Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Świąteczne okazje w Klubie korzyści Credit Agricole
Credit Agricole ruszył ze świąteczną kampanią w Klubie korzyści. Klienci znajdą tam specjalne zniżki i rabaty na oferty partnerów banku. Aby z nich skorzystać, wystarczy mieć konto lub kartę kredytową Credit Agricole.
czytaj więcej
Zielony Kredyt dla małych i średnich firm od Credit Agricole
Credit Agricole uruchamia Zielony Kredyt dla małych i średnich firm. Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców zainteresowanych sfinansowaniem inwestycji proekologicznych lub działań związanych ze zrównoważonym rozwojem.
czytaj więcej
Promocja kart kredytowych w Credit Agricole
Credit Agricole rusza z największą akcją promocyjną kart kredytowych w tym roku. Klienci, którzy wybiorą w banku kartę Mastercard, nie zapłacą za nią nawet przez trzy lata. Dodatkowo mogą zdobyć kartę podarunkową na zakupy na Allegro.
czytaj więcej
Ceny OC: jesienne wieści dobre dla kierowców?
Wrzesień nieco zaskoczył obniżką średniej składki polis OC dla kierowców. Sprawdzamy, czy październikowe informacje były tak samo dobre dla właścicieli samochodów.
czytaj więcej
Najnowsza oferta inwestycyjna od Credit Agricole
Credit Agricole rozpoczął subskrypcję nowego ubezpieczeniowego produktu inwestycyjnego. Global Trend II pozwala inwestować w indeks spółek, które łączy kryterium współdziałania zgodnie z zasadami ESG oraz tematyczne megatrendy związane z globalną transformacją świata.
czytaj więcej
Black weeks w Credit Agricole
Zbliża się sezon przecen i wyprzedaży. W czasach wysokiej inflacji i rosnących cen Credit Agricole przygotował z myślą o klientach promocyjne produkty kredytowe, dzięki którym nie będą musieli odkładać ważnych i potrzebnych wydatków na później.
czytaj więcej
Trzeci kwartał na drogach: bezpieczniejszy niż przed rokiem?
W czasie wakacji, na drogach zwykle jest mniej bezpiecznie. Eksperci porównywarki Ubea.pl wyjaśniają, czy wpływ na sytuację z III kw. 2022 r. miały np. zmiany taryfikatora mandatów.
czytaj więcej
Płać moblinie i wygrywaj w konkursie Credit Agricole
W Credit Agricole trwa konkurs płatności mobilnych. Klienci banku, którzy robią transakcje mobilne i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę wygrać m.in. iPhone’y i smartwatche Garmin i Fitbit.
czytaj więcej
Credit Agricole sprawdziło, jak oszczędzają Ślązacy
Oszczędzanie stało się codziennością w Polsce, także wśród mieszkańców Śląska. W tym regionie regularnie odkłada pieniądze prawie co szósta osoba (59 proc.), 69 proc. uważniej gospodaruje pieniędzmi, a 82 proc. lepiej planuje domowe finanse – wynika z badania przeprowadzonego przez bank Credit Agricole.
czytaj więcej
Credit Agricole sprawdziło, jak oszczędzają mieszkańcy województwa podkarpackiego
Oszczędzanie stało się codziennością w Polsce, także wśród mieszkańców Podkarpacia. W tym regionie regularnie odkłada pieniądze 60 proc. osób, 70 proc. uważniej gospodaruje pieniędzmi, a 80 proc. lepiej planuje domowe finanse – wynika z badania przeprowadzonego przez bank Credit Agricole.
czytaj więcej
1...6789101112...89

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top