Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Przepis na zdrowie tkwi w składnikach
Kiedy w grę wchodzą kwestie odżywiania i zdrowia, jesteśmy niezwykle podatni na sugestie i  łatwo dajemy się wciągnąć w wir podejrzeń. Dania takie jak zapiekanki, tosty czy pizza z reguły nie budzą w nas pozytywnych skojarzeń. Okazuje się jednak, że odpowiednio przygotowane, mogą stać się jednym z filarów zdrowej diety. Sekret tkwi w doborze składników. 
czytaj więcej
Liofilizaty - z czym to się je?
Stworzona z myślą o kosmonautach, żywność liofilizowana szybko stała się nieodłącznym elementem wypraw wysokogórskich. Takie jedzenie zachowuje kształt, smak i przede wszystkim wartości odżywcze przy maksymalnym zmniejszeniu wagi, a przechowywać można je latami. Brzmi nieźle? A to dopiero początek!
czytaj więcej
Dyskretne plastry DermaPlast® hydro pasują do każdej pary letnich butów
Dyskretne plastry DermaPlast® hydro pasują do każdej pary letnich butów
czytaj więcej
Okiełznaj upały z redcoon.pl
Gorąco, powietrze wibruje od temperatury, nie ma się gdzie ukryć przed wszechobecnym upałem… Wbrew pozorom nie jest to opis Sahary, tylko naszego, polskiego lata. Poszukując ukojenia od  upałów, można schładzać się poprzez kąpiele w jeziorze lub morzu- ta opcja jednak jest zarezerwowana tylko dla tych szczęśliwców, którzy akurat przebywają na urlopie. Można także spróbować używać wachlarza- te przedmioty, używane już w starożytnym Egipcie, poruszane wahadłowo, wymuszają ruch powietrza, przez co dają uczucie chłodzenia.  Pomimo swojej różnorodności i niezaprzeczalnej urody, posiadają jedną zasadniczą wadę: napędzane są siłą naszych mięśni i trudno jest wachlować się dłużej, niż kilka minut. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem stają się wentylatory i klimatyzatory. Wystarczy je podłączyć do prądu i od razu można cieszyć się chłodnym, odświeżającym powiewem. Dla wszystkich szukających ochłody, sklep redcoon.pl przygotował rozwiązania, które pozwolą okiełznać nawet iście pustynne upały.
czytaj więcej
„Postawiliśmy na elastyczność” – wywiad z Piotrem Jaśkiewiczem, dyrektorem IT w Ramsat
Prezentujemy kolejny wywiad z naszego cyklu, którego celem jest przekazywanie sprawdzonej i praktycznej wiedzy, dotyczącej systemów informatycznych i zarządzania procesami biznesowymi. Poprzednim razem rozmawialiśmy z Markiem Witkowskim, dyrektorem IT w firmie Südzucker Polska S.A. – części największego europejskiego koncernu produkującego cukier. Tym razem przepytaliśmy Piotra Jaśkiewicza, który piastuje tę samą funkcję w Ramsat S.A.
czytaj więcej
Nowości systemu KAN-therm
Nowoczesny multisystem instalacyjny KAN-therm , składający się z szerokiej gamy rozwiązań w zakresie wewnętrznych instalacji rurowych, nieustannie się rozwija i udoskonala, czego przejawem są nowe konstrukcje i rozszerzenia asortymentu. Prezentowane niżej rozwiązania charakteryzują się wysokimi walorami eksploatacyjnymi a także umożliwiają skrócenie czasu montażu instalacji.
czytaj więcej
Promotech. Miliony w produkcję automatów spawalniczych
Białostocki Promotech zakończył wartą 6,6 mln inwestycję, umożliwiającą produkcję innowacyjnych automatów do spawania.  Nowe urządzenia spółka zaprezentuj już we wrześniu na największych na świecie targach spawalnictwa w Essen.
czytaj więcej
2013-07-14, 20:40
Wirtualne Biuro Prasowe
Na trasie zielonej siódemki
Ruszyła akcja promocyjna projektu „Zielona siódemka”, koordynowanego przez stowarzyszenie Zdrowy Rower. W czwartek organizatorzy ruszyli w trasę – w drodze do Trójmiasta będą promować zielony szlak, rozdawać mapy i broszury informacyjne. Zainteresowani przyłączeniem się – mile widziani!
czytaj więcej
Rank Progress SA nabył nieruchomość w Kołobrzegu
Rank Progress podpisał przedwstępną umowę zakupu gruntu na terenie gminy Kołobrzeg za 21,8 mln zł. Inwestor zamierza zrealizować tam centrum handlowo-usługowe.
czytaj więcej
HUAWEI TP3118S
Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencji  
czytaj więcej
1...1285128612871288128912901291...1309

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top