Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Dobierz smartfona do swoich potrzeb w redcoon.pl
W dzisiejszych czasach utrzymywanie kontaktu z drugim człowiekiem jest o wiele łatwiejsze niż jeszcze 10 lat temu.  Dostęp do Internetu mają już niemal wszyscy, a korzystanie z mobilnych urządzeń wyposażonych w moduł WiFi jest u młodych ludzi normą. Każdy dziś może w dowolnej chwili umieścić wiadomość na swoim profilu na dowolnym portalu społecznościowym, by poinformować znajomych o ciekawym wydarzeniu, zamieścić swoje nowe zdjęcie lub skrzyknąć się na  spotkanie. Do korzystania z Internetu nie jest już potrzebny komputer, laptop czy netbook. Wystarczy smartfon, bez którego nie obędzie się żaden człowiek  współczesny. Najczęściej i najchętniej wykorzystywanym systemem operacyjnym w tego typu urządzeniach jest system operacyjny Android, do którego w sieci dostępnych jest wiele przydatnych aplikacji. W zależności od tego, ile pieniędzy jesteśmy w stanie przeznaczyć na naszego smartfona, możemy kupić model, który będzie posiadał jedynie podstawowe funkcje i  niezbyt szybki procesor, model z tak zwanej średniej półki- posiadający szybszy procesor, większy wyświetlacz i większą ilość wbudowanych funkcji oraz produkt spełniający wszystkie nasze wymagania, posiadający szeroką gamę funkcjonalności, duży wyświetlacz i najnowsze technologie, za który trzeba jednak będzie zapłacić najwięcej.
czytaj więcej
Bitdefender Mobile najskuteczniejszą tarczą dla smartfona według Komputer Świat
Marken Systemy Antywirusowe dostawca rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy Bitdefender - W najnowszym numerze Komputer Świat został opublikowany najnowszy test mobilnych aplikacji antywirusowych dla systemu Android. W tym teście Bitdefender Mobile Security zajął pierwsze miejsce, bijąc na głowę konkurencję pod względem ceny i skuteczności. Mobilny antywirus producenta Bitdefender wykazał się 100% skutecznością rozpoznawania wirusów i nie wszczął ani jednego fałszywego alarmu przy nieszkodliwych programach. Dodatkowo redakcja wyróżniła produkt jako jeden z najlepszych przy stosunku jakości do ceny.
czytaj więcej
Pierwszy trojan mobilny rozprzestrzeniany za pośrednictwem „obcych” botnetów
W ciągu ostatnich trzech miesięcy analitycy z Kaspersky Lab badali, w jaki sposób rozprzestrzenia się trojan Obad – najbardziej zaawansowany wykryty dotychczas szkodliwy program dla Androida.
czytaj więcej
GTF uruchamia Program Punktowy z nagrodami
Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, jeden z wiodących operatorów bankowych, który w roku bieżącym obchodzi swoje dziesięciolecie, z tej okazji uruchomił lojalnościowy Program Punktowy „PROspero”. Program został zadedykowany współpracującym Agencjom kredytowym oraz ich pracownikom, którzy w zamian za zebrane punkty otrzymają cenne nagrody.
czytaj więcej
Kaspersky Lab na targach IFA 2013
Kaspersky Lab bierze udział w targach IFA, czołowym na świecie wydarzeniu poświęconym elektronice użytkowej, które odbywają się w Berlinie w dniach 6-11 września 2013 r.
czytaj więcej
Przyłącz się do akcji „150 cm” – bądź świadomym użytkownikiem polskich dróg
Poruszasz się samochodem lub pieszo? A może jesteś zapalonym rowerzystą? Dołącz
czytaj więcej
Rusza akcja „Kolej na Galerię Piastów”
Z okazji swojej metamorfozy Galeria Piastów rozpoczyna specjalną akcję promocyjną „Kolej na Galerię Piastów”. Już w najbliższy piątek 6 września, na pasażerów podróżujących pociągiem relacji Wrocław-Legnica-Wrocław czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: zniżki na zakupy w Galerii Piastów, miłe upominki oraz występy artystyczne.
czytaj więcej
Polska marka ZINA sponsorem Turnieju im. Jana Pawła II.
Polska marka ZINA sponsorem Turnieju im. Jana Pawła II.
czytaj więcej
Spam w lipcu: trojany bankowe zdominowały szkodliwe oprogramowanie w ruchu pocztowym
Analiza lipcowego spamu przeprowadzona przez Kaspersky Lab wskazuje na brak różnorodności pod względem celów szkodliwego oprogramowania – niemal każda niebezpieczna aplikacja polowała na dane osobiste użytkowników.
czytaj więcej
Zwyrodnienie stawu biodrowego – bolesna choroba, długo pozostaje w ukryciu
Na początku boli tylko sporadycznie – zwykle po wzmożonym wysiłku fizycznym.  Z czasem jednak ból towarzyszy już niemal każdej chwili życia – w dzień i w nocy. Zwykle rozwija się podstępnie i przez długi czas nie daje poważnych oznak. Mowa o zwyrodnieniu stawu biodrowego. To jedna z najpowszechniejszych dolegliwości biodra, z którą trafiają pacjenci do ortopedów.
czytaj więcej
1...1290129112921293129412951296...1328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top