Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Jak wykupić ubezpieczenie samochodu w Niemczech?
Czy masz obowiązek zawarcia polisy OC jeśli przebywać w Niemczech? Odpowiedź na to pytanie oraz wskazówki jakie ubezpieczenia samochodu w Niemczech wybrać, znajdziesz w treści artykułu.
czytaj więcej
Energy Balance Indeks – nowy produkt ubezpieczeniowy z elementem inwestycyjnym od Credit Agricole
Energy Balance Indeks daje ochronę ubezpieczeniową oraz możliwość zysku ze wzrostu indeksu, w skład którego wchodzą europejskie spółki przyczyniające się do transformacji energetycznej naszego świata.
czytaj więcej
W Credit Agricole złożysz wniosek o kredyt z dotacją w ramach programu „Czyste Powietrze”
Credit Agricole oferuje kredyty na wymianę ogrzewania i termomodernizację domów jednorodzinnych i mieszkań, z dotacją w programie "Czyste Powietrze". Klienci mogą liczyć nawet na 120 tys. zł kredytu i dofinansowanie w wysokości 37 tys. zł.
czytaj więcej
Jak przez 20 lat podrożały wizyty u polskich lekarzy?
Według danych GUS, w minionym roku wizyty lekarskie zdrożały o około 17%. Sprawdzamy, czy przez ostatnie 20 lat kiedykolwiek miały miejsce większe podwyżki.
czytaj więcej
Promocja kart kredytowych w Credit Agricole
Ruszyła nowa promocja kart kredytowych w banku Credit Agricole. Klienci mogą zyskać nawet 480 zł. Nie zapłacą również za kartę w pierwszym roku.
czytaj więcej
Komputery od banku dla niesłyszących uczniów
50 zestawów sprzętu komputerowego przekazał bank Credit Agricole Dolnośląskiemu Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu. Sprzęt pomoże wychowankom szkoły rozwijać umiejętności obsługi komputerów.
czytaj więcej
Credit Agricole wprowadza widżety do aplikacji mobilnej
Bank Credit Agricole wprowadził dla użytkowników aplikacji CA24 Mobile Pełna Korzyści możliwość wykonywania przelewów i płatności BLIK z poziomu ekranu głównego, bądź ekranu blokady smartfona. Nowa funkcja jest dostępna dla użytkowników systemu iOS 16.
czytaj więcej
Ceny OC: początek roku pod znakiem podwyżki
Jaki styczeń, taki cały rok. Jeżeli to stwierdzenie okaże się trafne, kierowcy będą mieli powody do zmartwień. Pierwszy miesiąc 2023 roku przyniósł bowiem niemałą podwyżkę cen polis OC.
czytaj więcej
Credit Agricole obniży marże kredytu hipotecznego obecnym klientom
Credit Agricole wprowadził nową ofertę kredytu hipotecznego. Obecni klienci banku, którzy mają w nim konto osobiste, mogą skorzystać z oferty kredytu z niższą marżą. Dodatkowo bank daje klientom gwarancję, że przy wyborze kredytu z okresowo stałą stopą, ich raty nie zmienią się przez siedem lat.
czytaj więcej
Zyskaj 444 zł z kartą kredytową od Credit Agricole
Credit Agricole ruszył z wyjątkowymi ofertami na karty kredytowej. W ramach promocji klienci przez rok mogą nie płacić za kartę i zyskać nawet 444 zł. Dodatkowo, jeśli skorzystają z oferty powitalnej, przez dwa miesiące od zakupu karty nie zapłacą za przelewy gotówkowe z rachunku karty kredytowej.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top