Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Kruk znaczenie tatuażu - motyw ptaka w tatuatorstwie
Poznaj kruk znaczenie tatuażu, które opisujemy w naszym wpisie na bloga. Szukasz odpowiedniego motywu na tatuaż dla siebie? Sprawdź także inne nasze wpisy!
czytaj więcej
Jakie badania na zakrzepicę warto wykonać, aby zdiagnozować chorobę?
Zakrzepica wciąż pozostaje wyzwaniem dzisiejszej medycyny, jednak je odpowiednio wczesne wykrycie może zminimalizować ryzyko powstania zatoru. Jakie badania na zakrzepicę warto wykonać, aby wykluczyć bądź potwierdzić chorobę?
czytaj więcej
2022-01-26, 21:44
Fresh Look PR
Esencja pielęgnacyjna - zapomnij o dyskomforcie skóry głowy
Wrażliwa skóra głowy objawia się zaczerwienieniem, świądem, suchością i jest podatna na podrażnienia, występujące po kontakcie z:
- niektórymi składnikami kosmetyków,
• farb do włosów,
• preparatów do stylizacji,
• promieniami słońca,
• zbyt wysoką temperaturą wody podczas mycia.
czytaj więcej
Kolagen typu I czy to król kolagenu? Tropokolagen - najcenniejsza forma kolagenu w medycynie anty-aging.
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważnym składnikiem w organizmie człowieka jest kolagen. To cenne białko stanowi blisko 30% wszystkich białek znajdujących się w ciele, spełniając szereg zadań niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jednak pod ogólną nazwą kolagenu kryje się szereg form i typów, które różnią się funkcją i występowaniem. Jednym z nich jest właśnie kolagen typu I. Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy i dlaczego coraz częściej wykorzystuje się go w medycynie estetycznej?
czytaj więcej
2022-01-26, 13:08
Kolporter
Szybki test na COVID-19 z saloniku Kolportera
Piąta fala pandemii się rozpędza. Media każdego dnia pokazują rosnące wskaźniki zachorowań, problemy laboratoriów i punktów pobrań. Polacy, w obawie o swoje zdrowie, coraz chętniej się testują. Chcą czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że nie są zagrożeniem dla innych. Teraz szybkie testy na obecność antygenu SARS-CoV-2 są także dostępne w wybranych salonikach Kolportera.
czytaj więcej
2022-01-10, 12:45
Câlinesa
PROBLEM GRZYBICY U KOBIET - Objawy, Przyczyny, Prewencja i Leczenie
Co trzecia pacjentka diagnozowana przez lekarzy ginekologów to grzybicze stany zapalne pochwy i sromu. Grzybica to jedna z najczęstszych chorób konsultowanych w gabinetach ginekologicznych.
Problem ten dotyka 75% kobiet na całym świecie.
czytaj więcej
Co z tym zdrowiem psychicznym? Pan Pikto pyta o PR.
Zdrowie psychiczne to obszar, o którym mówimy w sposób szczególny. Czasem z obawą o dobór słów, innym razem bez stosowania środków zmiękczających przekaz. Bez wątpienia od czasu wybuchu pandemii o tym obszarze mówimy głośniej, ale czy w sposób adekwatny?

7 grudnia w Teatrze Zagłębia o komunikacji i promocji zdrowia psychicznego rozmawiać będą eksperci, zaproszeni przez Agencję PR Pan Pikto. Debata jest otwarta dla publiczności.
czytaj więcej
2021-11-30, 20:03
Equilibra
TRICOLOGICA - naprawcza  kuracja restrukturyzująca Equilibra TRICOLOGICA. trzy kroki pielęgnacji na ratunek zniszczonym i słabym włosom
Włosy zniszczone, słabe i przesuszone, to problem z którym boryka się bardzo wiele kobiet. Codzienna stylizacja, suszenie i prostowanie włosów, a także zabiegi fryzjerskie, nieodpowiednie kosmetyki lub inne szkodliwe czynniki, w krótkim czasie mogą doprowadzić do destrukcji struktury włosa
czytaj więcej
2021-11-30, 20:02
Equilibra
Aloe - Oczyszczająca maseczka do twarzy Equilibra Aloe
Aloesowa maseczka z zieloną glinką i ekstraktem z ogórka o działaniu odświeżającym, oczyszczającym i rozświetlającym dzięki oddziaływaniu naturalnych składników czynnych występujących w formule.
czytaj więcej
2021-11-30, 20:01
Equilibra
Artykuł - Maska, odżywka, olej, ampułka? Dowiedz się czym się różnią kosmetyki pielęgnujące do włosów i jak najlepiej dobrać te odpowiednie dla siebie
Większość pań marzy o tym, by ich pukle były mocne, zdrowe i lśniące. Niestety, niewiele z nich wie, jak dbać o włosy, by te odwdzięczały się pięknym wyglądem. Spora część kobiet pielęgnację swoich kosmyków ogranicza do zastosowania szamponu, nie zdając sobie sprawy, że powinien być on zaledwie punktem wyjścia do...
czytaj więcej
123456789...838485

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top