Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


2021-07-31, 18:12
Zdrowe Życie
La Roche Posay SPF50 Anthelios
Szukasz idealnego kremu z filtrem? La Roche Posay SPF50 Anthelios jest najlepszym kandydatem na lato!
czytaj więcej
2021-07-29, 18:58
Zdrowe Życie
Jak wykorzystać naturalny olej konopny na raka i choroby nowotworowe?
Trudno przecenić rolę tradycyjnej medycyny w leczeniu chorób nowotworowych. Bywa jednak, że konwencjonalne formy uzdrawiania nie są wystarczające. Wówczas polecany jest olej konopny na raka, który łagodzi objawy i działa profilaktycznie.
czytaj więcej
2021-07-22, 16:16
Zdrowe Życie
Kiedy zamiast po olej, warto sięgnąć po kapsułki CBD? Sprawdź!
Produkty na bazie naturalnych konopi cieszą się stale rosnącą popularnością w dermatologii, kosmetyce, leczeniu i profilaktyce wielu dolegliwości i nie tylko. Występują w różnych formach, i choć najpopularniejszą z nich jest olej, znaleźć można między innymi kapsułki CBD. Kiedy warto po nie sięgnąć? Sprawdź!
czytaj więcej
2021-07-20, 10:38
KRAYNA Vegan
Jak podczas urlopu wyjść „z twarzą” czyli letnia regeneracja z KRAYNA
Gdy wyjeżdżamy na wyczekiwany urlop lubimy być odpowiednio przygotowani. Oczywiście, wyjazd na Seszele wymaga innych obowiązków przed podróżą, niż weekend w Trójmieście, ale w obu przypadkach lubimy mieć ze sobą ulubione i najpotrzebniejsze rzeczy, by nie musieć się martwić na miejscu o własny komfort i bezpieczeństwo. A czy wiesz, że Twoja skóra również lubi być przygotowana na zmianę warunków, wody i okoliczności?
czytaj więcej
2021-07-19, 10:28
Męskie Dyskusje
Podstawa męskiej kosmetyczki - naturalne mydło do golenia
Pewne produkty do codziennej pielęgnacji to absolutna podstawa w każdej męskiej łazience. Bez wątpienia należy do nich naturalne mydło do golenia, które jest nie tylko niezbędne, ale także bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. W jakim celu się go używa i jakie wybrać?
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Higienizacja zębów - Na czym polega i dlaczego tak ważne jest wykonywanie tego zabiegu
Szczotkowanie zębów, używanie nici dentystycznych, mycie języka oraz regularne wizyty u stomatologa nie zawsze wystarczą, by nasze zęby były idealnie czyste i białe. Warto pamiętać o jeszcze jednym ważnym zabiegu.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Nieprzyjemny zapach  ust – poznaj przyczyny i rodzaje tej dolegliwości, dowiedz się jak skutecznie ją zlikwidować
Nieprzyjemny zapach z ust to zmartwienie wielu osób. Może skutecznie uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie, powodować wstydliwe sytuacje, prowadzić do wycofania z życia towarzyskiego i do wielu innych krępujących czy nieprzyjemnych wydarzeń. Warto wiedzieć, jakie są przyczyny powstawania nieprzyjemnego zapachu, czy można zapobiec tej dolegliwości i jak z nią skutecznie walczyć.  
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa: Uzupełnianie braków zębowych za pomocą protez – nowe rozwiązania w stomatologii
Uzupełnienie braków zębowych jest w dzisiejszych czasach ważne nie tylko ze względu na estetykę, ale również na zdrowie, ponieważ jama ustna jest początkowym odcinkiem układu pokarmowego i prawidłowe gryzienie i rozdrabnianie pokarmu ma wpływ na cały organizm człowieka.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Stomatologia estetyczna  - Co to są licówki, jak się je wykonuje i czemu służy wykonanie takiego zabiegu.
Piękny uśmiech w dzisiejszym świecie to podstawa. Jest oznaką zdrowia, statusu społecznego oraz życiowego sukcesu. Żeby o niego zadbać, staramy się utrzymywać właściwą higienę jamy ustnej, naprawiać ubytki i leczyć to, co wskaże stomatolog podczas badań kontrolnych.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Uporczywe bóle głowy? Przyczyna może tkwić w zębach!
 Dowiedz się jakie problemy z zębami mogą powodować bóle głowy, jak rozpoznać źródło bólu i gdzie szukać pomocy.
czytaj więcej
1...78910111213...84

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top