Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Pozycjonowanie stron jaki wybrać system?
System, który pozwala na szybsze działanie, a także podpowiada dodatkowe frazy kluczowe, jeśli tylko sobie tego życzymy.
czytaj więcej
Mini poradnik seo do pobrania
Wskazówki dotyczące samodzielnego pozycjonowania stron i umacniania marki firmy. System pozycjonowania.
czytaj więcej
Dołącz do praktycznego biznesu bezpłatnie do końca lipca
Wakacje to doskonały czas na rekrutowanie nowych osób, dlatego tylko teraz nowi Partnerzy Biznesowi mogą rejestrować się u nas na dowolny status bez konieczności zakupu Startera!
czytaj więcej
Jak menedżer może motywować pracowników?
Menedżerowie zachodzą w głowę, jak poprawić skuteczność swoich pracowników. Cały czas poszukują nowych rozwiązań. Względy finansowe i możliwości awansu już nie wystarczają, bo pracownik oczekuje dziś od pracy czegoś więcej: przyjaznej atmosfery i poczucia, że robi coś ważnego.
czytaj więcej
2016-07-07, 13:05
flypr
Dlaczego audyt nie musi być złem koniecznym?
Audyt to jedno z wielu narzędzi wspierających kontrolę przedsiębiorstwa pod kątem jego potencjału technicznego i produkcyjnego, stosowanych procedur czy potrzeb. Piotr Bera, Prezes Zarządu firmy AFT Sp. z o.o. podpowiada, dlaczego warto go przeprowadzać i jakie korzyści się z nim wiążą.
czytaj więcej
Darmowy poradnik dla przedsiębiorców - Firma bezpieczna w Internecie już do pobrania
- Gdybym był przestępcą internetowym, zaatakowałbym raczej 100 małych firm niż jedną dużą, ponieważ to właśnie małe firmy są bardzo łatwym celem - mówi Brian Andersen, ekspert Fortinet. Chcemy powiedzieć małym firmom, że nie muszą być tym łatwym celem. Dlatego powstał nasz poradnik o cyberbezpieczeństwie - do pobrania pod adresem: http://bf.akademiadi.pl. Dedykujemy go przedsiębiorcom i menedżerom korzystającym z dobrodziejstw Internetu, ale wiele przydatnych informacji znajdzie w nim każdy użytkownik sieci.
czytaj więcej
Przepisywanie treści z pliku audio
Chcesz napisać książkę, albo ebooka?
czytaj więcej
2016-06-30, 12:15
InsERT
SMS z InsERT nexo
Wysyłanie SMS-ów do klientów bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowego czy księgowego? Teraz jest to możliwe – dzięki specjalnej funkcji, dostępnej w najnowszej wersji systemu InsERT nexo.
czytaj więcej
Tworzenie wydajnej przestrzeni biurowej
Przestrzeń biurowa wpływa na wydajność pracowników. Stąd ważne jest, aby firmy włożyły wysiłek w odpowiednie zaplanowanie układu biura. Meble również odgrywają tutaj znaczącą rolę. Poniżej zaprezentowano kilka pomysłów, jak poprawić wydajność pracowników biurowych.
czytaj więcej
Sieć Kolportera poszerzyła się o kolejne punkty
Drugi kwartał 2016 roku był bardzo owocny dla sieci Kolportera. W tym czasie firma uruchomiła aż trzydzieści siedem nowych punktów handlowych, w tym trzydzieści saloników prasowych i siedem salonów Top-Press. Pięć nowych punktów Top-Press zostało wyposażonych w strefę bistro Top Presso.
czytaj więcej
1...33343536373839...51

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top