Znajdź informacje

Budownictwo


2019-05-13, 11:50
flypr
Akrylowa droga do gładkich ścian – akryle malowalne marki Den Braven
Wypełnianie ubytków, uszczelnianie połączeń, maskowanie złączy, usuwanie rys i wszelkich pęknięć w tynkach czy gładziach to tylko przykłady zadań, którym czoło skutecznie stawią uszczelniacze akrylowe. Szeroka gama specjalistycznych akryli marki Den Braven sprawi, że z łatwością dobierzmy odpowiedni produkt, by szybko i z oczekiwanym efektem przywrócić nieskazitelny wygląd ścian.
czytaj więcej
Błędy popełniane przy budowie domu - trzy najważniejsze
W naszym artykule przedstawiamy trzy, naszym zdaniem, najważniejsze błędy popełniane przy budowie domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą, krótką acz treściwą listą.
czytaj więcej
2019-05-08, 15:59
FabrykaWiedzy.com
Prawo budowlane 2019. Praktyczny komentarz dla zarządców nieruchomości.
Jako zarządca na pewno śledzisz wszystkie prawne regulacje, które dotyczącą nieruchomości. Na pewno jesteś też na bieżąco z innymi zmianami, które mogą Cię dotyczyć, m.in. z prawem budowlanym. Ale czy masz czas na czytanie wszystkich zmian, które są wprowadzane?
czytaj więcej
2019-05-06, 19:13
flypr
AF/Armaflex® firmy Armacell – izolacja łatwa w montażu, przyjazna środowisku i wolna od bakterii
Nadmierna wilgoć w połączeniu z kurzem i brudem, zazwyczaj występującymi w większości pomieszczeń, stanowią wystarczającą pożywkę dla obfitego rozwoju mikroorganizmów. Wśród drobnoustrojów znajdujących się w i na instalacjach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC) znajdują się bakterie wydzielające zarodniki, komórki i inne lotne elementy organiczne. Konsekwencją ekspozycji na powyższe zanieczyszczenia jest wzrastająca liczba chorób układu oddechowego, alergie, astma oraz zaburzenia systemu odpornościowego. Dodatkowo pleśń zapoczątkowuje biologiczną lub chemiczną degradację materiałów budowlanych.
czytaj więcej
Home staging w 6 krokach Jak przygotować mieszkanie na sprzedaż lub wynajem?
Każdy, kto zamierza sprzedać lub wynająć mieszkanie, chciałby to zrobić szybko i korzystnie. Te ambitne plany często zderzają się jednak z brutalną rzeczywistością – gdy nieruchomość długo nie znajduje klienta, właściciel zaczyna myśleć o znacznym obniżeniu ceny. Tymczasem sytuacja mogłaby wyglądać inaczej, gdyby zdecydował się na home staging.
czytaj więcej
2019-04-23, 12:12
flypr
Błyskawiczne wznoszenie ścianek działowych z H+H Panelami Tempo
Duże wymiary, a jednocześnie niewielka waga H+H Paneli Tempo to gwarancja szybkiej i wygodnej pracy na budowie. Nadają się doskonale nie tylko do murowania ścian działowych, ale też boksów dzielących duże pomieszczenia na mniejsze sektory, zabudowy łazienkowej czy stałych szafek i półek. Wystarczy zaledwie 3,3 szt. do wzniesienia 1 m2 trwałej i wytrzymałej przegrody.
czytaj więcej
Dom zeroenergetyczny - jakie są jego zalety?
W naszym artykile przeczytasz czym jest dom zeroenergetyczny oraz jakie są jego cechy oraz zalety. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2019-04-18, 09:02
Frapol
Nawiewniki podłogowe - do czego służą?
Czym są nawiewniki podłogowe oraz do czego służą w kontekście klimatyzacji i wentylacji? Sprawdź w naszym artykule, co piszemy na ten temat.
czytaj więcej
Gięcie profili stalowych | Ankora
Solidny wykonawca robót śluskarskich na terenie Krakowa? To właśnie Ankora. gięcie profili stalowych, walcowanie, obróbka nie tylko stali ale i szkła czy drewna - a to tylko kilka usług oferowanych przez firmę Ankora!
czytaj więcej
2019-04-10, 00:57
Agencja PR SUNSPOT
Rusztowania budowlane
Wynajem rusztowań budowlanych to bardzo popularna opcja stosowana przez firmy budowlane. Na początek poznajmy co to jest rusztowanie.
Rusztowanie to konstrukcja zazwyczaj tworzona na pewien określony czas. Jest ono niezbędną formą zabezpieczającą pracę, prowadzoną na wysokościach. Prace te zazwyczaj mają charakter konserwacji, naprawie, rozbiórce lub wznoszeniu budynków. Rusztowanie powinno zapewnić łatwiejszy dostęp do wymienionych czynności.
czytaj więcej
123456789...798081

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top