Znajdź informacje

Budownictwo


2019-07-18, 10:51
El Sklep
Gniazdka elektryczne gira w Elsklepie
Jeden z produktów dostępnych w katalogu online Elsklepu to gniazdka elektryczne Gira. Przeczytaj o nich więcej w naszym artykule.
czytaj więcej
2019-07-17, 17:25
flypr
Ciepły dom z betonu komórkowego
Choć do zimy jeszcze daleko, o termoizolacyjności domu watro myśleć od samego początku jego budowy. Będzie to miało decydujący wpływ na koszt eksploatacji przez wszystkie kolejne lata użytkowania budynku. Jedną z najważniejszych kwestii w tym względzie jest wybór materiału do wznoszenia ścian zewnętrznych, a wśród murowych elementów konstrukcyjnych nie ma „cieplejszych” niż te z betonu komórkowego – wyjaśnia Robert Janiak Product Manager firmy H+H Polska.
czytaj więcej
2019-07-17, 17:18
flypr
Wnętrzarskie inspiracje z Pakietem H+H easy
Niskie ścianki działowe, przepierzenia, zabudowa wanny czy brodzika, szafa wnękowa, regał na książki, wyspa kuchenna, a nawet grill ogrodowy to tylko niektóre z pomysłów, które można zrealizować przy użyciu płytek z betonu komórkowego Pakietu H+H easy wchodzącego w skład kompleksowego Systemu Budowy H+H. Dzięki nim możemy w szybki i prosty sposób przeprowadzić różnorodne drobne prace murarskie na etapie wykańczania domu czy remontu mieszkania.
czytaj więcej
2019-07-17, 11:09
Wamat
Kratownice przestrzenne - do czego są wykorzystywane?
W naszym artykule tłumaczymy czym są kratownice przestrzenne oraz do czego są wykorzystywane w budownictwie stradowym. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2019-07-15, 15:23
flypr
Wysoka akumulacyjność cieplna ścian z silikatów
Przyjemnie chłodne wnętrze jest bardzo pożądane w czasie letnich upałów. Taki efekt można osiągnąć bez nadużywania klimatyzacji, jeśli ściany budynku zostaną zbudowane z odpowiedniego materiału. Na czym polega akumulacyjność cieplna i dlaczego silikaty mogą zapewnić optymalną temperaturę pomieszczeń przez cały rok - wyjaśnia Robert Janiak Product Manager firmy H+H Polska.
czytaj więcej
Elementy wykończenia wnętrz - czy są ważne?
Co jest ważne w elementach wykończenia wnętrz? Czy mają one wpływ na całościowy projekt danej przestrzeni? Co nieco o tym w naszym artykule.
czytaj więcej
2019-07-05, 10:35
FabrykaWiedzy.com
Rozwiązania stosowane w oświetleniu wnętrz obiektów publicznych i komercyjnych
Książka „Rozwiązania stosowane w oświetleniu wnętrz obiektów publicznych i komercyjnych” zawiera porady dotyczące oświetlenia wnętrz obiektów publicznych i komercyjnych, takich jak szkoły, szpitale, sklepy, hotele, teatry, świątynie, sale sportowe.
czytaj więcej
2019-07-02, 13:32
flypr
Naprawa uszkodzonej elewacji z Akrylem Extra Zewnętrznym oraz Akrylem do Tynków marki Den Braven
Lato to sezon intensywnych prac budowlanych na zewnątrz. To dobry czas, aby m.in. skontrolować stan elewacji i naprawić jej ewentualne uszkodzenia. W przypadku mniejszych ubytków poradzimy sobie z takimi zadaniami samodzielnie. Wystarczy dobrać odpowiednie do tego celu produkty. Z pomocą przychodzą specjalne akryle marki Den Braven.
czytaj więcej
2019-06-27, 17:13
Wamat
Montaż uchwytów dla niepełnosprawnych - dlaczego warto?
W naszym artykule odpowiadamy na pytanie dlaczego warto zastosować montaż uchwytów dla niepełnosprawnych. Jeśli interesuje Cie takowe tematyka, zachęcamy do zapoznania się z blogpostem.
czytaj więcej
Adaptacja piwnicy do celów mieszkalnych - podpowiadamy na co zwrócić uwagę
Adaptacja piwnicy do celów mieszkalnych - na co zwrócić uwagę, co jest ważne w tym przedsięwzięciu? Podpowiadamy w artykule, zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
123456789...787980

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top