Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Stać nas na dwa pokoje
Realnie możemy pozwolić sobie na znacznie mniejsze mieszkania niż planujemy kupić.
czytaj więcej
Schneider Electric i Intel prezentują pierwsze zintegrowane oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą centrów danych z funkcją dostępu do serwerów
Rozwiązanie Server Access for StruxureWare™ Data Center Operation umożliwia znaczne obniżenie wydatków, dzięki wyeliminowaniu potrzeby zakupu nowego sprzętu oraz uproszczeniu dostępu, procesu usuwania błędów i kontroli wielu serwerów i innych zasobów IT.
czytaj więcej
Powrót do szkoły - uczniowie korzystający z internetu potrzebują szczególnej ochrony
Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny, a młodzi użytkownicy komputerów zaczną intensywnie korzystać z internetu, szukając informacji i wykorzystując zasoby online do odrabiania prac domowych oraz nauki. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali dla rodziców kilka porad, które zapewnią, że dzieci unikną zagrożeń online i nie będą odciągane od swoich obowiązków przez „nienaukowe” strony WWW.
czytaj więcej
Fortuna sprzyjała Radkowi Kęsy w biegu po marzenia
Po 12 dniach próby swoich umiejętności, Radosław Kęsy osiągnął upragniony cel. To właśnie w piątek, 23 sierpnia, 21–letni miłośnik biegania pokonał finalny odcinek trasy z Karwi do Władysławowa. Marzeniem biegacza było przebycie ponad 300 KM terenów polskiego wybrzeża. Śmiałkowi udało się tego dokonać w zaledwie 12 dni! W realizacji marzenia Radka pomógł wyłączny sponsor wydarzenia, FORTUNA online zakłady bukmacherskie.
czytaj więcej
Ewolucja zagrożeń IT wg Kaspersky Lab: II kwartał 2013 r.
Eksperci z Kaspersky Lab opublikowali raport dotyczący ewolucji zagrożeń IT obejmujący II kwartał 2013 r. Według raportu, mobilne szkodliwe oprogramowanie stanowiło najważniejszą kategorię w badanym okresie, zarówno pod względem liczby nowych odmian jak i zastosowanych technologii.
czytaj więcej
Pilot do sterowania domem w Twoim telefonie
KNX IP InSideControl jest bezpłatną aplikacją na urządzenia mobilne wyposażoną w system Android lub Apple iOS, która umożliwia zdalną regulację oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, a także komunikację z systemem alarmowym przez telefon także wtedy, gdy jesteśmy daleko od domu.
czytaj więcej
Kanapkowe inspiracje
Kanapki – zna je i zajada chyba każdy. Są jednym z najpopularniejszych i najszybszych do przyrządzenia posiłków. Do ich przygotowania nada się niemalże wszystko co znajdziemy w lodówce. Zbliżający się nowy rok szkolny to czas, gdy kanapki królują na naszym stole i w pudełkach śniadaniowych. Sandwicze jedzone codziennie nie muszą być jednak nudne - istnieje wiele rodzajów tego smacznego dania! Na całym świecie znaleźć można kanapkowe inspiracje, dzięki którym kromka pieczywa stanie się prawdziwie popisowym daniem.
czytaj więcej
10 metrów ponad ziemią
Choć wakacje powoli się kończą to jest to doskonały czas, w którym warto w dalszym ciągu dbać o siebie i w aktywny sposób spędzać wolne chwile w mieście. Miłośnicy ekstremalnych doświadczeń mogą spróbować wspinaczki. Centrum Sportu Akademos ma w swojej ofercie 10 - metrową ściankę, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli.
czytaj więcej
2013-08-28, 21:24
Wirtualne Biuro Prasowe
Antyinsektowa tkanina wśród nowości Andropolu dla wojska
Chroniąca przed ukąszeniami owadów tkanina Andropolu zaprezentowana zostanie podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2013 w Kielcach. Będą też inne nowości – dla lotników, czołgistów,  a także wojskowej służby kuchennej.
czytaj więcej
Voda Naturalna i Voda Collagen w sprzedaży online
Od teraz Vodę Naturalną oraz Vodę Collagen można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego. Produkty właśnie trafiły do sprzedaży w supermarkecie online www.frisco.pl, który jest liderem polskiego rynku e-commerce artykułów spożywczych.
czytaj więcej
1...1292129312941295129612971298...1328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top