Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Zapytaj stomatologa: Uzupełnianie braków zębowych za pomocą protez – nowe rozwiązania w stomatologii
Uzupełnienie braków zębowych jest w dzisiejszych czasach ważne nie tylko ze względu na estetykę, ale również na zdrowie, ponieważ jama ustna jest początkowym odcinkiem układu pokarmowego i prawidłowe gryzienie i rozdrabnianie pokarmu ma wpływ na cały organizm człowieka.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Stomatologia estetyczna  - Co to są licówki, jak się je wykonuje i czemu służy wykonanie takiego zabiegu.
Piękny uśmiech w dzisiejszym świecie to podstawa. Jest oznaką zdrowia, statusu społecznego oraz życiowego sukcesu. Żeby o niego zadbać, staramy się utrzymywać właściwą higienę jamy ustnej, naprawiać ubytki i leczyć to, co wskaże stomatolog podczas badań kontrolnych.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Uporczywe bóle głowy? Przyczyna może tkwić w zębach!
 Dowiedz się jakie problemy z zębami mogą powodować bóle głowy, jak rozpoznać źródło bólu i gdzie szukać pomocy.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Implanty zębowe - luksus czy konieczność?
Wszystko, co warto wiedzieć o implantach zębowych i możliwości odzyskania pełnego uśmiechu
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Leczenie zębów w ciąży - konieczne czy niebezpieczne?
Poznaj fakty i mity na temat leczenia zębów w okresie ciąży i dowiedz się na jakie zabiegi u stomatologa można się zdecydować
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Szkliwo zęba - Twarde jak kamień, a jednak łatwo je zniszczyć!
Dowiedz się jak ważne jest szkliwo nazębne, co może je uszkodzić i czy można odbudować zniszczone szkliwo.
czytaj więcej
2021-07-16, 16:45
Equilibra
Sun Care - Aloesowy krem przeciwsłoneczny SPF 50+ z filtrami UVB UVA ✈Travel Size 75 ml - Zabierz go na wakacje, zmieści się wszędzie!
Odpowiednia ilość kremu i w podróży nie ma problemu! ?✈Aloesowy krem przeciwsłoneczny SPF 50+ Equilibra poleca się na gorące, słoneczne wakacje! Skutecznie chroni skórę przed promieniami słonecznymi, a dzięki pojemności 75 ml idealnie sprawdzi się w podróży! Krem zmieści się do niewielkiej kosmetyczki, a 75 ml to pojemność dozwolona w samolocie, więc śmiało można zapakować go do bagażu podręcznego!
czytaj więcej
2021-07-16, 16:00
Equilibra
Tricologica - Naprawcza odżywka restrukturyzująca do włosów Equilibra
Naprawcza odżywka restrukturyzująca do włosów Equilibra Tricologica polecana jest do pielęgnacji włosów delikatnych, matowych, łamliwych lub zniszczonych, wymagających skutecznej kuracji odbudowującej i wzmacniającej
czytaj więcej
2021-07-16, 14:50
Equilibra
Artykuł - SOS dla skóry latem – Podrażnienia skórne? Oparzenia słoneczne? Jak skutecznie regenerować skórę doświadczoną letnimi ekscesami
Nie jest tajemnicą, że aloes posiada szereg dobroczynnych właściwości, które mają pozytywny wpływ na skórę. Wiele osób jednak nie wie, że substancje czynne zawarte w tej pożytecznej roślinie mają zdolność błyskawicznej regeneracji przesuszonej i podrażnionej skóry. Regeneracyjne i łagodzące moce aloesu
czytaj więcej
2021-07-16, 14:38
Equilibra
Sun Care - Aloesowy sztyft do opalania SPF 50+ UVB/UVA – do zadań specjalnych
Aloesowy sztyft do opalania SPF 50+ UVB/UVA Equilibra to prawdziwy ekspert od ochrony przeciwsłonecznej, stworzony do zadań specjalnych! Blizny, pieprzyki, tatuaże oraz wszelkie, nawet bardzo wrażliwe miejsca odwdzięczą się po wakacjach zdrowiem i świetną kondycją za to, że go używasz!
czytaj więcej
1...891011121314...84

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top