Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Credit Agricole partnerem konkursu „Save the Earth – Zrównoważenie ma znaczenie”
Credit Agricole Bank Polska został partnerem konkursu pt. "Save the Earth", którego celem jest zainteresowanie uczniów szkół średnich tematyką zrównoważonego rozwoju. Konkurs wpisuje się w strategiczne zobowiązanie banku, które dotyczy wsparcia innowacji na rzecz zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej
Wygraj sztabkę złota w loterii BLIKA
Ruszyła kolejna edycja loterii BLIKOMANIA – płać, przelewaj, wpłacaj oraz wypłacaj BLIKIEM i codziennie graj o nagrody. Pula nagród to ponad 1,8 miliona złotych. Wszyscy klienci Credit Agricole, którzy mają Konto dla Ciebie, mogą wziąć udział w loterii.
czytaj więcej
Zyski ze sprzedaży OC: w 2022 r. najmniejsze od 6 lat
Obecna sytuacja gospodarcza daje się we znaki nie tylko kierowcom. Ubezpieczyciele na sprzedaży OC zarobili najmniej od 6 lat. Taka okoliczność zwiększa ryzyko dużych podwyżek cen OC.
czytaj więcej
Skorzystaj z wideorozmowy i weź kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu
W Credit Agricole możesz dostać kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z wideorozmowy. Zdalnie nie tylko poznasz szczegóły oferty, ale z pomocą doradcy krok po kroku przejdziesz przez cały proces udzielania kredytu.
czytaj więcej
Credit Agricole i EFL zapraszają na II edycję Akcji Czysta Odra
Bank Credit Agricole razem ze spółką leasingową EFL oraz ekologiem i podróżnikiem Dominikiem Dobrowolskim zapraszają do udziału II edycji Akcji Czysta Odra. Od 28 kwietnia do 7 maja wolontariusze z Czech, Polski i Niemiec będą sprzątać brzegi i dopływy Odry. Celem akcji jest nie tylko praktyczne usuwanie ze środowiska wodnego odpadów i ale i edukacja o szkodliwości odpadów i w szczególnie mikroplastiku, który zatruwa wodę i życie w rzekach, jeziorach i Morzu Bałtyckim.
czytaj więcej
Kredyt w rachunku bieżącym dla rolników na promocyjnych warunkach w Credit Agricole
Do 30 czerwca podmioty z sektora agrobiznesu mogą ubiegać się o kredyt obrotowy w rachunku bieżącym w Credit Agricole na wyjątkowych warunkach. Bank przygotował specjalną ofertę promocyjną z obniżoną marżą i prowizją 0 proc.
czytaj więcej
Credit Agricole oferuje rowery tradycyjne i elektryczne, hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego na raty z ubezpieczeniem gratis
Credit Agricole rozbudował ofertę kredytu ratalnego na zakup roweru. Teraz przedmiotem ubezpieczenia mogą być również hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego. Klienci, którzy z niej skorzystają, dostaną bezpłatnie roczne ubezpieczenie od kradzieży swojego sprzętu. Oferta dostępna jest w większości sklepów, które oferują ten asortyment.
czytaj więcej
Credit Agricole finansuje inwestycje Żabki w oparciu o cele ESG
Credit Agricole podpisał umowę ze spółką Żabka Polska dotyczącą finansowania łańcucha dostaw w powiązaniu z celami pozafinansowymi - ESG. Dzięki takiej formule tradycyjne mechanizmy finansowe stają się również narzędziem zachęcającym biznes do aktywnego działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej
Gdzie w 2022 r. były czarne punkty na polskich drogach?
Czarne punkty to miejsca o ponadprzeciętnej wypadkowości drogowej. Eksperci porównywarki Ubea.pl postanowili sprawdzić, które powiaty i miasta w 2022 roku zasługiwały na taką nazwę.
czytaj więcej
OC przez rok tańsze o 13%? To skutek inflacji
Wysoka inflacja zmienia nasz punkt widzenia na wiele kwestii. Taki wniosek dotyczy również składek OC. Okazuje się bowiem, że po uwzględnieniu inflacji średni koszt OC przez rok spadł o 13%.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top