niemały zawrót głowy. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań trudno niekiedy jest podjąć decyzję. Dlatego też na stronie internetowej firmy Krop System można znaleźć specjalny poradnik, który ułatwi nam te rozważania. Tymczasem w tym artykule przybliżymy nieco jego wskazówki.
czytaj więcej
2020-11-26, 08:51
Impekstir Operations
Granitowe materiały budowlane idealne do domu i przestrzeni publicznej.
Jak już mogliście przeczytać w naszych wcześniejszych wpisach granit jest surowcem bardzo często wykorzystywanym w codziennych pracach budowlanych. Związane jest to z jego właściwościami, które często decydują o zastosowaniu go w projektach. W poniższym artykule przyjrzymy się dlaczego granitowe materiały budowlane zyskują uznanie na tak wielu płaszczyznach.
czytaj więcej
2020-11-25, 18:27
Blachotrapez
Śniegołapy skuteczną ochroną przed spadającym z dachu śniegiem
Okres zimowy najczęściej kojarzy się nam z towarzyszącym śniegiem. Zimowa aura udziela się niemal wszystkim. Jednak białe warstwy zimnego puchu potrafią być zarówno piękne jak i niebezpieczne. Szczególnie w przypadku dachów gospodarstw domowych pokrytych śniegiem. Dlatego, aby nie dopuścić do wszelkiego rodzaju wypadków stosuje się śniegołapy.
czytaj więcej
2020-11-20, 06:46
Impekstir Operations
Dlaczego wyroby z granitu do dobre materiały do budowy dróg?
Branża budowlana posiada wiele tajników, które warunkują jej pracę. Wśród wielu ciekawych faktów jednym z nich jest stosowanie produktów z granitu w formie materiałów do budowy dróg. Co na to wpływa oraz dlaczego to kruszywo najczęściej stosuje się do budowy infrastruktury publicznej? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.
czytaj więcej
2020-11-06, 09:31
Blachotrapez
Blacha modułowa czy w arkuszach - co warto wybrać
Blacha modułowa czy w arkuszach - ten dylemat często spotykany jest przy wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego. Oba rozwiązania posiadają swoje blaski i cienie. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć im się nieco dokładniej i przedstawić charakterystykę każdego z nich. Serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top