Znajdź informacje

Budownictwo


Gięcie kształtowników stalowych i rur | Ankora
Ankora to wykonawca i realizator robót ślusarskich i konstruktorskich na polskim rynku budowlanym. W zakres usług firmy wchodzi między innymi gięcie kształtowników stalowych oraz rur czy profili. Sprawdźmy dlaczego warto zauwać właśnie firmie Ankora.
czytaj więcej
2019-02-05, 13:03
flypr
Przerwy dylatacyjne w ścianach z silikatów i betonu komórkowego
Dylatacje to celowo utworzone szczeliny, które mają zapewniać prawidłową pracę poszczególnych elementów budynku. Brak przerw konstrukcyjnych lub umieszczenie ich w niewłaściwych miejscach może szybko doprowadzić do problemów z rysami i spękaniami muru. Gdzie powinny znajdować się dylatacje i jak je wykonać, wyjaśnia Joanna Nowaczyk, Inżynier Produktu firmy H+H Polska.
czytaj więcej
2019-01-22, 12:15
flypr
Czy prace budowlane można prowadzić zimą?
Do niedawna w okresie zimowym życie na budowach niemal zamierało. Na rynku pojawia się jednak coraz więcej produktów, które można stosować przy niższych temperaturach. Dzięki temu prace budowlane mogą być prowadzone w mniej sprzyjających warunkach pogodowych również na zewnątrz budynku. Aby wznoszone w takim czasie mury charakteryzowały się pełną wytrzymałością i trwałością, trzeba jednak ściśle przestrzegać kilku zasad.
czytaj więcej
2019-01-22, 11:58
flypr
Grunt to dobre podłoże – Bostik Ardagrip Classic
Zanim przystąpimy do wykończenia ścian, należy odpowiednio przygotować podłoże. Powierzch-nię, na której planujemy położyć płytki ceramiczne, tapetę lub inną okładzinę, warto najpierw pokryć gruntem Ardagrip Classic marki Bostik. To skuteczny środek wyrównujący chłonność i zwiększający przyczepność, który dzięki swojej bezwonności może być stosowany nawet w pomieszczeniach zamkniętych.
czytaj więcej
2019-01-16, 17:08
Agencja PR SUNSPOT
Wiele zastosowań ogrodzeń gabionowych
Każdemu z nas zależy na ładnym, estetycznym wykończeniu naszego domu. Ogrodzenie jest zdecydowanie jednym z tych elementów, które wpływają na całość estetyki naszego domu, poza tym pełnią funkcję ochronną dla naszej posesji, dlatego ważne jest, by ogrodzenie naszego domu było wykonane nie tylko ładnie, ale też solidnie i porządnie, dzięki czemu będzie służyło nam wiele lat.
czytaj więcej
2018-12-26, 11:20
All 4 Comms
O podejściu Polaków do toalet publicznych – czyli o czym pamiętać przy ich planowaniu i projektowaniu
Toalety publiczne nie są ulubionym miejscem Polaków. Wciąż jest ich za mało. Te, które są dostępne, mają opinię zaniedbanych miejsc oraz należy korzystać tylko w ostateczności.
czytaj więcej
2018-12-22, 23:36
flypr
Praktyczny i stylowy – dywan Dywilan Superior Super Kain Granat
Kiedy za oknem króluje jesień, większość z nas zaczyna na nowo doceniać ciepłe i przytulnie urządzone wnętrze swojego salonu. To właśnie on staje się wówczas głównym ośrodkiem życia domowego, miejscem odpoczynku po pracy i zabaw z dziećmi. Czy wszystkie te rodzinne aktywności odbywają się na sofie lub narożniku? Otóż nie! Znaczna ich część toczy się na podłodze, dlatego też honorowe miejsce w każdym salonie zająć powinien ciepły i miękki dywan. Dokładnie taki, jak zachwycający orientalnym wyglądem Dywilan Superior Super Kain Granat z oferty firmy ARTE.
czytaj więcej
2018-12-22, 23:14
flypr
TIRU zmienia nazwę na Dalkia Wastenergy
TIRU, spółka zależna Dalkii wyspecjalizowana w energetycznym przekształcaniu odpadów, przyjmuje nową nazwę: Dalkia Wastenergy.
czytaj więcej
2018-12-22, 22:56
flypr
Minimalizm w nowoczesnej odsłonie – lampy z kolekcji SHY
Surowe materiały i proste, geometryczne kształty – to tylko niektóre wyznaczniki tak popularnego w ostatnich latach stylu minimalistycznego. W takie wnętrza doskonale wpisuje się najnowsza kolekcja lamp SHY marki Nowodvorski Lighting, łącząca funkcjonalność i atrakcyjny, nowoczesny wygląd.
czytaj więcej
2018-12-18, 22:33
flypr
Jaką rolę w bilansie cieplnym budynku energooszczędnego pełni ściana nośna?
Ograniczenie zużycia energii to jeden z istotnych priorytetów w różnych dziedzinach gospodarki, m.in. w budownictwie. Na bilans energetyczny budynków wpływ ma wiele elementów, w tym wielkość strat ciepła przez przegrody zewnętrzne. W przypadku konstrukcji murowych jest to wypadkowa rozwiązań projektowych, parametrów materiału oraz poprawności wykonawstwa.
czytaj więcej
123456789...767778

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top